cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Tko vas obara s nogu?

  
clock-img

04.11.2011, 21:19

clock-img

jagodicabobica

pencil-img

1678

sad malo da pokusam sve pojednostavniti mada mi to bas neide od ruke user posted image
e ovako zivim u Swe jednoj moze se reci multikulturnoj drazavi...
a i Balkan je sam takav pa me interesuje da li vas privlace neki posebni muskarci? mislim onako kolektivno hihi...
ja sam kao djevojka bila slaba na arape tacnije iracane i naravno bosance...a sestru su latinoamerikanci privlacili...

e sad ja ovako sebi nekada pojednostavim izgled muskaraca sa Balkana...
Hrvati tamnosmedzi sa smedzim njeznim ocima..
Srbi krupni,grube oci,muskasti
Bosanci svjetlo smedzi,bjeliog tena..
Makednoci tamnokosi...
Albanci svjetli,plavim ocima,oci ostre


petak je pa da se malo zabavimo sa ovakvim temama...

< Poruku je uredio Agatha -- 5.11.2011 9:09:54 >

clock-img

04.11.2011, 21:31

clock-img

pincirotvajler

pencil-img

12489

user posted image
jagodice ti si pravo osvježenje sa svojim temamauser posted image
jako me privlače nigeri iliti crnci,ali opet ne svi,nego kao i bijelci,ma bilo ko..meni muškarac nije ispod 100kg i prek 190cm user posted image
jednostavno me neprivlače manji od toga i gotovo
tak da žuta rasa vjerojatno kod mene nedolazi u obzir user posted image
od nacionalnosti..nemam neke favorite..

< Poruku je uredio Agatha -- 5.11.2011 9:10:15 >


_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

clock-img

04.11.2011, 21:35

clock-img

jagodicabobica

pencil-img

1678

IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

user posted image
jagodice ti si pravo osvježenje sa svojim temamauser posted image
jako me privlače nigeri iliti crnci,ali opet ne svi,nego kao i bijelci,ma bilo ko..meni muškarac nije ispod 100kg i prek 190cm user posted image
jednostavno me neprivlače manji od toga i gotovo
tak da žuta rasa vjerojatno kod mene nedolazi u obzir user posted image
od nacionalnosti..nemam neke favorite..



e ja sam mislila da postavljam kriterije(moj muz je visok)... a ti hoces samo kosarkaseuser posted image
afrikanci su vecinom dobre gradze...Somalijci su visoki i potanki ali oni iz Nigerije imaju dobru gradzuuser posted image user posted image
jesam li ista pogodila sto se tice hrvata??user posted image

< Poruku je uredio Agatha -- 5.11.2011 9:10:32 >

clock-img

04.11.2011, 22:02

clock-img

Zvonki

pencil-img

10869

IZVORNA PORUKA: jagodicabobica

Hrvati tamnosmedzi sa smedzim njeznim ocima..



user posted image

< Poruku je uredio Agatha -- 5.11.2011 9:10:50 >


_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!

clock-img

04.11.2011, 22:50

clock-img

Krky

pencil-img

1683

Pa, ja volim malo tamnije nijanse, i u tenu i u očima i u kosi. MM nema u tenu, ovo ostalo ima, al ok, al opet nije baš da me lako oborit s nogu. Više bi to išlo postupkom nego izgledom

< Poruku je uredio Agatha -- 5.11.2011 9:11:05 >


_____________________________

MAMA SA 6 ******

clock-img

04.11.2011, 23:24

clock-img

mamacita

pencil-img

1873

Ajde! Bas si genijalna sa temom!user posted image

Interesantno je kako se moj odabir mijenjao s mojim godinama.
Do 18-te padala sam na tamnokose sa plavim, ili zelenim ocima. Nije uopce bitno koje su bili nacionalnosti. Vidjela sam jednom takvog talijana dok sam bila u Rimu sa 17 godina, i morala sam ga zamoliti da se slika skupa samnom. Divotauser posted image .
Nakon toga usla mi je neka faza smedjokosi i smedjooki.
Zatim negdje oko 19-te otkrila sam NBA- kosarku! A samim time i americke crnce, dakle ne one super tamne kao iz Afrike, nego one lijepe boje bijele kave, ili one sa mrvicu vise kofeina (user posted image ), super zgodnjake, visoke, ugodno misicave, sa predivnim dugim prstima, punim usnama, obrijane glave ili sa nekom kreativnom afro frizurom, cvrstom gradjom. To je bilo to... "Once I tried black I never went back (to white)." Moj se svijet totalno preokrenuo naglavacke. A sta da vise kazem, sa jednim od takvih imam cetvero djece, i dan danas nakon 4 godine hodanja i 10 godina braka i dalje me obara s nogu.user posted image


< Poruku je uredio Agatha -- 5.11.2011 9:11:22 >

clock-img

05.11.2011, 00:04

clock-img

jagodicabobica

pencil-img

1678

IZVORNA PORUKA: mamacita

Ajde! Bas si genijalna sa temom!user posted image

Interesantno je kako se moj odabir mijenjao s mojim godinama.
Do 18-te padala sam na tamnokose sa plavim, ili zelenim ocima. Nije uopce bitno koje su bili nacionalnosti. Vidjela sam jednom takvog talijana dok sam bila u Rimu sa 17 godina, i morala sam ga zamoliti da se slika skupa samnom. Divotauser posted image .
Nakon toga usla mi je neka faza smedjokosi i smedjooki.
Zatim negdje oko 19-te otkrila sam NBA- kosarku! A samim time i americke crnce, dakle ne one super tamne kao iz Afrike, nego one lijepe boje bijele kave, ili one sa mrvicu vise kofeina (user posted image ), super zgodnjake, visoke, ugodno misicave, sa predivnim dugim prstima, punim usnama, obrijane glave ili sa nekom kreativnom afro frizurom, cvrstom gradjom. To je bilo to... "Once I tried black I never went back (to white)." Moj se svijet totalno preokrenuo naglavacke. A sta da vise kazem, sa jednim od takvih imam cetvero djece, i dan danas nakon 4 godine hodanja i 10 godina braka i dalje me obara s nogu.user posted image




ehhhh konacno skonta sa kim si udatauser posted image uff! bilo mi je tesko skontatiuser posted image user posted image
super izbor....stvarno su afrikanci zgodni...
za muske usi...sto se tice zena irankinje i arapkinje su vrloo ljepe zene...oci imaju krupne tamne i crne trepavice dok ne mislim da se mogu mjeriti po zgodnoscu sa evropljankama...
ruskinje i poljakinje su uvjek dotjerane i zenstvene kao i arapkinje...svedzanke puno treniraju i paze na svoje tjelo....

latinci su meni srednji... i pase im nadimak latinolovers dok po mom misljenju neznaju? cjeniti brak kao mi na Balkanu...



< Poruku je uredio jagodicabobica -- 5.11.2011 0:12:28 >

clock-img

05.11.2011, 00:08

clock-img

jagodicabobica

pencil-img

1678

IZVORNA PORUKA: Zvonki

IZVORNA PORUKA: jagodicabobica

Hrvati tamnosmedzi sa smedzim njeznim ocima..



user posted image

pa meni je upalo u oci bas da hrvati imaju njezne oci(pogled)...user posted image



< Poruku je uredio Agatha -- 5.11.2011 9:12:18 >

clock-img

05.11.2011, 01:35

clock-img

mamacita

pencil-img

1873

IZVORNA PORUKA: jagodicabobica

IZVORNA PORUKA: mamacita

Ajde! Bas si genijalna sa temom!user posted image

Interesantno je kako se moj odabir mijenjao s mojim godinama.
Do 18-te padala sam na tamnokose sa plavim, ili zelenim ocima. Nije uopce bitno koje su bili nacionalnosti. Vidjela sam jednom takvog talijana dok sam bila u Rimu sa 17 godina, i morala sam ga zamoliti da se slika skupa samnom. Divotauser posted image .
Nakon toga usla mi je neka faza smedjokosi i smedjooki.
Zatim negdje oko 19-te otkrila sam NBA- kosarku! A samim time i americke crnce, dakle ne one super tamne kao iz Afrike, nego one lijepe boje bijele kave, ili one sa mrvicu vise kofeina (user posted image ), super zgodnjake, visoke, ugodno misicave, sa predivnim dugim prstima, punim usnama, obrijane glave ili sa nekom kreativnom afro frizurom, cvrstom gradjom. To je bilo to... "Once I tried black I never went back (to white)." Moj se svijet totalno preokrenuo naglavacke. A sta da vise kazem, sa jednim od takvih imam cetvero djece, i dan danas nakon 4 godine hodanja i 10 godina braka i dalje me obara s nogu.user posted image




ehhhh konacno skonta sa kim si udatauser posted image uff! bilo mi je tesko skontatiuser posted image user posted image
super izbor....stvarno su afrikanci zgodni...
za muske usi...sto se tice zena irankinje i arapkinje su vrloo ljepe zene...oci imaju krupne tamne i crne trepavice dok ne mislim da se mogu mjeriti po zgodnoscu sa evropljankama...
ruskinje i poljakinje su uvjek dotjerane i zenstvene kao i arapkinje...svedzanke puno treniraju i paze na svoje tjelo....

latinci su meni srednji... i pase im nadimak latinolovers dok po mom misljenju neznaju? cjeniti brak kao mi na Balkanu...





user posted image Ma, da, ja to ne stavljam u javnost previse.

Sta se tice tih latinosa... provedoh 16 mjeseci u Puerto Ricu, i moram priznati da su dosta niske gradje, dakle, ja sam 180 cm. I vecinu latinosa sam gledala odozgo, nadodajem da se ne ustrucavam obuti cipele sa visokom petomuser posted image . Istina je i to, da su previse otvoreni za zavodjenje bilo koje zene, samo da ju dobiju. Da li su vjerni svojoj zeni? Izuzev iznimki, kojih vjerujem da ima, ono sto sam vidjela, ili cula o njima... vjernost im nije jaca strana.

< Poruku je uredio Agatha -- 5.11.2011 9:12:55 >

clock-img

05.11.2011, 07:10

clock-img

danery

pencil-img

10504

IZVORNA PORUKA: Zvonki

IZVORNA PORUKA: jagodicabobica

Hrvati tamnosmedzi sa smedzim njeznim ocima..



user posted image

khm,da....što je onda moj vižljasti plavušan plavih okica i tugaljivog "probuđena sova" pogleda user posted image user posted image user posted image
može bit podvrsta dalmatinac user posted image user posted image user posted image
a da,ovo za latinose....ajme....pa ja bi im sa glave jela kao i mamacita user posted image user posted image



< Poruku je uredio Agatha -- 5.11.2011 9:13:22 >


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

clock-img

05.11.2011, 08:34

clock-img

lidac0605

pencil-img

4975

Nekad kad mi je fizicki izgled bio jako bitan,sviđali su mi se visoki,crni al ne tamnoputi.Crnci su mi zgodni,oni kaj nisu baš totalna kmica,to mi je user posted image .Latinosi mi djeluju da prostite ko cigani...
Al posto sam uvijek privlacila eto totalne suprotnosti od svojih želja,većina mojih dečki su bili plavokosi(valjda zato kaj sam ja tamne kose),ukljucujuci i mm.Pogrijesila u odabiru nisam,dalje od njega ne gledam nit me zanima,a fizicki izgled mi je kod muskarca sad najmanje bitan.Bitne su neke druge stvari koje vise obaraju s nogu nego oci,trokut,"six pack" na trbuhu il boja kose...

< Poruku je uredio Agatha -- 5.11.2011 9:09:30 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"

clock-img

05.11.2011, 09:14

clock-img

jagodicabobica

pencil-img

1678

IZVORNA PORUKA: lidac0605

Nekad kad mi je fizicki izgled bio jako bitan,sviđali su mi se visoki,crni al ne tamnoputi.Crnci su mi zgodni,oni kaj nisu baš totalna kmica,to mi je user posted image .Latinosi mi djeluju da prostite ko cigani...
Al posto sam uvijek privlacila eto totalne suprotnosti od svojih želja,većina mojih dečki su bili plavokosi(valjda zato kaj sam ja tamne kose),ukljucujuci i mm.Pogrijesila u odabiru nisam,dalje od njega ne gledam nit me zanima,a fizicki izgled mi je kod muskarca sad najmanje bitan.Bitne su neke druge stvari koje vise obaraju s nogu nego oci,trokut,"six pack" na trbuhu il boja kose...



ljepo si to napisalauser posted image sto se tice latinosa i njihovi zena(ne sviju)dobila sam utisak da ne paze na vrijednost familije...tako da tu osobinu im ne simpatisem....
svedi su vecinom visoki i nisu krupni i pristupaju zenama kao da im je zena prijatelj..user posted image (ne znaju prici zeni)
arapi su barem meni ljepi muskarci i romanticni..znaju laskati zeni ne napastno kao latinci...
e bosanci su najboljiuser posted image user posted image

< Poruku je uredio jagodicabobica -- 5.11.2011 9:29:20 >

clock-img

05.11.2011, 09:34

clock-img

jagodicabobica

pencil-img

1678

IZVORNA PORUKA: jagodicabobica

IZVORNA PORUKA: lidac0605

Nekad kad mi je fizicki izgled bio jako bitan,sviđali su mi se visoki,crni al ne tamnoputi.Crnci su mi zgodni,oni kaj nisu baš totalna kmica,to mi je user posted image .Latinosi mi djeluju da prostite ko cigani...
Al posto sam uvijek privlacila eto totalne suprotnosti od svojih želja,većina mojih dečki su bili plavokosi(valjda zato kaj sam ja tamne kose),ukljucujuci i mm.Pogrijesila u odabiru nisam,dalje od njega ne gledam nit me zanima,a fizicki izgled mi je kod muskarca sad najmanje bitan.Bitne su neke druge stvari koje vise obaraju s nogu nego oci,trokut,"six pack" na trbuhu il boja kose...



ljepo si to napisalauser posted image sto se tice latinosa i njihovi zena(ne sviju)dobila sam utisak da ne paze na vrijednost familije...tako da tu osobinu im ne simpatisem....
svedi su vecinom visoki i nisu krupni i pristupaju zenama kao da im je zena prijatelj..user posted image (ne znaju prici zeni)
arapi su barem meni ljepi muskarci i romanticni..znaju laskati zeni ne napastno kao latinci...
e bosanci su najboljiuser posted image user posted image


somalijci su ok izgledom....visoki i nako djeluju mi mirni..ne prave nered i zive familijarnim zivotom..
svedska je puna svega tako da je moj zivot bio pun druzenja ljudi iz cjelog svjeta.... a ja to volimuser posted image

< Poruku je uredio jagodicabobica -- 5.11.2011 9:39:18 >

clock-img

05.11.2011, 21:13

clock-img

zg_cinik

pencil-img

918

ajde i jedan odgovor s muškog(mog) gledišta...

nebi mogel reč koje rase...nacinalolnosti il kajjaznamčega mi se ženska sviđa...
zato mogu reč... da biram tak - nebi znal izabrat...
treba izabrat osobu... a to je puno više od izgleda...
uostalom... ljepota je u oku promatrača...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

zg_user posted image magda & zg_user posted image franko...(nije mituser posted image )

user posted image

clock-img

05.11.2011, 22:04

clock-img

Anoniman


IZVORNA PORUKA: zg_cinik

ajde i jedan odgovor s muškog(mog) gledišta...

nebi mogel reč koje rase...nacinalolnosti il kajjaznamčega mi se ženska sviđa...
zato mogu reč... da biram tak - nebi znal izabrat...
treba izabrat osobu... a to je puno više od izgleda...
uostalom... ljepota je u oku promatrača...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image






oujea! ciniče - like, +1! user posted image

clock-img

05.11.2011, 22:48

clock-img

jagodicabobica

pencil-img

1678

IZVORNA PORUKA: zg_cinik

ajde i jedan odgovor s muškog(mog) gledišta...

nebi mogel reč koje rase...nacinalolnosti il kajjaznamčega mi se ženska sviđa...
zato mogu reč... da biram tak - nebi znal izabrat...
treba izabrat osobu... a to je puno više od izgleda...
uostalom... ljepota je u oku promatrača...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image





ljepo si to napisao...
malo sam se i salila kroz temu...
prije mog muza a i kada sam njega upoznala najbitnije mi je bilo da ima iskri...da pogledi kazu sve...a boja kose,visina i ostalo je bilo manje bitno.....

clock-img

05.11.2011, 23:07

clock-img

mamacita

pencil-img

1873


IZVORNA PORUKA: jagodicabobica

IZVORNA PORUKA: zg_cinik

ajde i jedan odgovor s muškog(mog) gledišta...

nebi mogel reč koje rase...nacinalolnosti il kajjaznamčega mi se ženska sviđa...
zato mogu reč... da biram tak - nebi znal izabrat...
treba izabrat osobu... a to je puno više od izgleda...
uostalom... ljepota je u oku promatrača...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image





ljepo si to napisao...
malo sam se i salila kroz temu...
prije mog muza a i kada sam njega upoznala najbitnije mi je bilo da ima iskri...da pogledi kazu sve...a boja kose,visina i ostalo je bilo manje bitno.....




Jagodice... ne moras sada ti zbog cinika preokrenuti svoju prvotnu pricu. Ajde molim te reci, dakle da pogled zaiskri... ali, tip procelav, za glavu manji od tebe ... bi li i tada zaiskrilo? user posted image
Ovo mi je najbolje, normalno da je osoba najbitnija, kakav je netko covjek/ zena, no ako ima zadah iz usta, i na ocigled ne odrzava higijenu, da ima masnu kosu i perut u kosi, da mu skemba visi pri prvom susretu... koliko bi se vas zena okrenulo za takvim "zgodnjakom"? Ili eto, ove sve karakteristike mogu se dodati zeni, pa sa muskog stajalista bi i oni mogi sami sebi priznati da im je prvi dojam i te kako vazan, samim time i izgled.
Ja znam i ja priznam, da je meni izgled bio vazan, prvenstveno kod onog famoznog prvog susreta. A i moj muz mi je priznao da je i njemu igralo ulogu to sto: sam mu se nasmijala i da je ugledao moje zdrave zube, da sam visoka kao i on, i da mi je kosa smedja... dakle, ne bi me niti pogledao bio da sam ja tada bila mala, plavusa sa pozutjelim zubima?! user posted image

clock-img

05.11.2011, 23:11

clock-img

mamacita

pencil-img

1873


IZVORNA PORUKA: Mariachi


IZVORNA PORUKA: zg_cinik

ajde i jedan odgovor s muškog(mog) gledišta...

nebi mogel reč koje rase...nacinalolnosti il kajjaznamčega mi se ženska sviđa...
zato mogu reč... da biram tak - nebi znal izabrat...
treba izabrat osobu... a to je puno više od izgleda...
uostalom... ljepota je u oku promatrača...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image






oujea! ciniče - like, +1! user posted image




Come on... mariachi... kakvi tebe obaraju s nogu, nije fer ovako upasti, i podici palac na ovakav odgovor (glavna je osoba), ovdje se radi o izgledu... pa pucajuser posted image .

clock-img

06.11.2011, 09:07

clock-img

pincirotvajler

pencil-img

12489


IZVORNA PORUKA: mamacita


IZVORNA PORUKA: jagodicabobica

IZVORNA PORUKA: zg_cinik

ajde i jedan odgovor s muškog(mog) gledišta...

nebi mogel reč koje rase...nacinalolnosti il kajjaznamčega mi se ženska sviđa...
zato mogu reč... da biram tak - nebi znal izabrat...
treba izabrat osobu... a to je puno više od izgleda...
uostalom... ljepota je u oku promatrača...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image





ljepo si to napisao...
malo sam se i salila kroz temu...
prije mog muza a i kada sam njega upoznala najbitnije mi je bilo da ima iskri...da pogledi kazu sve...a boja kose,visina i ostalo je bilo manje bitno.....




Jagodice... ne moras sada ti zbog cinika preokrenuti svoju prvotnu pricu. Ajde molim te reci, dakle da pogled zaiskri... ali, tip procelav, za glavu manji od tebe ... bi li i tada zaiskrilo? user posted image
Ovo mi je najbolje, normalno da je osoba najbitnija, kakav je netko covjek/ zena, no ako ima zadah iz usta, i na ocigled ne odrzava higijenu, da ima masnu kosu i perut u kosi, da mu skemba visi pri prvom susretu... koliko bi se vas zena okrenulo za takvim "zgodnjakom"? Ili eto, ove sve karakteristike mogu se dodati zeni, pa sa muskog stajalista bi i oni mogi sami sebi priznati da im je prvi dojam i te kako vazan, samim time i izgled.
Ja znam i ja priznam, da je meni izgled bio vazan, prvenstveno kod onog famoznog prvog susreta. A i moj muz mi je priznao da je i njemu igralo ulogu to sto: sam mu se nasmijala i da je ugledao moje zdrave zube, da sam visoka kao i on, i da mi je kosa smedja... dakle, ne bi me niti pogledao bio da sam ja tada bila mala, plavusa sa pozutjelim zubima?! user posted image



e tako je mamacita user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

clock-img

06.11.2011, 09:41

clock-img

malizia

pencil-img

900

šta se tiče nacionalosti na koje muškarce padam, to su definitivno Hrvati , prvo moj muž, pa moj sin, pored njih isticitati neku naciju mi je neusporedivo.
Kod muškarca volim lijep osmijeh, zube, tople oči, pažljivost, smisao za humor, inteligencija,   sposoban, čvrst gard, čvrsto tijelo, a ne ono olinjalo od sjedenja za kompom , a opet ne volim one koji su propterećeni izgledom , u tom slučaju prije dolazi u obzir neandertalac nego takav....dakle sve u granicama....muško mora biti muško za mene osim u slučaju ako nije peško....

clock-img

06.11.2011, 10:33

clock-img

Bebys

pencil-img

10225

ja sam stvarno zivjela u mnogo drzava svijeta...i nikada me nisu privlacili bas stranci osim crnaca cudno ti ljudi mi ODGOVARAJU bas po svemu gradji tijela...izgledu muskosti...isl. nikada nebih mogla sa niskim tipovima kao zute rase neeeeeeeeeeee...
to je sto se tice izgleda znaci visoki plave okice i fino gradjeni sto podrazumijeva jaci ne neki zgolje nemogu to...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

e da...nacija..pa za udaju mi je uvijek bilo bitno da je Hrvat sto sam se i udala za Hrvata a decke sam imala odsvuda...user posted image
ali ono najbitnije...DUSA I SRCE nezaobilazno je najbitnije..user posted image

clock-img

06.11.2011, 11:56

clock-img

jagodicabobica

pencil-img

1678

user posted image

IZVORNA PORUKA: mamacita


IZVORNA PORUKA: jagodicabobica

IZVORNA PORUKA: zg_cinik

ajde i jedan odgovor s muškog(mog) gledišta...

nebi mogel reč koje rase...nacinalolnosti il kajjaznamčega mi se ženska sviđa...
zato mogu reč... da biram tak - nebi znal izabrat...
treba izabrat osobu... a to je puno više od izgleda...
uostalom... ljepota je u oku promatrača...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image





ljepo si to napisao...
malo sam se i salila kroz temu...
prije mog muza a i kada sam njega upoznala najbitnije mi je bilo da ima iskri...da pogledi kazu sve...a boja kose,visina i ostalo je bilo manje bitno.....




Jagodice... ne moras sada ti zbog cinika preokrenuti svoju prvotnu pricu. Ajde molim te reci, dakle da pogled zaiskri... ali, tip procelav, za glavu manji od tebe ... bi li i tada zaiskrilo? user posted image
Ovo mi je najbolje, normalno da je osoba najbitnija, kakav je netko covjek/ zena, no ako ima zadah iz usta, i na ocigled ne odrzava higijenu, da ima masnu kosu i perut u kosi, da mu skemba visi pri prvom susretu... koliko bi se vas zena okrenulo za takvim "zgodnjakom"? Ili eto, ove sve karakteristike mogu se dodati zeni, pa sa muskog stajalista bi i oni mogi sami sebi priznati da im je prvi dojam i te kako vazan, samim time i izgled.
Ja znam i ja priznam, da je meni izgled bio vazan, prvenstveno kod onog famoznog prvog susreta. A i moj muz mi je priznao da je i njemu igralo ulogu to sto: sam mu se nasmijala i da je ugledao moje zdrave zube, da sam visoka kao i on, i da mi je kosa smedja... dakle, ne bi me niti pogledao bio da sam ja tada bila mala, plavusa sa pozutjelim zubima?! user posted image



user posted image user posted image user posted image a joj! pa ja sam sebi izabrala visokog,krupnog muskarca sa neobicnim ocima..a i on je mene izabrao...a vec sam u braku Bogami oko 10 godina tako da u mom zivotu nema mjesta za neko flertovanje sa drugima i izasla sam iz forme sto se tice drugi muskaraca.. ...tema mi je bila malo neozbiljna...user posted image user posted image user posted image sada da pricam dobro bi se izmucala..user posted image user posted image meni je ova tema vrlooo teskauser posted image user posted image

< Poruku je uredio jagodicabobica -- 6.11.2011 11:59:22 >

clock-img

06.11.2011, 23:14

clock-img

mamacita

pencil-img

1873

Ma, Jagodice...
Ne flertuje se ni meni, i kod nas je bilo i promjene konfekcijskih brojeva otkako smo se upoznali (na vise, a ne na manje). I upoznavanje razno raznih mana, i mojih i njegovih. No, unatoc svemu tome, nismo ostali bez vida, dakle, komentiranje je slobodno, i ne znaci da bi sada navalili na prvog tipa koji nam se svidi, jel' da?! Samo se ti sali, opustaj se, jer tvoji postovi i mene opustaju i upravljaju mi misli , barem na trenutak, u neke neobavezne vode. Smijeh je lijek!user posted image

clock-img

07.11.2011, 00:56

clock-img

lilia

pencil-img

3618

Nije bitna nacija, mora imati "ono nešto".
Dobro, ne bih se baš voljela udati se u zemlje tipa Iraka gdje se žene moraju zamotavati i koliko god da se zaljubim ta ljubav ne bi opstala ni sa moje ni njegove strane.user posted image

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

clock-img

07.11.2011, 12:39

clock-img

Anoniman


IZVORNA PORUKA: mamacita


IZVORNA PORUKA: Mariachi


IZVORNA PORUKA: zg_cinik

ajde i jedan odgovor s muškog(mog) gledišta...

nebi mogel reč koje rase...nacinalolnosti il kajjaznamčega mi se ženska sviđa...
zato mogu reč... da biram tak - nebi znal izabrat...
treba izabrat osobu... a to je puno više od izgleda...
uostalom... ljepota je u oku promatrača...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image






oujea! ciniče - like, +1! user posted image




Come on... mariachi... kakvi tebe obaraju s nogu, nije fer ovako upasti, i podici palac na ovakav odgovor (glavna je osoba), ovdje se radi o izgledu... pa pucajuser posted image .



znaš ti dobro ko mene može oboriti s nogu, i opet bitna je osobnost user posted image

Visoki... user posted image markantan tip... user posted image prosijeda kosa... user posted image maaalo tamnija put, onako, ima mix am.+latino gene... user posted image slatkorječiv do bola user posted image user posted image user posted image
jbg, jedini je bed kaj je na drugom kraju svijeta!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image