cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Malo vibrica za mene!!

clock-img

17.12.2010, 08:59

clock-img

ivana801

pencil-img

339

Bravo!!! Čestitam ti, vjerujem da ti je bilo naporno, ali uspjela si i sad možeš potpuno, bez brige, uživati u blagdanima sa svojom obitelji user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

25.02.2008. LUCIJA - zovem je "klopotec" jer ne prestaje pričati
30.09.2010. LAURA - veeelika pospanka

clock-img

17.12.2010, 10:02

clock-img

ribica1

pencil-img

2145

Još jednom čestitam!!Bravo!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moja dva anđela......
Luka i Eni - 02.01.2011.

Čuda se događaju...

I moje malo čudo je tu - 10.12.2011. Dora

Zadnji članci

article-img