cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Nemoralna ponuda

clock-img

06.10.2010, 13:10

clock-img

Gianna

pencil-img

1505

IZVORNA PORUKA: Nellyca

Sto kaze njanja...samosto bih ja digla kredit od milion evra i platila Robertu Pattinsonu za jednu noc user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image e baš si me nasmijala!!!! Izbor mi je fenomenalan user posted image ...


_____________________________

Nebo strpljive voli....
Dino 06.07.2004.
Kiara 25.11.2010.

clock-img

06.10.2010, 13:20

clock-img

skorodolazi beba

pencil-img

281

ako ja ne bi htjela mm bi me sigurno natjerao...user posted image

salim se...

milijun eura je velika svota...hm,hm...dalo bi se na razmisljanje...

clock-img

06.10.2010, 18:22

clock-img

tiha

pencil-img

10103


IZVORNA PORUKA: Gianna

IZVORNA PORUKA: Nellyca

Sto kaze njanja...samosto bih ja digla kredit od milion evra i platila Robertu Pattinsonu za jednu noc user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image e baš si me nasmijala!!!! Izbor mi je fenomenalan user posted image ...






njemu bi se dala i za đabeuser posted image

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

clock-img

06.10.2010, 21:20

clock-img

Wukovarka

pencil-img

6821

Da sam sama, djevojka koja živi za sebe sigurno bi.

Ali ovako sada kao i jesam ne bih, da i nitko ne zna ja bi znala i to bi me proganjalo cijeli život

clock-img

06.10.2010, 22:16

clock-img

anuska08

pencil-img

3910

Za pravog  komada besplatno, ako baš hoće platit, pa nek platiuser posted image user posted image

_____________________________

Nika 26.08.2009.

clock-img

06.10.2010, 22:31

clock-img

marija0

pencil-img

874

IZVORNA PORUKA: Imra

IZVORNA PORUKA: Bebys

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

IZVORNA PORUKA: marija0

to si gledala šeherezadu? user posted image  user posted image
zavisi ko je i u kakvoj sam situaciji





zar se seherzada nije njemu prva ponudila??nisam sigurna jer ne gledam seriju,ali sam tako cula


nije, tražila je pare a on joj reka da će ih dat ako mu ona daauser posted image
evo ja rekla mm za ovu temu a on meni- citiram: al ti neko nudi? ajde sređivaj se šta čekaš? al vrati se sutra user posted image

clock-img

17.10.2010, 10:38

clock-img

Lana 84

pencil-img

53

Sad ne,ali da mi neko ponudio prije braka,vjerovatno bih user posted image  
Iako,ipak se to dešava samo u fimovima i serijama,kod nas ti ponude u vrh glave neki jadan i bjedan posao u zamjenu,kakvi milioni.


_____________________________

Ne prepiri se s budalom,ljudi možda neće uočiti razliku!
;-)))