I moja je na plaži i prošle i ove godine bila u pelenama za kupanje. Nije zbog pedofila niti bilo čega drugoga, nego zbog nje same. Plaža s kamenčićima, samo nam još treba da se u pišu ili guzu uvuče koji kamenac, onda bi stvarno bilo veselo... Ovako smo mirnije, i ona i ja.
_____________________________
Mia 13.07.2008 Blaž: cca 18.12.2010
27.07.2010, 23:19
Tsmee
1121
IZVORNA PORUKA: Mariachi
kupaći, uvijek. dok su trebale pelene, za spavanje sam stavila pelenu, inače uvijek kupaći na guzi. nisam razmišljala o "bolesnicima" nego o tome da mogu sjesti tko zna kud i tko zna na što i dobiti uroinfekt ili ju opeče meduza ili ju klopne ribica... gaćice su ipak kakva takva zaštita - zdravlja i dostojanstva.
Potpisujem. Prvo su mi na pameti kojekakve kožne infekcije koje može pokupit sjedeći gologuza. A za pedofile se ne brinem dok sam pored nje. Što se pedofila tiče tu su mi puno "opasnije" one curice od 6-10 godina koje iz fore nose gornji dio kupaćeg dio ljeta pa ga onda skinu i na mjestu gjde će jednog dana biti grudi vide se bijeli tragovi. Mislim da to pedofile daleko više izaziva od baš malih malih bebača.