cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: kako vam je započeo porod?

  
clock-img

20.12.2010, 08:05

clock-img

mama1981

pencil-img

20

pozdrav meni je započeo sa bolovima u krstima,pa prema dolje no sve se izdrži ja imam dvoje djeceuser posted image

clock-img

21.12.2010, 20:26

clock-img

Tratina

pencil-img

321

IZVORNA PORUKA: tina0310

meni je oša tkz čep dok sam ja faca prala zavjese...sređivala kuću i onda stavila uložak i ošla po svekra s mm(naravno) nekih po ure puta u jednom smijeru,kad sam došla doma krenila sukrvica,uzeli torbu i ošli u bolnicu,bila na dripu,slabo se otvarala i tek nakon 3dana rodila,bez ijednog truda i bez pl vodeuser posted image user posted image   malo falilo da na carski idem


i meni se ista stvar dogodila... nisam znala ni da je to moguće. ja sam ih molila da me pošalju na carski ali me otkačili user posted image Doduše, molila sam ih sve! I carski i epiduralnu i da me lupnu u glavu i puste da na miru umrem, al ništa user posted image

clock-img

29.12.2010, 14:53

clock-img

drugasrecica

pencil-img

996

meni je prvi porod počeo kad mi je počela curiti plodna voda a istodobno su počeli i trudovi, svako malo išla u wc, a drugi put u 3 u noći me probudila lagana bol koja se javljala u početku svakih 15 minuta, a se sve ubrzalo i pojačalo user posted image

_____________________________

Moje dvi srećice
Lea 10.12.2008.
Rina 17.12.2010.

clock-img

29.12.2010, 15:20

clock-img

anonno17

pencil-img

1740

U prvom porodu mi je dok sam spavala oko 4 sata u jutro pukao vodenjak i u 6 bila u bolnici, a sa druigm me počela jaaaaka bol u preponama na večer, trudovi lagani u razmaku od pola sata u 22 h i popravo jaki trudovi u 2 sata u noći

_____________________________

Noa -17.08.2005.
Patrik - 18.12.2009.

clock-img

27.02.2011, 18:24

clock-img

Ilovelife

pencil-img

3

3 dana prije sam imala žestoko čišćenje crijeva user posted image i baš smo mm i ja razgovarali kako će uskoro beba van. .. sam imala i jer one koje su već prošle kažu da je to predznak  porodu i vidi, vidi... tako i bje!!! 3. dan u noći puče vodenjak i to podosta a odmah sam imala i lakše popratne trudove koji su boljele iali bili izdržljvi.user posted image

clock-img

27.02.2011, 19:54

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

03.03.2011, 10:59

clock-img

Anoniman

POROĐAJNA PRIČA

iva mi je najbolja frendica i stalno sam uz nju.....ona i dečko se nisu oženili i ona je odlučila sama iznjeti trudnoću, pa sam ja kao njezina najbolja prijateljica stalno bila uz nju, tu je i naš ginekolog Strahimir Banović koji je pratio Ivinu trudnoću. No na žalost on ju nije porodio, jer da je vjerujem da bi ova priča išla jednostavnijim tokom...Ovim putem pozdravljam doktora i svako dobro mu želim, te moje tople preporuke!

Iva je dobila trudove, pa sam ju vozila u bolnicu.... nije se dovoljno otvorila, a nije mogla na carski radi ureaplazme da ne zarazi bebu....epidurlanu je odbijala i u svoj toj zbrci dobila je dvije.....no, onda nije mogla tiskati jer nije ništa osjećala, pa su maloga rukama istisnuli i pogurali da izađe van..dječak je na promatranju...prošao je bez oštečenja, Iva je zdrava i živa...

sve je dobro kada se dobro završi

sve je dobro kada se dobro završi

clock-img

03.03.2011, 11:22

clock-img

Krky

pencil-img

1683

1. neprepoznatim trudovima (nije to ništa, termin mi je "tek" za 4 dana), bušenje vodenjaka u rađaoni
2. nepravilnim trudovima, spontanim puknućem vodenjaka tijekom trudova
3. "pucam od smijeha"- puca i vodenjak, bez trudova = carski
4. spontanim pucanjem vodenjaka, trudovima...sve školski


_____________________________

MAMA SA 6 ******

clock-img

03.03.2011, 11:40

clock-img

emab

pencil-img

418

IZVORNA PORUKA: Krky

1. neprepoznatim trudovima (nije to ništa, termin mi je "tek" za 4 dana), bušenje vodenjaka u rađaoni
2. nepravilnim trudovima, spontanim puknućem vodenjaka tijekom trudova
3. "pucam od smijeha"- puca i vodenjak, bez trudova = carski
4. spontanim pucanjem vodenjaka, trudovima...sve školski


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  - svaki put različito user posted image  - baš kako i kažu da bude. Vjerojatno su i kao djeca takvi, svatko poseban na svpj način :)

_____________________________

"Bože daj mi ono što mi treba, a ne ono što želim."

Mali anđelek 10.03.2007.
"mamin sin" M 20.04.2009.
naša curka-bracina seka se rodila 06.04.2011.

clock-img

03.03.2011, 21:48

clock-img

Suzn

pencil-img

535

ej ova tema je super! čudno je to priroda odradila....

clock-img

21.04.2011, 18:19

clock-img

Buci buci

pencil-img

31

Jutarnje buđenje u bolnici zbog redovne kontrole CTG-a. Zaključak doktora da bebi usporava srce zbog mog visokog tlaka. I odmah pod nož! Blaženi carski!!!!

_____________________________

Naša mala maza 31.01.2011.

clock-img

18.05.2011, 14:58

clock-img

baby20

pencil-img

229

trudovima, a na vratima rodilišta puknućem vodenjaka

< Poruku je uredio anaxx -- 12.7.2011 15:40:11 >


_____________________________

23.04.2011.-LARA, mamina i tatina sreća najveća <3
12.10.2014.-LEA, naša malena mrvica <3
12.02.2016.-LEO, stigao nam princ <3

clock-img

13.06.2011, 22:42

clock-img

mmicko

pencil-img

123

Ajme kad Vas čitam dođe mi da plačem!!! Trudovi, puknuće vodenjaka!!! To je radost! Ja sam oba puta prenijela 10 dana od termina i tek mi se onda zamutila plodna voda, onda su mi dali drip i tek poslije trgali vodenjak!!! Oba puta je bilo prekrasno bolno!!! Navijam za prirodne trudove!!! OVaj put ima se stvarno nadam!!

< Poruku je uredio anaxx -- 12.7.2011 15:39:50 >


_____________________________

29.09.2003. Marija - mamino sunce
18.11.2006. Lucija - mamino zlato
26.08.2011. Martin 4420g i 52cm napokon mao veliko čudo

clock-img

12.07.2011, 15:25

clock-img

Juanita

pencil-img

223

i ja sam prenijela, i zbog toga inducirani, pa komplikacije pa carski...
vidjet cemo sta ce biti ovaj putuser posted image

< Poruku je uredio anaxx -- 12.7.2011 15:39:18 >

clock-img

12.07.2011, 15:39

clock-img

beba24

pencil-img

188

Nisam ni znala da imam trudove dok nisam pogledala na sat. Svakih 4 min...odma u bolnicu, pripremili me (user posted image ), malo sam prošetala, u box i OPA-3 sata kasnije eto naše princeze!

_____________________________

Male stvari stvaraju savršenost, a savršenost nije nimalo mala stvar...

clock-img

12.07.2011, 16:55

clock-img

cuba

pencil-img

21489

Započeo je trudovima...
Dan prije poroda (prešla sam termin 3 dana) sam bila na amnioskopiji i bila sam otvorena 2cm. Tu večer sam legla i točno u ponoć sam osjetila prvi trud. Iduća 2 su bila nakon 10min a svaki sljedeći nakon 5min. U 1h sam zaprimljena u bolnicu i nakon 10h trudova, dripa i teške borbe u 11:30h carskim rezom je stigao moj mališan....

_____________________________

Roko i Dino user posted image

clock-img

03.11.2011, 13:42

clock-img

marioneta

pencil-img

50

nisam glasala jer nit sam imala trudove nit mi je puknuo vodenjak....taj dan imala sam dogovoreno u trudnickoj ambulanti (petrova) pregled (dan prije termina) i dr. starcevic me pregledao i ispisao uputnicu za rodiliste na sto sam ostala sokirana jer nisam ocekivala da idem odmah roditi...naravno nisam ponijela ni torbu ni ista potrebno a muz bio na poslu pa je to bila cijela strka...i dođem u rađaonu i setala sam 3h no trudovi nisu stigli, stave me na ctg i jos malo cekali trudove i nista....probusili mi vodenjak i dali drip jer mojih trudova ni u tragovima nije bilo...nakon 4 h na dripu dosla je katrin hehhe...neznam kako bih uopce prepoznala da trebam rodit da sam slucajno bila doma...ali eto opet je sve dobro ispalo...

clock-img

03.11.2011, 13:51

clock-img

modesty blaise

pencil-img

4874

Prvi porod započeo trudovima (zakompliciralo se pa završilo carskim) ,a za drugi porod imala sam unaprijed dogovoren carski ....

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

clock-img

13.03.2012, 15:36

clock-img

Lo.Haze

pencil-img

5

Pukla plodna voda, trudovi se pojavili tek par sati nakon toga izazvani dripom. 

clock-img

13.03.2012, 15:46

clock-img

hehehe

pencil-img

240

trudovima, vodenjak mi bušili...

clock-img

28.09.2012, 10:17

clock-img

Stormy

pencil-img

5

dan prije sluzni čep, trudovi (lagani, ništa spektakularno), dolazak, malo jače stezanje. bušili mi vodenjak

clock-img

12.11.2012, 17:58

clock-img

barabusina

pencil-img

4

sva dana prije sluzni cep, iako mislim da su mi na pregledima plodne vode lagano izbusili... malo me nesto probadalao, mislila sam da su crijeva, idem spavat i nakon 20 min, op! osjetim lagano curkanje... ustanem se da ne bi bilo po madracu user posted image kad opet, štrc... dok sam se spremila počelo je ozbiljno štrcat, tako da sam stavila ručnik i negdje nakon pola sata krenuli trudovi i svaki put u trudu bi mi izletilo ohoho vode, ne zna gdje mi je stalo toliko vode user posted image

clock-img

12.11.2012, 18:42

clock-img

svrcica

pencil-img

310

U pol pet ujutro puko vodenjak, a cijelu noć me prije toga bolio trbuh kao da ću dobiti mengu... e sad... jesu li to bili trudovi ili ne ne znam, jer ih nakon puknuća vodenjaka nisam imala dok mi nisu dali drip. Završila na carskom zbog nespuštanja bebice.


_____________________________

20.09.2011. - Mateo - mamina mala ljubav

clock-img

12.03.2013, 11:39

clock-img

kisica

pencil-img

1005

Trudovima

clock-img

12.03.2013, 13:43

clock-img

medoKartonski

pencil-img

209

Pukao vodenjak po cijelom krevetu

_____________________________

Ne provodite život s osobom s kojom možete živjeti, već s onom bez koje ne možete ... Marijo <3

Naša mala čudo( višta ) ... Iva <3 Rocky