cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Moga anđela više nema

  
clock-img

06.11.2010, 07:59

clock-img

ninich

pencil-img

233

user posted image user posted image ... iskreno saučešće...

_____________________________

želim još jednom biti mama

clock-img

06.11.2010, 08:36

clock-img

cuba

pencil-img

21489

Moje iskreno saučešćeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

clock-img

06.11.2010, 08:44

clock-img

koka

pencil-img

10266

Nema tih riječi koje te sad mogu utiješiti. Isplači i izbaci to van iz sebe. Previše propusta al nemoj sad to držati u sebi. Budi s tvojim najmilijima, i nadam se da ćeš brzo osjetiti najveću radost svijeta. PUSA.

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D

clock-img

06.11.2010, 10:17

clock-img

ama

pencil-img

760

user posted image user posted image user posted image

IZVORNA PORUKA: koka

Nema tih riječi koje te sad mogu utiješiti. Isplači i izbaci to van iz sebe. Previše propusta al nemoj sad to držati u sebi. Budi s tvojim najmilijima, i nadam se da ćeš brzo osjetiti najveću radost svijeta. PUSA.



_____________________________

...Osobe koje vas mrze su samo zbunjeni ljudi koji nemogu da razumiju zasto vas svi ostali vole ;)))).....

clock-img

06.11.2010, 10:28

clock-img

livona

pencil-img

194

Zao mi je..... drzi se.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

17.08.2010. dosla nam je Ea, misica moja :))

Dante Alighieri
"Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka"

clock-img

06.11.2010, 10:36

clock-img

Gianna

pencil-img

1505

IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

strašna priča..hvala ti za snagu da to podjeliš s namauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
i da, naravno ustraj da saznaš sve
još jednom žao mi je user posted image




Nema riječi kojima bi opisala koliko mi je žao zbog tebe i tvoje obitelji... Nadam se da ćete uspjeti snaći snage  i preživjeti ovaj strašni gubitak.... Iskrena sućut user posted image user posted image user posted image ...

Draga drži se, user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nebo strpljive voli....
Dino 06.07.2004.
Kiara 25.11.2010.

clock-img

06.11.2010, 12:28

clock-img

BUMBI

pencil-img

23108

IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

strašna priča..hvala ti za snagu da to podjeliš s nama
i da, naravno ustraj da saznaš sve
još jednom žao mi je

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

clock-img

06.11.2010, 13:07

clock-img

zelenooka

pencil-img

15

moja jedina sreća je u tome što imam muža koga bi samo poželit mogla jer me je njegova ljubav i pažnja jedina suzdržala od toga da i sebi tamo nešto napravim i odem za svojim anđelom,iako je bio slomljen i plakao i vrištao samnom pribrao se i održao mene, kao i moja mama. na pregledu je bilo sve u redu obavio ga je moj privatni ginekolog to je sigurno, nisam bila otvorena ni ništa. u ponedeljak muž ide u bolnicu i bojim se da bi moglo bit svega, njega je tek sad uhvatio onaj pravi jad i tek sad shvaća što je ustvari bilo. a što je najgore od svega njega nisu pustili dok bebu nisu odnijeli, u boksu do mene nije bilo nikoga a kasnije smo nakon par sekundi iz boksa čuli plač bebe,, ja sam vrištala a on mi čepio uha da ne čujem, moji me uvjeravaju da niti jedna trudnica nije došla na porod jer su bili na ulazu stalno, a nisu ni jednu dovezli s odjela jer bi je morali provest pored mog boksa i vidjela bi to, svakakve misli nam se glavom roje jer meni za bebu nije napisano ništa osim duljine i težine i da nije bilo oštećenja, nema krvne grupe ničega, ne znam što da mislim luda sam, muž je isto van sebe sad kad mu je to sjelo, doktor kaže da je velika mogućnost da maleni nije zaplakao odma jer vodenjak nije pukao niti je probušen nego je cijeli prolabirao van. ma luda sam ne znam ništa, nisam htjela psihijatra kog su mi gurali jer mi je lakše to podjelit ssa svojim bližnjima i vama jer želim da se nikom taa bol i tretman ne dogodi i da nitko kroz to ne prolazi više ikada

_____________________________

Imati MENE pored SEBE stvar je DOBROG ukusa...

clock-img

06.11.2010, 14:00

clock-img

pincirotvajler

pencil-img

12489

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

clock-img

06.11.2010, 15:42

clock-img

lilia

pencil-img

3618

Ti imaš pravo saznati što se točno dogodilo i moj ti je savjet da ustraješ na tome, ako imaš snage, naravno.
I ne odbacujte pomoć psihologa. Ni ti ni muž prije nego ste sigurni da vam ne može pomoći. Vidiš da oboje pucate po šavovima.
Želim vam svu sreću.

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

clock-img

06.11.2010, 16:37

clock-img

ribica1

pencil-img

2145

Ti imaš pravo saznati što se točno dogodilo i moj ti je savjet da ustraješ na tome, ako imaš snage, naravno.
I ne odbacujte pomoć psihologa. Ni ti ni muž prije nego ste sigurni da vam ne može pomoći. Vidiš da oboje pucate po šavovima.
Želim vam svu sreću.



U potpunosti potpisujem, i ako imaš snage doznaj šta se desilo jer imaš na to pravo i mislim da će ti onda bit ipak malo lakše jer češ znat šta je bilo, a ovako ćeš se stalno pitat!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moja dva anđela......
Luka i Eni - 02.01.2011.

Čuda se događaju...

I moje malo čudo je tu - 10.12.2011. Dora

clock-img

06.11.2010, 17:38

clock-img

niina

pencil-img

340

user posted image user posted image user posted image user posted image teško je bilo što reći,žao mi jeuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moji anđeli;

M 13.03.2000.
J 28.11.2007.

clock-img

06.11.2010, 17:55

clock-img

bellly

pencil-img

128

IZVORNA PORUKA: niina

user posted image user posted image user posted image user posted image teško je bilo što reći,žao mi jeuser posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

06.11.2010, 19:19

clock-img

jelenna

pencil-img

174

iskreno mi je zao!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

06.11.2010, 19:21

clock-img

katy mama

pencil-img

838

samo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image





_____________________________

moj mali sin,moja velika ljubav je stigo 19.09.2009.u 10.25

clock-img

06.11.2010, 20:07

clock-img

lukici

pencil-img

385


IZVORNA PORUKA: jelenna

iskreno mi je zao!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image iskrena sućut

_____________________________

Djeca su za sve ljude njihov život
P-18.06.2008

clock-img

06.11.2010, 20:31

clock-img

malica

pencil-img

285

iskreno mi je žao user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moja mala maza.... 5.10.2009

clock-img

06.11.2010, 20:41

clock-img

BUMBI

pencil-img

23108

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

clock-img

06.11.2010, 20:42

clock-img

troubled

pencil-img

7104

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

clock-img

06.11.2010, 22:15

clock-img

dami

pencil-img

2750

Ovo je preteško samo i  čitati...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Moja sućut !

_____________________________

Mirko 06.12.1992
Darija 20.02.2008

clock-img

06.11.2010, 22:24

clock-img

tina0310

pencil-img

1019

IZVORNA PORUKA: dami

Ovo je preteško samo i  čitati...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Moja sućut !



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

-mamin miš-
Alen 19.05.2010.

clock-img

07.11.2010, 06:43

clock-img

malatajna

pencil-img

115

Cijeli dan ste mi u mislima...nitko ne može ni zamisliti kako vam je...Molim Boga da vam da snage, utjehe i mira...

_____________________________

Dvije princezice... 28.10.2009. i 16.4.2011.

clock-img

07.11.2010, 07:01

clock-img

martina87

pencil-img

880

jako mi je zao.imam jednu prijateljicu slican slucaj pa znam kako ti je.nema se sta reci.drzite se skupa i s vremenom cete preboljeti to......vrijeme lijeci rane sve...user posted image user posted image

_____________________________

PATRICIA-24.10.2009. 16:00 3460 g i 51 cm
KARLO-07.04.2012. 6:37 3350 g i 49 cm

clock-img

07.11.2010, 21:38

clock-img

Ninaa

pencil-img

7487

Iskreno mi je žao i moja sućut, nadam se da ćete smoći nekako snage za dalje

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

clock-img

07.11.2010, 21:47

clock-img

malizia

pencil-img

900

IZVORNA PORUKA: Ninaa

Iskreno mi je žao i moja sućut, nadam se da ćete smoći nekako snage za dalje



Dragi Bog za svaku dušu ima svoje mjesto u onom gore svijetu, nijedna duša nije izgubljena.