cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Naljutila me teta

  
clock-img

06.06.2011, 14:29

clock-img

Zvonki

pencil-img

10869

Odlična tema user posted image Imala sam jednu malu susjedicu koja je grizla moju djecu kad bi došla na igru. Naravno, reagirala sam i objasnila joj kako ne može gristi cure jer se više neće moći družiti s njima. Zaista je teško nadzirati troje djece ako je samo jedno grizli a kamoli teti koja je sama na njih 20 user posted image Uglavnom, ta malena je to prestala raditi sama od sebe i mislim da to nije neuobičajena pojava jer očito da dosta malaca to radi.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!

clock-img

26.07.2011, 07:36

clock-img

mariola

pencil-img

19495

O P E T ! ! !
I luda sam više. Jučer opet primjetim ugriz, jutros pitam tetu tko je ugrizao Tonija, ona šuti, dolazi njen mali i Toni mi pokazuje na njega, mama on. Ona šuti kao da se to nje uopće ne tiče. Ja kažem malom da ne smije to više raditi, da je to ružno ida bi ga mama trebala poslat u kut u kaznu. A ona meni a šta ćeš kad Toni njemu najviše okupira mamu. Rekla sam joj, ti si ovdje i teta a ne samo mama. A ona meni, najveće zlo u tome(kao u ugrizu PETOM), ja se okrenula i otišla. Pa sad vi meni recite tko je ovdje lud.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

clock-img

26.07.2011, 07:48

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

26.07.2011, 08:04

clock-img

mariola

pencil-img

19495

Odlučila sam ići pedagogici ili ravnatelju, kojeg prvog ulovim jer su svi na godišnjem.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

clock-img

26.07.2011, 08:17

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

26.07.2011, 08:23

clock-img

mirna

pencil-img

8134

bezobrazna je... bez obzira na sve, trebala se barem ispricati..

clock-img

26.07.2011, 08:26

clock-img

mariola

pencil-img

19495

druga dođe u 9, nije mi ni ona ništa jučer rekla, pretpostavljam da se to dogidilo prije nego je ona došla. Pitat ću je danas kad dođem po T.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

clock-img

26.07.2011, 08:32

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

26.07.2011, 08:58

clock-img

njanja

pencil-img

8766

ja bi joj doslovno zaprijetila riječima: ne želim da se to ikad više desi i ako se dešava, morate posebno paziti na njih 2....sljedeći put ako se desi, idemo kod ravnateljice..



nije samo stvar što je to njeno dijete, i kada ne bi bilo, a da se stvari ponavljaju, ona bi morala paziti na njih dvoje....npr dok je mala L stalno grizla jana, oni su više pažnje obraćali na njih, kao i kasnije kada je jan grizao A...pa čim bi došlo do situacije su ih išli sprijateljit ili slično....
nije stvar što je mali njeno dijete, stvar je što bi se ona možda isto ponašala da Tonija grize neko drugo dijete...oboje apsolutno neprihvatljivo

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

clock-img

26.07.2011, 09:11

clock-img

cuba

pencil-img

21489

Zbilja opet??user posted image user posted image
Nekako sam mislila da ste riješili tu situaciju...
S obzirom da je ovo već peti put da se ista stvar za koju si teti naglašavala događa, definitivno je potreban razgovor sa nadležnom osobom. Upravo iz tog razloga šta se ponaša toliko nonšarlantno oko toga što njeno dijete grize drugu djecu te što isto prešućuje (jer si svaki put ti primjetila ugriz, nije ona došla prva i rekla ti što se dogodilo).
Po meni nije dobro da teta koja je odgajateljica u svojoj grupi ima i svoje dijete.

Jako mi je žao zbog T, držim fige da ipak uspijete riješiti tu situaciju user posted image user posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

clock-img

26.07.2011, 09:20

clock-img

mariola

pencil-img

19495

Hvala cure.user posted image
Njanja pošto se ovo događa već peti put slažem se da bi trebala i ona sama skužit i reagirati odmah kad se M i T zakače. Ma o njoj se nema šta više govoriti jer nije normalana izjava da je kriv Toni što uzima Matejevu mamu. Jel to zdrava i normalna osoba  može izjavit.user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

clock-img

26.07.2011, 09:22

clock-img

njanja

pencil-img

8766

ajme pa nisam znala da je 5 x....
definitivno kod ravnateljice
a njoj danas kada pokupiš reci da bi i netko s 4. razreda osnovne škole znalo da na djecu koja se grizu treba obratiti više pažnje, a kamoli ne ona koja djecu odgaja i iza sebe ima školovanje za odgajatelja...

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

clock-img

26.07.2011, 09:39

clock-img

pincirotvajler

pencil-img

12489

user posted image user posted image
žao mi je mariola

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

clock-img

26.07.2011, 09:42

clock-img

mariola

pencil-img

19495

Zvala sam pedagogicu. Na go je pa smo na mob. razgovarale. Mislim da mi nije ništa pametno reklauser posted image


_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

clock-img

26.07.2011, 10:04

clock-img

lilia

pencil-img

3618

Svašta, pa to je sve ludo.user posted image  Ako ni pedagogica nije pametna bojim se da ćeš teško riješiti problem.
Mislim da je tvoja greška što brzo odustaneš, okreneš se i odeš i poslije se grizeš kako to nije normalno.
Gledaj je u oči i na ta njezina izvojatanja samo govori: to nije dovoljno dobar razlog i to ne opravdava vašeg sina, kao ni mog.
Budi ustrajna i stvarno prijeti jer vidiš da na fino očito ne možeš ništa riješiti. Još će te pokušat uvjeriti da je tvoje dijete krivo za sve. Ma ja bi ih dala u novine, da znaš da bi. Ufff.

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

clock-img

26.07.2011, 10:08

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

26.07.2011, 10:14

clock-img

anaxx

pencil-img

4813

ja bi isto tražila razgovor s ravnateljicom, pedagogicom i tetama, svi zajedno pa nek se raspravi tko je u pravu...

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

clock-img

26.07.2011, 10:22

clock-img

njanja

pencil-img

8766


IZVORNA PORUKA: cvrčak

mariola,nemoj se naljutiti,ali tako se to ne radi.
trebaš tražiti službeni sastanak.
ovo nije ništa i sigurno te neće shvatiti ozbiljno,i mislit će da si još samo jedan nadobudan roditelj koji se tužaka.



slažem se!!!


_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

clock-img

26.07.2011, 10:26

clock-img

mariola

pencil-img

19495

Znam cvrle, ja sam htjela službeni sastanak ali je ona na go pa je inzistirala da joj kažem. Ona mene razumije, slaže se samnom, nije mi rekla da će s dotičnom razgovarati ali ja vjerujem da hoće. Znam da je ona takva osoba i da će sigurno pozvat tetu na razgovor kad se vrati s go.


_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

clock-img

26.07.2011, 10:41

clock-img

Ninaa

pencil-img

7487

Svarno ne mogu vjerovati,  pa kako se to ponaša, zašto je uopće dijete u njenoj grupi? Kod nas najesen kreće jedna beba u jaslice od tete koja će se vratiti u srednju grupu jel nije dobro da budu zajedno. Uglavnom mislim da trebaš tražiti službeni sastanak jel se ništa neće promijeniti ako se to dogodilo već peti put. Katarina se ne voli s jednim dečkićem dva puta su  se zakačili i  pogrebli od tad je teta posebno na njih obraćala pažnju dok su bili zajedno. Ni danas se ne vole ali se uspješno izbjegavaju.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

clock-img

26.07.2011, 11:04

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

26.07.2011, 12:00

clock-img

danery

pencil-img

10504

mariola.....ta TETA je uvrtiću PRVENSTVENO TETA  SVOJ DJECI-ili bi bar trebala biti,pa to znači i teta svom sinu kao i t...

dakle,ako ona to ne shvaća,lijepo joj reci da si ju zamolila i očekivala da shvati problem i nekako ga riješi,a pošto ništa od toga,ideš dalje...pa nek si ona onda misli što će....
nek se ona malo zapita o svom poslu....

i baš dobro cvrle kaže-al si me sad raspuser posted image la....


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

clock-img

26.07.2011, 12:52

clock-img

Puli

pencil-img

12860

potpisujem danery i cvrleta

ako treba ugovori individualni sastanak s tetom i nekim iz vrtića(ravnatelj,pedagog i sl) pa da se to riješi

da se ja kojim slučajem tako ponašam opomena bi mi već odavno pala


_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

clock-img

03.08.2011, 22:28

clock-img

inna

pencil-img

2441

Mislim da su cure u pravu, najbolje je sazvati sastanak i razgovarati. Osobno imam predivna iskustva s Domijevim tetama. Čim dođem po njega kažu mi i za najmanju ogrebotinu i kako ju je zaradio. Ja ju ponekad nebi ni skužila da mi ne kažu. Domi se jedno vrijeme stalno mlatio s jednim klincem i teta mi je odmah ukazala na to, ali i da svaki put drugi započne i da one to rješavaju i drže pod kontrolom. One su to riješile jer iako sam ja pokušala razgovarati s Domijem baš me nije doživio, tako da mogu reći da su one odradile cijeli posao. Super mi je što su me redovito izvještavale i što s njima mogu o svemu razgovarati, čak ih pitam i za savjet kako postupiti u pojedinim situacijama.

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

clock-img

23.09.2011, 23:37

clock-img

MKata

pencil-img

500

Nevezano direktno za ovaj konkretni problem, ali pišem jer je i mene naljutila teta.
Mi smo sad s godinu ipo krenuli u jaslice. Još smo prošli tjedan bili na privikavanju, ali je taj tjedan trebao ostajati sam cijeli dan, spavati u vrtiću i da u 14h dođem po njega. Itako ga ja u pon i uto ostavim ipak samo do 13h jer sam ih zvala pa su mi rekli da ne spava i da mogu doći po njega, a u srijedu ga ostavim jer mislim da bi se trebao priviknuti na taj raspored i tako...
UGL, dolazim u srijedu u 14h i kucam na vrata. Nitko me ne čuje i u tom trenutku N počne plakati (možda me vidio, možda  mu je bilo dosta jaslica, možda...), a teta na njega drsko povišenim tonom "Šta je N? Šta je sada?"...grozno mi je to bilo zazavučalo...u stilu "šta si dosadan više? šta sad hoćeš?". Nakon toga pozvonim, čuju me, otvore vrata i N odmah dođe do mene kad ono...gori!! Ja kažem da ima temperaturu i kako da me nitko nije zvao da dođem po njega (jer su na roditeljskom rekli da kad se djetetu dogodi tako nešto da se BEZ ODGAĐANJA MORA doći po njega), a one meni "stvarno? ma možda je to od plakanja"!!!
Mislim...pa nije beba pa da on 3 sekunde plakanja ima temperaturu preko 39!!!

Tlak mi je bio na 1000!!! Kao prvo ne skuže da je dijete u tempperaturi, a kao drugo izderava se na njega...i ne zato što je to moje dijete, nego i na bilo koje drugo zašto treba vikati??


_____________________________

On ne voit bien qu''''avec le cœur ; l''''essentiel est invisible pour les yeux.