cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

mobitel sa dvije kartice

clock-img

19.07.2010, 08:36

clock-img

ZVRK

pencil-img

20333

da li netko od vas ima i kako je zadovoljan?????


ja nagovaram dragog da mi kupi za ročkas a šta bude bilo.......user posted image
našli neki samsung c-5212(mislim)i mogu biti oba dvije odjednom aktivne kartice

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

clock-img

19.07.2010, 08:39

clock-img

nemammaste

pencil-img

2940

Prvi put čujem za to.user posted image  Ja sam znala mijenjati kartice u jednom telefonu ali to je tlaka totalna,haha...Ovo bi moglo biti dobro user posted image

clock-img

19.07.2010, 08:41

clock-img

ZVRK

pencil-img

20333

da tlaka zato bi i taj a mm treba nagovoritiuser posted image
inače ja ne patim za mobače ali da nenosim 2 moba sa sobom.
ovaj je valjda oko 1000knuser posted image tako mi rekli

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

clock-img

19.07.2010, 09:40

clock-img

mariola

pencil-img

19495

ima od mm-a brat neki samsung s dvi kartice i kaže da mu je dobar. Ne znam točno kojiuser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

clock-img

19.07.2010, 09:43

clock-img

gogillli

pencil-img

171

a imas i onaj mali dio sto stavis u bilo koji mobitel i idu dvije kartice... pitam mm-a kad dode s posla kak se to zove pa ti javim user posted image user posted image

clock-img

19.07.2010, 10:05

clock-img

mama mery

pencil-img

5395

ja sam imala na tjedan dana dual sim nokiu n97 uzela sam da probam jer i ja hocu dual
super mi je radoi ima 32gb i mozes tv gledati na njega user posted image

san cekam da malo novaca prikupimo pa cu ga uzeti kosta 1500kn na crnom trzistuuser posted image


_____________________________



clock-img

19.07.2010, 13:20

clock-img

ZVRK

pencil-img

20333

ovaj od samsungaje oko 1000kn u butigi .znači garancija i sve ostalo.
a koliko traje tome mobu baterija?

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

clock-img

19.07.2010, 20:22

clock-img

gogillli

pencil-img

171

evo da ti javim ono se zove dual sim i mm ga ima ako ga zelis... user posted image

clock-img

19.07.2010, 20:47

clock-img

MiniMama

pencil-img

939

gogili kako to izgleda? i kako funkcionira?? sta zbilja svaki mobitel onda moze raditi na dvije kartice.. ?!?!
ja to hocu! Di to uopce ima kupiti? ajd porfavor, pozovi nam muza da detaljno objasni, ja sam ipak plava u duši. user posted image

clock-img

19.07.2010, 20:59

clock-img

gogillli

pencil-img

171

IZVORNA PORUKA: MiniMama

gogili kako to izgleda? i kako funkcionira?? sta zbilja svaki mobitel onda moze raditi na dvije kartice.. ?!?!
ja to hocu! Di to uopce ima kupiti? ajd porfavor, pozovi nam muza da detaljno objasni, ja sam ipak plava u duši. user posted image



user posted image user posted image   evo stize mm za nekih 20min pa ga posjednem tu vama da vam objasni jer bas se ni ja nesto pretjerano nekuzim u to(a crnka sam)user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

19.07.2010, 21:08

clock-img

ZVRK

pencil-img

20333


IZVORNA PORUKA: gogillli


evo stize mm za nekih 20min pa ga posjednem tu vama da vam objasni jer bas se ni ja nesto pretjerano nekuzim u to(a crnka sam)user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

clock-img

19.07.2010, 21:09

clock-img

MiniMama

pencil-img

939

rekoh da sam plava u duši. nisam crnka, smeđa sam. i to dosta tamno smeđa. do prije koji dan bila sam i zeleno siva :))
al sam glupa za tehniku, šta jest jest...

clock-img

19.07.2010, 21:46

clock-img

gogillli

pencil-img

171

E ovako... To vam je tocno ovo - http://www.youtube.com/watch?v=ISUw4wfh_sE

znaci odrezete kartice da po sabloni i stavite u tu "karticu" i u izborniku odete u aplikacije, tamo se pojavi nova nesto kao "dual sim" i tamo odaberete koju karticu hocete koristiti... naravno nema mogucnost istovremenog koristenja oba dvije kartice, nego u meni-u odaberete koju hocete... :)

clock-img

19.07.2010, 22:08

clock-img

mama mery

pencil-img

5395

meni sad ovo nije jasno to su neke mini kartice ili ja nevidim dobrouser posted image

ovaj sto ja hocu ima poseno utore za svaku karticu i na zaslanu su prokazane obadvije kao sim1 i sim2 i biras s kojom hoces da radis,
a sto se baterije tice u tjedan dana sam ga jednom punila i isto ima garancija


_____________________________



clock-img

19.07.2010, 22:34

clock-img

gogillli

pencil-img

171

ma.. sad cu ti ja objasnit prosto seljackiuser posted image user posted image
taj mali dio stavis u mobitel gdje ide kartica.. uzmes dvije kartice koje hoces koristit i izrezes ih malo da stanu u tu malu stvarcicu... user posted image
sad malo jasnije?user posted image

clock-img

20.07.2010, 11:38

clock-img

nemammaste

pencil-img

2940

Malo prije su pričali na Kapital Networku o tom Samsungu dual sim,čini se super telefončić.Sladak je i ima svašta nešto od funkcija.Tamo ispod baterije gdje se stavlja sim ima mjesta za dvije kartice i obadvije se mogu paralelno korisititi.Samsung je meni inače zakon.Odmah pošalji tm po njega! user posted image

clock-img

20.07.2010, 12:41

clock-img

mama mery

pencil-img

5395


IZVORNA PORUKA: gogillli

ma.. sad cu ti ja objasnit prosto seljackiuser posted image user posted image
taj mali dio stavis u mobitel gdje ide kartica.. uzmes dvije kartice koje hoces koristit i izrezes ih malo da stanu u tu malu stvarcicu... user posted image
sad malo jasnije?user posted image






puno jasnijeuser posted image hvalauser posted image


_____________________________



clock-img

30.08.2010, 14:02

clock-img

ZVRK

pencil-img

20333


IZVORNA PORUKA: ZVRK

a mm treba nagovoritiuser posted image



eto pao i dogovor za mobač sa duplom karticom.
bude mi ga kupio za rođendanski poklon koji je relativno brzouser posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

clock-img

10.09.2010, 09:33

clock-img

ZVRK

pencil-img

20333

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

i'm soo happy


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

mm mi upravo uručio rođendanski pokoooooooooon.

naj novija verzija (tako reko) SAMSUNG DUOZ B7722 (TACH)
NARUČIO GA preko neko firme iz zagreba.
da košta oko 2500kn a inače je preko 3500kn


e sada će se moja maleknost trebati na taj mob i da naučiuser posted image


_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

clock-img

10.09.2010, 11:10

clock-img

ZVRK

pencil-img

20333


IZVORNA PORUKA: ZVRK



e sada će se moja maleknost trebati na taj mob i da naučiuser posted image



već sam uspijela nešto''zmučkati''.ućitavanje javauser posted image user posted image user posted image  mi piše i nikako ga prekinuti.
možda bude stalo kada mi potroši one kunice šta su na karticiuser posted image  (50)

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

clock-img

10.09.2010, 23:49

clock-img

Gogule

pencil-img

2530

user posted image user posted image user posted image  za tm. Al nedaj se zajuser posted image . traži poklon i za rođendan. ko mu kriv što je uranio.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image    to meni inače mm radi za njegov rođ.user posted image

_____________________________

ROKO 20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

clock-img

12.07.2015, 22:52

clock-img

Ela28

pencil-img

722

Evo moji svi zadnji mobiteli su sa dvije kartice i sve ok ja zadovoljna user posted image

clock-img

16.07.2015, 23:24

clock-img

zima1995

pencil-img

191

Moj takodjer sa dvije kartice, imogu reči da mi je to odličan izum. Prije sam nosila dva mobitela sa sobom, a sada jednostavno nema potrebe za tim user posted image