cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: nešto novo

clock-img

26.11.2010, 23:12

clock-img

danery

pencil-img

10504

IZVORNA PORUKA: Wukovarka

user posted image  user posted image   a jeste lude

Zadnje s ćim sam ga zaludila bio je pun pogodak.
Došla s tuširanja  sva nauljena baby uljem, samo zamotana u ogrtač user posted image
pitala ga dali želi masažu....pa se trljala tjelom po njemu...poooludio je

Bilo je vatreno user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image ovo bi kod nas završilo tako da bi moj šlajdrao po meni i samo proklizavao user posted image user posted image user posted image user posted image ili bi se netko od nas otklizao s onog drugog user posted image user posted image user posted image



_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

clock-img

26.11.2010, 23:13

clock-img

Ninaa

pencil-img

7487

Trenutno sam toliko umorna da mi je glavno da se ne moram a ne da još moram razmišljati o tome, kad me prođe umor budem se malo potrudilauser posted image

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

clock-img

26.11.2010, 23:23

clock-img

Monica

pencil-img

1360

Došuljaj se mu pod tuš i da vidiš kak će bit vatreno a poslije toga naravno masaža kao kod Wukiuser posted image
i vece je začainjena sa vatrenim sexom user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Tko želi nešto napraviti nađe način,tko ne želi ništa napraviti nađe izgovor"

clock-img

26.11.2010, 23:54

clock-img

ELENA35

pencil-img

881

user posted image user posted image user posted image user posted image dok ja izvršim sve svoje kućanske poslove i uspavam kako treba svu djecu,mm već podebelo spava,a ja krepana do kraja..A ujutro prepričavamo kako smo sanjali da se sexamouser posted image user posted image user posted image



_____________________________

VEDRANA-21.10.1996.
IVAN-30.12.1999.
JAN I SARA- 9.5.2009.

"Knjige koje majke pišu nitko ne čita,one se vide i čuju kada njihova djeca ulicom prolaze..."

clock-img

26.11.2010, 23:55

clock-img

CallamityJane

pencil-img

11119

IZVORNA PORUKA: ELENA35
.A ujutro prepričavamo kako smo sanjali da se sexamouser posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image