cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Nora Fora - anđeo je dobio krila.

clock-img

20.03.2013, 20:19

clock-img

Ninaa

pencil-img

7487

Pretuzno vjerovala sam da će se oporaviti i vratiti živa i zdrava, previše je tih malih anđela svaki dan. Počivala u miru i moja sućut obitelji!

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

clock-img

20.03.2013, 20:40

clock-img

lottta

pencil-img

78

Ja jednostavno ne mogu prihvatiti da smrt ne bira jel staro ili mlado, da se ta nevina i neiskvarena dječica bore s takvim groznim boleštinama, da još nitko nije u sve te silne godine otkrio lijek za taj prokleti rak, za to novaca nemaju, a za raznorazna oružja u svim varijantama imaju i na pretek novaca, zlata i ostalih sra.. .
Srce mi je puklo kad sam čula da je ta prekrasna djevojčica izgubila borbu. A na žalost nije jedina. Jednom prilikom sam bila u klaićevoj i prošla pored odjela onkologije. Te male ćelave glavice hodaju po odjelu, smiju se, vedri su, veseli bez obzira na bol i muku kroz koju prolaze. Pa da ti se duša raspadne u milijardu komada kad ih vidiš. Pa zar je to po pravdi Boga?!? Zar je to pošteno?!!?
Svako dijete na ovom svijetu zaslužuje život u zdravlju i ljubavi svojih roditelja i ja jednostavno ne mogu razumjeti zašto tome nije tako. Zašto život mora biti toliko okrutan i nepravedan...

Moj mm je umro sa 32. godine u roku 25 dana od te proklete bolesti, ali on je u svoje 32. godine ipak nešto proživio, ali ta nevina dječica...
To je jednostavno prestrašno.

Divim se i skidam kapu svim tim roditeljima koji se sa ovakvim stvarima moraju boriti svaki dan.
Oprostite mi ako sam odužila, ali to mi je jednostavno na srcu.

clock-img

20.03.2013, 20:43

clock-img

girlpower

pencil-img

301

Pretuzno...mis maleni,čitala sam i plakala..Bog dragi neka roditeljima da snagu a andjelu malom utočisteuser posted image

_____________________________

13.04.2000 miko
20.02.2003 gago
17.06.2005 beba
15.08.2010i jedina princeza zvana JEJA

clock-img

20.03.2013, 20:50

clock-img

Kazimira

pencil-img

1376

user posted image user posted image

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

clock-img

20.03.2013, 22:49

clock-img

maryann01

pencil-img

2287

počivaj u miru maleni anđeleuser posted image

_____________________________

moj quatro
Josip 20.04.2002. 3350gr 50cm
Viktorija 24.07.2003. 3330gr 50cm
Andrej 27.01.2011.3500gr 52cm
Fran 17.02.2015.3200gr 50cm

clock-img

20.03.2013, 23:31

clock-img

kisica

pencil-img

1005

Pretužno...nisam mogla ostati ravnodušna dok je na Narodnom svirala pjesma u njezinu čast..Lavica mala :(

clock-img

21.03.2013, 01:59

clock-img

daxy

pencil-img

4410

Još jedan anđeo prerano napustio ovaj svijet.. Neka počiva u miru. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

clock-img

21.03.2013, 07:47

clock-img

mama_25

pencil-img

758

jako me rastužila i potresla ta vijest user posted image
nažalost ona je dobila i neku gljivičnu infekciju i dr su odmah rekli da 90% djece umire od toga, a tako sam vjerovala da će ju izliječiti u toj bolnici user posted image user posted image user posted image
obitelji iskrena sućut i puno strpljenja, a malena lavica nek počiva u miru user posted image

clock-img

21.03.2013, 08:44

clock-img

emaemily

pencil-img

228

Pretuzno,,prestrasno..malena lavica nije vise imala snage...odletila u ljepsi svijet.. Jucer sam dusu isplakala..prije nego sam imala djecu naravno potresle bi me ovakve price jako ali sada uz dijete i trudnocu to je milijardu puta intenzivnije, ne daj Boze nikome. Od poznanika je malena umrla prosle godine od tumora, 2 joj godine bilo.. i jednostavno to na tebe ostavi trag bez obzira koliko si dobro poznavao dijete i roditelje..evo Noru dosta ljudi nije poznavalo ali se svima uvukla u srce i njena smrt ostavlja traga... Dusice mala pocivaj u miru, s neba cuvaj mamicu i tatu i posalji im puno snage <3user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Today I'm thankful <3

clock-img

21.03.2013, 10:12

clock-img

sina

pencil-img

1737


IZVORNA PORUKA: lottta

Ja jednostavno ne mogu prihvatiti da smrt ne bira jel staro ili mlado, da se ta nevina i neiskvarena dječica bore s takvim groznim boleštinama, da još nitko nije u sve te silne godine otkrio lijek za taj prokleti rak, za to novaca nemaju, a za raznorazna oružja u svim varijantama imaju i na pretek novaca, zlata i ostalih sra.. .
Srce mi je puklo kad sam čula da je ta prekrasna djevojčica izgubila borbu. A na žalost nije jedina. Jednom prilikom sam bila u klaićevoj i prošla pored odjela onkologije. Te male ćelave glavice hodaju po odjelu, smiju se, vedri su, veseli bez obzira na bol i muku kroz koju prolaze. Pa da ti se duša raspadne u milijardu komada kad ih vidiš. Pa zar je to po pravdi Boga?!? Zar je to pošteno?!!?
Svako dijete na ovom svijetu zaslužuje život u zdravlju i ljubavi svojih roditelja i ja jednostavno ne mogu razumjeti zašto tome nije tako. Zašto život mora biti toliko okrutan i nepravedan...

Moj mm je umro sa 32. godine u roku 25 dana od te proklete bolesti, ali on je u svoje 32. godine ipak nešto proživio, ali ta nevina dječica...
To je jednostavno prestrašno.

Divim se i skidam kapu svim tim roditeljima koji se sa ovakvim stvarima moraju boriti svaki dan.
Oprostite mi ako sam odužila, ali to mi je jednostavno na srcu.







evo,napisala si sve ono što ja mislim,samo sam bila lijena pisati i jedino što mi je u glavi je pitanje :BOŽE,ZAŠTO????


_____________________________

16.03.2012- Korana
09.10.2013- Ivan

clock-img

22.03.2013, 10:28

clock-img

mali andeo

pencil-img

862

iskreno sam se nadala da će malena uspjeti pobjediti ovu strašnu bolest ..
toliko me je rastužilo ,da se već treći dan se osjećam čudno,tužno...
neka joj je laka zemljica anđeliću malenom user posted image user posted image user posted image