writing-img

RE: Lord of the dance

clock-img

12.10.2011, 19:10

clock-img

Puli

pencil-img

12860

anaxx parter je mali i svi valjda misle da je bolji ali nije(svi redovi su u istoj razini nije povišeno kao u kazalištu),i ja sam prošli put kupila parter misleći da je bolji(ostavljali smo c. na čuvanju,pa sam mislila bolje dat malo više da nas mjesto čeka)
ali bina im je dosta visoka,mi smo bili zadnji red i nemaš čist pogled na binu tj.rasplesane nogiceuser posted image
uspjeli smo stolce pomaknut pola metra unatrag pa smo na kraju dobro vidjeliuser posted image i malo istegnuli vratoveuser posted image

tribina ima odličan pogled na binu,povišeno je samo  treba doći ranije i zauzeti dobru poziciju -u srediniuser posted image




< Poruku je uredio Puli -- 12.10.2011 19:13:11 >


_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

clock-img

12.10.2011, 23:10

clock-img

anaxx

pencil-img

4813

onda kupujemo tribinu...

HVALA Puli.

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

clock-img

19.10.2011, 10:18

clock-img

anaxx

pencil-img

4813

karte su u džepu!!!

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

clock-img

19.10.2011, 14:09

clock-img

mariola

pencil-img

19495

I mi imamo karte. Vip teleskop povišeno bočno. Rekla nam je jedna cura koja je lani gledala balet da se s te pozicije super vidi.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥