cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: putovanja

clock-img

10.01.2012, 08:13

clock-img

marina1975

pencil-img

6

e hvala na dobrodošlici evo ja se prijavila za izlet Vincekovo u vinskoj kućiuser posted image mlo vinca pod stare dane, hehe

pa vam javim drage moje kako je bilo! Još sam i pročitala da nude besplatan ručak pa ovaj vikend ne bum kuhalauser posted image

clock-img

18.01.2012, 10:47

clock-img

marina1975

pencil-img

6

user posted image

Drage moje evo vratila se ja sa izleta i moram priznati da je bilo super[sm=sloncek.

međimurje je predivno (inače nisam nikad bila) tako da preporučujem svima, krajolik je predivan

međimurske roke smo vidjeli-njemu (mužu) je to bilo dosadno ali nas je spomenik rudarima oduševio i degustacija piva NARAVNO (inače smo pivopije žešće)user posted image

a agencija s kojom smo išli (pavletić) je super,izlet je na nivou, pjevali smo cijslo vrijeme i dobro se zabaviliuser posted image

clock-img

18.01.2012, 13:39

clock-img

pincirotvajler

pencil-img

12489

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

clock-img

18.01.2012, 15:15

clock-img

BUMBI

pencil-img

23108

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

clock-img

26.06.2019, 07:41

clock-img

guycassode258

pencil-img

80

https://hotelscombined.com je meni daleko najbolja i najpreglednija stranica za rezerviranje hotela/hostela i zadnjih godinu-dvije gotovo jedino nju koristim za bukiranje. nemam apsolutno nikakvih zamjerki,naprotiv u velikom broju slučajeva hoteli bukirani na ovaj način puno su jeftiniji nego na licu mjesta,čak jeftiniji nego na ostalim sajtovima za bukiranje.
Jeftine Avio Karte - https://search.jetradar.com