cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

naše grudi i guza

clock-img

10.01.2009, 11:57

clock-img

piggy

pencil-img

6299

žašto muškarci kad vide neku ženu uvjek gledaju ili u grudi ili u guzu?

par puta sam čula komentare na svoju guzu pogotovo ljeti i nije mi baš bilo ugodno iako su komentari bili pozitivni.

jeste li vi doživjele nešto slično?


_____________________________

šašava,vrckasta,nasmijana i posebna :) :)

clock-img

10.01.2009, 12:00

clock-img

tonkica

pencil-img

6282

Ni meni ta njihova opsjednutost cickama nikak nije jasna. Valjda zato što ih oni nemaju, pa su im zato interesantne. user posted image
Meni su moji bivši uvijek davali komplimente vezano za oboje, a ovak nekog sa strane nisam nikad čula.
Dok je mm zadovoljan i sretan, sretna sam i ja. user posted image


_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

clock-img

10.01.2009, 12:06

clock-img

mariola

pencil-img

19495

Svaki dan slušam komplimente na ciceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  a najviše od prijateljica. Čula sami komentere s ulice(ono u prolazu od nepoznatih) i nisu mi ugodni iako su pozitivni. A od poznatih ljudi mi je ok kad me komplimentiraju.

clock-img

10.01.2009, 12:09

clock-img

ivanaa

pencil-img

4923

ma to im je garant nekaj sa mamom povezano mislim si.Imam 2 sina stalno mi vise na sisi,mozda poslje to nekak povezu s nekim toplim sigurnim osjecajima.

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

clock-img

10.01.2009, 12:09

clock-img

mariola

pencil-img

19495

Uh, zaboravi guzu. I ona je hvaljena.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

10.01.2009, 12:13

clock-img

tikica_69

pencil-img

25386

Ospjednost od pocetka obitavanja - kaze MM. Kaze da je prirodno da dijete trazi sisu, a muskarci nkad ne odrastaju user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

clock-img

10.01.2009, 12:48

clock-img

Marta j

pencil-img

7508

Komentare na svoju guzu slusam od mm svaki dan a i za grudi jer mu se sada svidaju kada su malo narasle.
A  kada cujem za guzu komentare na ulici nije mi bas ugodno,ma koliko pozitivni bili.

clock-img

10.01.2009, 13:03

clock-img

Florijan Jakov

pencil-img

9214

zanimljivo je da su orjentirani na jedno ili drugo, nikad oboje u paru..mm ima fetiš na cice

_____________________________

FJ JE FRAJER

clock-img

10.01.2009, 13:06

clock-img

anne

pencil-img

8091

Ma mislim da to nema veze sa sisanjem, pa i mi smo sisale a nismo opterećene njima.
Mislim da je to više stvar koju je društvo usadilo. U plemskim zajednicama gdje su žene toples nije tako.

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

clock-img

10.01.2009, 13:29

clock-img

Kika83

pencil-img

6965

jao i te cice. moj samo to komentirauser posted image

clock-img

10.01.2009, 14:15

clock-img

Wukovarka

pencil-img

6821

Slazem se Anne....
Sjecam se jos 5 - 6 razreda osnovne...kad su se cure razvile, pa su decki stalno nas naganjali po skoli user posted image
Jednostavno se prenosi...uci ih se odmalena...vidi sisu, vidi sisu....

U Vk mi je jedan decko(klinac) dobacio....stara koka dobra juha user posted image
Odgovorila sam mu samo da mladi pjetlic slabo kukurice....drustvo ga je sprdalo do bola nakon toga...