cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: znatizeljna

  
clock-img

15.06.2010, 23:52

clock-img

tikica_69

pencil-img

25386

IZVORNA PORUKA: leilany


mrvaaa ima malih tehnickih problemauser posted image


Tocno....pitanje je trebalo biti postavljeno u Modroj lasti ili OK casopisu user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

clock-img

15.06.2010, 23:54

clock-img

mala pcelica

pencil-img

5866

sto napadate ženu-curu-djete...ima pravo da postavi pitanje kakvo hoće

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

clock-img

15.06.2010, 23:59

clock-img

mrvaaa

pencil-img

28

..hvala..
djete vise nisam, cura jos uvijek jesam, a zena se nadam da cu bit jednog dana..
a ja mislim isto da imam pravo pitat..a ko hoce nek odg a ko nece nemora..

a koliko vi imate sve godina?
ak smijem znat..

clock-img

16.06.2010, 00:02

clock-img

mala pcelica

pencil-img

5866

ja sam žena u kaaaaasnim 20-tima user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

clock-img

16.06.2010, 00:03

clock-img

leilany

pencil-img

9082

IZVORNA PORUKA: mala pcelica

ja sam žena u kaaaaasnim 20-tima user posted image



i ja i jaaaaaaaaaaaaaa....ups....pardon...ja u ranimuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

clock-img

16.06.2010, 00:05

clock-img

mrvaaa

pencil-img

28

..a dobro..nisam ni ja daleko..malo u ranijim 20tim user posted image

clock-img

16.06.2010, 07:58

clock-img

nemammaste

pencil-img

2940

Upitnik mi skače nad glavom user posted image user posted image ... O svašta,kakav način za ubijanje dosade

clock-img

16.06.2010, 07:59

clock-img

troubled

pencil-img

7104

IZVORNA PORUKA: mrvaaa

..a dobro..nisam ni ja daleko..malo u ranijim 20tim user posted image



meni vuče više na 12 u kombinaciji s dosadom user posted image user posted image user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

clock-img

16.06.2010, 09:04

clock-img

Thea

pencil-img

4043


IZVORNA PORUKA: troubled

IZVORNA PORUKA: mrvaaa

..a dobro..nisam ni ja daleko..malo u ranijim 20tim user posted image



meni vuče više na 12 u kombinaciji s dosadom user posted image user posted image user posted image



hahahaaa i meni je više na 12-13... user posted image

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

clock-img

16.06.2010, 09:40

clock-img

Točkica28

pencil-img

2918

smilje i bosilje user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

clock-img

16.06.2010, 11:43

clock-img

MiniMama

pencil-img

939

modra lasta je out. sta ne vidis da sad klinci kupuju teen i OK? mislim da u jednom postoji rubrika "pitaj nekog pojma nemam kog" i onda curice postavljaju pitanja pita, trljala sam se o dekicu i kasni mi menga, jesam li trudna?

ja uredno kradem svojoj takva stiva i umirem od smijeha user posted image neka ima koja i na raji da nas nasmijava user posted image

dobrodosla mrvaa.. i kako je netko rekao, tipkali se dugo user posted image

a ja imam 24 godine, glupiram se se kao da imam 16, a kad se potrudim tako i izgledam user posted image

clock-img

16.06.2010, 13:01

clock-img

inesica

pencil-img

877

Sto se tice kontracepcije, zezate li se ili ne, mislim da je to jako ozbiljna tema, pa ako curi nije jasno...
Draga, tablete imaju svoja pravila. Jedno od njih je i da ih moras redovito uzimati. S tim se ne zezaj! A ako planiras trudnocu, postoji i period u kojem NE SMIJES piti kontacepcijske tablete i TEK TADA poceti sa zatrudnjivanjem. Moja kumica je imala lose iskustvo, naime, dogodilo joj se da je u tom periodu "ciscenja" od tableta (ne znam kako da to nazovemuser posted image ) ostala trudna, i za par mjeseci je morala pobaciti-problemi sa razvojem ploda. Pretpostavljeno je zbog toga, ali nisu mogli sa sigurnoscu reci. Svakako nije za igru i nije vrijedno igrati se s takvim stvarima.
Ako imas kakva pitanja, slobodno se javi, imam nekoliko godina iskustva s tabletama, sada sam sretna trudnica user posted image

clock-img

16.06.2010, 13:02

clock-img

mrvaaa

pencil-img

28


IZVORNA PORUKA: Thea


IZVORNA PORUKA: troubled

IZVORNA PORUKA: mrvaaa

..a dobro..nisam ni ja daleko..malo u ranijim 20tim user posted image



meni vuče više na 12 u kombinaciji s dosadom user posted image user posted image user posted image



hahahaaa i meni je više na 12-13... user posted image




mama vam ima 12/13..
JA SAMN REKLA ZASTO CITATE AKO VAM JE SMETA?
JA SAM SAMO ZNATIZELJNA I STA JE TU LOSE??

clock-img

16.06.2010, 13:05

clock-img

ninolina

pencil-img

15879

IZVORNA PORUKA: mrvaaa


IZVORNA PORUKA: Thea


IZVORNA PORUKA: troubled

IZVORNA PORUKA: mrvaaa

..a dobro..nisam ni ja daleko..malo u ranijim 20tim user posted image



meni vuče više na 12 u kombinaciji s dosadom user posted image user posted image user posted image



hahahaaa i meni je više na 12-13... user posted image




mama vam ima 12/13..
JA SAMN REKLA ZASTO CITATE AKO VAM JE SMETA?
JA SAM SAMO ZNATIZELJNA I STA JE TU LOSE??


bez obzira koliko godina imaš ti samo pitaj...ako je i curica bolje da s nekim razgovara nije li...a ne znamo sve sve...hebi ga...dobrodošla mrvaaa...a sad tvoje pitanje...ako piješ pilule i dečko svrši u tebe ok...ali ako zaboraviš i jednu vjerojatnost da češ ostati trudna je velika...koliko dugo piješ pilule


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

clock-img

16.06.2010, 13:08

clock-img

mrvaaa

pencil-img

28


IZVORNA PORUKA: inesica

Sto se tice kontracepcije, zezate li se ili ne, mislim da je to jako ozbiljna tema, pa ako curi nije jasno...
Draga, tablete imaju svoja pravila. Jedno od njih je i da ih moras redovito uzimati. S tim se ne zezaj! A ako planiras trudnocu, postoji i period u kojem NE SMIJES piti kontacepcijske tablete i TEK TADA poceti sa zatrudnjivanjem. Moja kumica je imala lose iskustvo, naime, dogodilo joj se da je u tom periodu "ciscenja" od tableta (ne znam kako da to nazovemuser posted image ) ostala trudna, i za par mjeseci je morala pobaciti-problemi sa razvojem ploda. Pretpostavljeno je zbog toga, ali nisu mogli sa sigurnoscu reci. Svakako nije za igru i nije vrijedno igrati se s takvim stvarima.
Ako imas kakva pitanja, slobodno se javi, imam nekoliko godina iskustva s tabletama, sada sam sretna trudnica user posted image
[/quote

da negdije sam citala ako slucajno zatrudnim a pijem tablete da dijete moze imat poteskoca u razvoju ili nesto tako..
pijem ih ja redovito ali se nesjetim uvijek u isto vrijeme..jedna prijeteljica mi je rekla da nemoram bas tocno,samo bitno da je popijem..

clock-img

16.06.2010, 13:12

clock-img

mrvaaa

pencil-img

28


IZVORNA PORUKA: ninolina

bez obzira koliko godina imaš ti samo pitaj...ako je i curica bolje da s nekim razgovara nije li...a ne znamo sve sve...hebi ga...dobrodošla mrvaaa...a sad tvoje pitanje...ako piješ pilule i dečko svrši u tebe ok...ali ako zaboraviš i jednu vjerojatnost da češ ostati trudna je velika...koliko dugo piješ pilule





8/9mjeseci.. u to vrijeme sam zaboravila svega 3puta porit..

clock-img

16.06.2010, 13:15

clock-img

ELISABETH

pencil-img

1661

moraš popiti svaki dan otprilike u isto vrime,može biti odstupanja od par sati al svakako ne više od 12 sati,znači ako inače piješ ujutro oko 9 idući dan je moraš popiti najkasnije do 9 navečer...
ja sam ih godinama pila zbog problema s hormonima i nakon poroda ih ponovo pijem


_____________________________

Ivona, 17.06.2009.

While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
Angela Schwindt

clock-img

16.06.2010, 13:16

clock-img

njanja

pencil-img

8766

mrvaaa, moraš svaki dan popiti , približno u isto vrijeme, dakle organiziraj se svaki dan oko pranja zubiju ujutro ili naveče ili sminkanja ili nešto što ti je svakodnevni ritual....odgovorno se ponašaš čim piješ pilule, ali nije odgovorno ako ne želiš dijete pa zaboraviš, zato navini si u mobitel alarm svaki dan da te podsjeti...

inače, partner ti tada može svršavati u tebi, nemaš brige za to, a kasnije će ti to iscuriti, meni je znalo čak malo i drugi dan.....
 
ako imaš još pitanja, javi se....


_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

clock-img

16.06.2010, 13:17

clock-img

ninolina

pencil-img

15879

IZVORNA PORUKA: mrvaaa


IZVORNA PORUKA: ninolina

bez obzira koliko godina imaš ti samo pitaj...ako je i curica bolje da s nekim razgovara nije li...a ne znamo sve sve...hebi ga...dobrodošla mrvaaa...a sad tvoje pitanje...ako piješ pilule i dečko svrši u tebe ok...ali ako zaboraviš i jednu vjerojatnost da češ ostati trudna je velika...koliko dugo piješ pilule





8/9mjeseci.. u to vrijeme sam zaboravila svega 3puta porit..


a pazi ako ne želiš bebu...a ako hočete imaj pauzu bar od dva tri mjeseca


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

clock-img

16.06.2010, 13:20

clock-img

mrvaaa

pencil-img

28


IZVORNA PORUKA: ninolina

IZVORNA PORUKA: mrvaaa


IZVORNA PORUKA: ninolina

bez obzira koliko godina imaš ti samo pitaj...ako je i curica bolje da s nekim razgovara nije li...a ne znamo sve sve...hebi ga...dobrodošla mrvaaa...a sad tvoje pitanje...ako piješ pilule i dečko svrši u tebe ok...ali ako zaboraviš i jednu vjerojatnost da češ ostati trudna je velika...koliko dugo piješ pilule





8/9mjeseci.. u to vrijeme sam zaboravila svega 3puta porit..


a pazi ako ne želiš bebu...a ako hočete imaj pauzu bar od dva tri mjeseca






a znaci ako jednu nepopijem nista mi nemoze bit?
vjerujem da sam dosadna,,ali sta.. mamu to nemogu pitat,,jer je ipak mama,,a ovak mi je lakse natipkat.. user posted image

clock-img

16.06.2010, 13:21

clock-img

njanja

pencil-img

8766

i još jedna stvar: ako si sklona zaboravljanju, razgovaraj sa ginekologom pa da ti prepiše recept za kontracepcijske flastere-imaju isto djelovanje i učinak kao tablete, ali stavljauju se 1 put tjedno, znači 3 flastera na 3 tjedna i onda 7 dana pauza....

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

clock-img

16.06.2010, 13:23

clock-img

njanja

pencil-img

8766

IZVORNA PORUKA: mrvaaa




a znaci ako jednu nepopijem nista mi nemoze bit?
vjerujem da sam dosadna,,ali sta.. mamu to nemogu pitat,,jer je ipak mama,,a ovak mi je lakse natipkat.. user posted image

 
bolje da pitaš....
i bolje da ti nama budeš sretna trudnica jednoga dana kada za to budeš spremna..... od muža sestrična je zaboravila u 1 ciklusu 2-3 x popiti i ostala je treudna pa je morala na kiretažu...znači ili kontracepcoijski flasteri ili si navini alarm i nema zaboravljanja-ako želite uživati do kraja, odgovorno dalje i NEMA ZABORAVLJANA user posted image  sretno!!!!

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

clock-img

16.06.2010, 13:23

clock-img

mala pcelica

pencil-img

5866


IZVORNA PORUKA: mrvaaa


IZVORNA PORUKA: ninolina

IZVORNA PORUKA: mrvaaa


IZVORNA PORUKA: ninolina

bez obzira koliko godina imaš ti samo pitaj...ako je i curica bolje da s nekim razgovara nije li...a ne znamo sve sve...hebi ga...dobrodošla mrvaaa...a sad tvoje pitanje...ako piješ pilule i dečko svrši u tebe ok...ali ako zaboraviš i jednu vjerojatnost da češ ostati trudna je velika...koliko dugo piješ pilule





8/9mjeseci.. u to vrijeme sam zaboravila svega 3puta porit..


a pazi ako ne želiš bebu...a ako hočete imaj pauzu bar od dva tri mjeseca






a znaci ako jednu nepopijem nista mi nemoze bit?
vjerujem da sam dosadna,,ali sta.. mamu to nemogu pitat,,jer je ipak mama,,a ovak mi je lakse natipkat.. user posted image


tebi ne moze,ali ako svrsi u tebe onda moze biti beba,ako sam dobro skontala user posted image
ja to inace ne koristim pa nemam pojma user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

clock-img

16.06.2010, 13:24

clock-img

mrvaaa

pencil-img

28


IZVORNA PORUKA: ELISABETH

moraš popiti svaki dan otprilike u isto vrime,može biti odstupanja od par sati al svakako ne više od 12 sati,znači ako inače piješ ujutro oko 9 idući dan je moraš popiti najkasnije do 9 navečer...
ja sam ih godinama pila zbog problema s hormonima i nakon poroda ih ponovo pijem




a pijem ih ja svaki dan od 6 do 8..

clock-img

16.06.2010, 13:26

clock-img

njanja

pencil-img

8766

onda je to ok mrva....ne mora to biti u sekundu....ali znači ako je to od 6-8 naveče nemoj da ti se desi da naveče zaboraviš pa da ujutro nadoknadiš...ok jednom, ali nemoj da ti je to često...

 
znači dobro radiš sve.....


_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

Zadnji članci

article-img