cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Kada prvi put u kazalište?

clock-img

27.01.2014, 11:07

clock-img

lilly1

pencil-img

2

...i mi smo bili u maloj sceni na jednoj od predstava Prica o... predstave su za djecu od 1,5+ i na moje veliko iznenadjenje malena je bila odlicna (nije jos bila napunila 2)... inace jako zivahna, mirno je sjedila i pozorno slusala cijelu predstavu... i uzivala user posted image

clock-img

09.12.2014, 14:51

clock-img

sorina

pencil-img

526

L je prvi put bila s nekih 3 god i bila je oduševljena,a D još nismo vodili. Čini mi se da je nekako mali i nezainteresiranuser posted image

_____________________________

Moja dobrica - 07.08.2010
Mamin smješko -02.05.2013

clock-img

09.12.2014, 16:26

clock-img

Ela28

pencil-img

722

E to ne znam dečki imaju 24 mjeseca nismo ih još vodili ni u kino ni u kazalište mislim da ima još vremena ne vjerujem da bi izdržali ni pola sata user posted image

clock-img

09.12.2014, 21:50

clock-img

monstrum

pencil-img

813

Prvi put na božićnu predstavu od dvadesetak minuta kod Djedice s navršenih godinu i sedam mjeseci..izdržala..otada nam je to ritual..
A u kino smo išli prvi put s nepune 3 godine, i na moje čuđenje dijete pogledalo cijeli crtić, i htjela je još. user posted image

clock-img

10.12.2014, 13:05

clock-img

Sunshine28

pencil-img

2443

mi smo išli malo iza 1. rođendana i bilo je bas super...sijedila mi je u krilu u prvom redu i jako pozorno pratila, predstava je bila "Veseli medvjedići" vrlo šaraena, pjevna i vesela....bila sam spremna da cemo morati otici u pola, ali ostali smo skroz do kraja...malo je u jednom trenutku setala ispred pozornice, ali se brzo vratila u krilo i pocela gledati user posted image

_____________________________

I + G = E & L