cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

seksi rublje?

  
clock-img

16.06.2010, 17:49

clock-img

MiniMama

pencil-img

939

lezimo sinoc mm i ja u krevetu totalno izmuceni novonastalom situacijom (mm jucer ostao bez posla) i onako kroz ocaj krenemo se zafrkavati cega cemo se sve morati odreci. i u tom silnom nabrajanju mm ushiceno kaze "adj bar ces prestati kupovati one smijesne krpice od rublja". ja sokirana pitam koje krpice (ionako nisam nista seksi kupila otkad sam ostala trudna, sve sta imam su ostaci iz zlatnih dana i moja reciklaza s prekrajanjem)?
i sad on meni nabraja bla bla bla.. i ja ga pitam, pa dobro, sta je tebi zapravo seksi vidjeti na meni???
i krene on nabrajati i ja vec zbunjena totalno, pa ja to nemam uopce, gruntam si u glavi da me probrkao s ljubavnicom ili me pobrkao s nekom bivsom prileznicom. i natjeram ja njega da mi pokaze to moje seki rublje. kad je on krenuo kopati po ladici i izvukao prastare ofucane menaga gace koje nosim samo po doma i to kad nemam nista drugo. user posted image a tek grudnjake, neke iz prahistorije koje cuvam cisto ako mi zatreba spuzva ili zica za nesto drugo.

mislila sam da me zeza, ali njemu je to SUPER i bas mu je krivo sta to cesce ne nosim?!

jel to moj muz poremecen ili sta?? skuzila sam da bas i ne primjecuje moje cipkaste krpice, ali da je bas takav nisam ocekivala.

kakvi su vasi muzevi? jel primjecuju takve stvari?? jel im bitno uopce? sta vole?

clock-img

16.06.2010, 17:58

clock-img

Zvonki

pencil-img

10869

Moj voli vidjeti lijepo rublje ali ja ga zaista jako rijetko nosim. Više sam pobornik udobnog pamučnog pa takvo rublje baš i ne kupujem. Nekako mi žao dati novce za nešto takvo. user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!

clock-img

16.06.2010, 17:59

clock-img

pincirotvajler

pencil-img

12489

moj meni neda da išta takvog kupujem jer je nepotrebno user posted image
a ja baš bi user posted image  
veli da je golotinja najuser posted image
inače mu se sviđa onaj stil poslovne žene--znači samo obučem sako i podignem kosu user posted image
baš donje rublje ništ posebno user posted image


_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

clock-img

16.06.2010, 18:55

clock-img

adryosijek

pencil-img

3129

mom tak svejedno al najbolje voli golotinju xd

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

clock-img

16.06.2010, 19:00

clock-img

tikica_69

pencil-img

25386

IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

moj meni neda da išta takvog kupujem jer je nepotrebno user posted image




Da, da...tak je i meni moj govorio da sam mu lijepa i u pumpericama dok mi sestricna nije iz Tunisa sa njihove trznice donjela haltere, carape i gacice od ciste cipke, pa kad sam mu to demonstrirala sad me svako malo tlaci da to obucem za njega jer je jako, jako sexi i kao super mi stoji user posted image
Joj, jesu glumci user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

clock-img

16.06.2010, 19:02

clock-img

pincirotvajler

pencil-img

12489

IZVORNA PORUKA: tikica_69

IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

moj meni neda da išta takvog kupujem jer je nepotrebno user posted image




Da, da...tak je i meni moj govorio da sam mu lijepa i u pumpericama dok mi sestricna nije iz Tunisa sa njihove trznice donjela haltere, carape i gacice od ciste cipke, pa kad sam mu to demonstrirala sad me svako malo tlaci da to obucem za njega jer je jako, jako sexi i kao super mi stoji user posted image
Joj, jesu glumci user posted image



da? eeeee ma idem u importane galeriju što prije user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

clock-img

16.06.2010, 19:42

clock-img

L.P.

pencil-img

698

Sexy ili ne ,vrlo kratko bude na meni!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nina rodjena 12.11.2006,
braco Marko 7.4.2009.
braco Ivan 2.5.2010.

clock-img

16.06.2010, 20:16

clock-img

nemammaste

pencil-img

2940

Ja obožavam i stalno nosim a vidim da je njemu sve to nekako isto i sve ok.Naravno najbolje bez ičeg user posted image

clock-img

16.06.2010, 20:30

clock-img

dikac

pencil-img

1452

moje seksi rublje uredno je spremljeno, nikako da nađem vremena staviti ga u upotrebu user posted image .

clock-img

16.06.2010, 20:47

clock-img

mali_macic

pencil-img

1852

momu nije toliko bitno donje rublje naravno da mu je drago vidit ako nosim nesto drugo osim obicnih pamucnih gacica. od boja mi je najseksi bijela ali sto je njemu totalni fetis i napeto su hulahopke. ako njih obucen on je gotov odnosno spreman za akciju a ja ih u biti ne volim, no njemu za gust znam ih obuc (u krevetu)

_____________________________

nasa "mrvica" Ella - 04.10.2009
E very day and night
L ooking at you makes me smile
L oving you is what I do
A ll my heart belongs to you...

clock-img

16.06.2010, 21:55

clock-img

Nika 24052006

pencil-img

5558

IZVORNA PORUKA: L.P.

Sexy ili ne ,vrlo kratko bude na meni!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

clock-img

16.06.2010, 21:57

clock-img

FIONA

pencil-img

9057

da primječuje i previše...valjda i konči ak visi a prije nije...taj ima oko za krpe...aaauuuu...gori od mene...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

clock-img

16.06.2010, 22:01

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

16.06.2010, 22:34

clock-img

Marta j

pencil-img

7508

Mojih kupuje svako malo meni na poklon al se ja rijetko sjetim obuci.

trenutno su na meni bokserice na zeku i potkosulja isto za zekom pa mm ludi kaze da ce mi baciti sav ves s figuricamauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

clock-img

17.06.2010, 07:42

clock-img

Bebys

pencil-img

10225

mini mama ostao bez posla...user posted image user posted image user posted image
ma daj pa neki dan si rekla da idete na more...user posted image user posted image user posted image user posted image

grozno..

da NIKADA NEZNAS USTVARI MUSKI SUTE ALI SVE KONTAJU...pazi inace...i sretno

clock-img

17.06.2010, 07:44

clock-img

Bebys

pencil-img

10225

a sto se tice moga..njemu je sexi dok vise nemam lace i majicu...odamah je sve sexyuser posted image

clock-img

17.06.2010, 09:48

clock-img

Točkica28

pencil-img

2918

moj obožava sve to... haltere, oblekice(teta mraz etc etc...) samostojeće, korzete...
ugl obnovila sam garderobicu za njega
hm jel mi zato sinko na putu user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

clock-img

17.06.2010, 10:05

clock-img

ZVRK

pencil-img

20333

user posted image

IZVORNA PORUKA: Točkica28

hm jel mi zato sinko na putu user posted image user posted image user posted image


user posted image

a moj mi nije kupio ništa sexy kompletića psim jednih crvenih tangica.
imam jedan kompletić koji sdam dobila za roččkas od ekipe ali vidio ga je samo 2 puta.
rekao mi da šta god je nameni jako brzo skine pa mu dođe na isto

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

clock-img

17.06.2010, 10:28

clock-img

MiniMama

pencil-img

939

mi smo se za godisnjicu dogovorili kupiti si neku sitnicu koju bi voljeli vidjeti na drugome.

ja sam mm-ukupila lisice, a on meni tefalovu tavu za palacinke.

i dalje nam je ta tavica tabu tema. odbijam ju koristiti iako mi je stara tavica za palacinke vec koma. strajkam.

govno jedno. za prvu godisnjicu kupiti tavicu. doslo mi je da ga umlatim s njom. user posted image user posted image user posted image

o rublju mogu samo sanjati. uostalom kako je ovaj moj bolesnik, vjerojatno za iducu godisnjicu mogu ocekivati bijele gace do sisa kupljene preko oglasnika da dobiju autentican ofucani štih.


clock-img

17.06.2010, 10:30

clock-img

ninolina

pencil-img

15879

IZVORNA PORUKA: MiniMama

mi smo se za godisnjicu dogovorili kupiti si neku sitnicu koju bi voljeli vidjeti na drugome.

ja sam mm-ukupila lisice, a on meni tefalovu tavu za palacinke.

i dalje nam je ta tavica tabu tema. odbijam ju koristiti iako mi je stara tavica za palacinke vec koma. strajkam.

govno jedno. za prvu godisnjicu kupiti tavicu. doslo mi je da ga umlatim s njom. user posted image user posted image user posted image

o rublju mogu samo sanjati. uostalom kako je ovaj moj bolesnik, vjerojatno za iducu godisnjicu mogu ocekivati bijele gace do sisa kupljene preko oglasnika da dobiju autentican ofucani štih.




trebala si ga tom tavom klepnuti malouser posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

clock-img

17.06.2010, 10:36

clock-img

MiniMama

pencil-img

939

mislila sam da nece biti potrebno. da je shvatio poruku nakon sta sam pet dana spavala u boravku s tavicom u krevetu. cak sam mu zapljenila najdrazi jastuk i polegla tavicu na jastuk.

clock-img

17.06.2010, 10:38

clock-img

ninolina

pencil-img

15879

aaaahaaaaa neka, neka...drugi put neka bude pametniji...ti njemu kupi čavle i čekić ili nekaj od alata da napravi, popravi nekaj po kući kaj nije 

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

clock-img

17.06.2010, 10:40

clock-img

pako

pencil-img

2935

IZVORNA PORUKA: Bebys

a sto se tice moga..njemu je sexi dok vise nemam lace i majicu...odamah je sve sexyuser posted image




istinauser posted image

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

clock-img

17.06.2010, 10:43

clock-img

mariola

pencil-img

19495

ajme tava. da klepnit, lupati ga stalno s njomuser posted image user posted image

Voli moj i haltere al sam ih zanji put imala na hanimunuuser posted image
Al ne buni se ni na one s uzorkom likova iz crtanih.
Često on ni ne skuži šta sam imala user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

clock-img

17.06.2010, 10:43

clock-img

njanja

pencil-img

8766

IZVORNA PORUKA: MiniMama

o rublju mogu samo sanjati. uostalom kako je ovaj moj bolesnik, vjerojatno za iducu godisnjicu mogu ocekivati bijele gace do sisa kupljene preko oglasnika da dobiju autentican ofucani štih.

 
u takve ja sada jedino stanem, osim naravno onih arabik kupaćih kostima user posted image user posted image


_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

Zadnji članci

article-img