cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

muškarci, dužina i iskoristivost

clock-img

12.12.2008, 15:04

clock-img

Florijan Jakov

pencil-img

9214

ovdje možete pročitati jedan zanimljiv tekstić..
http://www.net.hr/seks-i-veze/page/2008/12/10/0153006.html

najviše me zaintrigirala rečenica
"U prosjeku muškarac dok spava ima oko šest erekcija koje traju između 20 i 50 minuta."

MIsle li oni o ičem drugome user posted image user posted image user posted image ???


_____________________________

FJ JE FRAJER

clock-img

12.12.2008, 15:24

clock-img

ninolina

pencil-img

15879

MIsle li oni o ičem drugome ???

  očito ne

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

clock-img

12.12.2008, 15:47

clock-img

Mrvna

pencil-img

288

IZVORNA PORUKA: Florijan Jakov
najviše me zaintrigirala rečenica
"U prosjeku muškarac dok spava ima oko šest erekcija koje traju između 20 i 50 minuta."


Sve mi dođe da vrebam po noći user posted image user posted image user posted image

clock-img

12.12.2008, 15:56

clock-img

Florijan Jakov

pencil-img

9214

mislim si samo je li svaka 20-50 ili sve ukupno ?? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

FJ JE FRAJER

clock-img

12.12.2008, 16:01

clock-img

Mrvna

pencil-img

288

Čuj, tak nebitno.
Mislim da ću večeras popiti kavu s kofeinom user posted image

clock-img

12.12.2008, 16:07

clock-img

Florijan Jakov

pencil-img

9214

IZVORNA PORUKA: Mrvna

Čuj, tak nebitno.
Mislim da ću večeras popiti kavu s kofeinom user posted image



puno kave s kofeinom user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

FJ JE FRAJER

clock-img

12.12.2008, 16:36

clock-img

sanjarica

pencil-img

746

e bas cu dezurat jednu noc necu spavat da vidim tih 6 erekcija,koje cu onako u snu iskoristit.haahahahah

_____________________________

Ljubav! Citava knjiga u jednoj rijeci,cijeli okean u jednoj suzi,
sedam nebesa u jednom pogledu,
vihor u jednom uzdahu,grom u jednom dodiru,hiljadu godina u jednom trenu."

clock-img

12.12.2008, 17:16

clock-img

FIONA

pencil-img

9057

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .....eeeee curke moje....meni dos i ovak a kamo da još dežuram.....................user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

clock-img

12.12.2008, 18:36

clock-img

Mrvna

pencil-img

288

IZVORNA PORUKA: FIONA

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .....eeeee curke moje....meni dos i ovak a kamo da još dežuram.....................user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ma ne, gle, mi to čisto iz znanstvenih pobuda

clock-img

12.12.2008, 19:44

clock-img

njanja

pencil-img

8766

IZVORNA PORUKA: sanjarica

e bas cu dezurat jednu noc necu spavat da vidim tih 6 erekcija,koje cu onako u snu iskoristit.haahahahah

 
čula sam jedan dobar vic na tu temu pa ti poručujem poruku tog vica: POKRI GA KAD ZAVRŠIŠ user posted image


_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

clock-img

12.12.2008, 22:15

clock-img

spužvasta

pencil-img

559

Hmmm...mislim da bi ja mogla potvrdit ovu činjenicu jer se meni već dosta puta dogodilo da me MM zaskočio u snu user posted image user posted image user posted image   Sutradan me optuživao da sam ja NJEGA "silovala" dok je spavao......zamisli ti pokvarenjaka!!user posted image user posted image user posted image   Čim dođe odma ću mu pokazat ovaj text da vidi da je i znanstveno dokazano da on prvi počinje

_____________________________

SVEN - 22.09.2008.
ZUBATI MOJ MALI.....

clock-img

12.12.2008, 22:21

clock-img

mirna

pencil-img

8134

Mene je vise zabrinula ova cinjenica iz teksta:

Svake sekunde muškarci maštaju o seksu sa ženom koja nije njihova partnerica, 47 posto njih mašta o kolegici s posla, pokazalo je istraživanje magazina Men's Health
 
 
user posted image user posted image user posted image  ruza dodaj mi tavu molim te...user posted image

a erekcije nocu... hmmmm... fino, ne trebamo se ni truditi...user posted image

clock-img

13.12.2008, 20:19

clock-img

Mrvna

pencil-img

288

IZVORNA PORUKA: mirna

Mene je vise zabrinula ova cinjenica iz teksta:

Svake sekunde muškarci maštaju o seksu sa ženom koja nije njihova partnerica, 47 posto njih mašta o kolegici s posla, pokazalo je istraživanje magazina Men's Health
 
 
user posted image user posted image user posted image  ruza dodaj mi tavu molim te...user posted image


Ma nemoj tavu, Mirnić, iskoristi gužvu.... user posted image

Zadnji članci

article-img