cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Može li se trudnoća "dogoditi"?

clock-img

18.05.2010, 17:47

clock-img

xxl

pencil-img

1724

Probaj na taj način i saduser posted image

IZVORNA PORUKA: tikica_69

IZVORNA PORUKA: Točkica28

može podpitanje?

dal' je ijedna zatrudnila bez ejakulata unutra? pritom mislim na prekinuti snošaj?



Ja, dva put user posted image



_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

clock-img

18.05.2010, 18:26

clock-img

anuska08

pencil-img

3910

mi prekinuti snošaj koristimo kao kontracepciju otkad smo zajedno (14god) i nikada nam se user posted image  nije dogodila. A kad smo planirali bebu ostala sam user posted image  u roku od 3mjeseca! Tako da Je kod nas ispalo 100%sigurna kontracepcija!

_____________________________

Nika 26.08.2009.

clock-img

18.05.2010, 18:35

clock-img

pako

pencil-img

2935

IZVORNA PORUKA: danery

općenito muški prije svršavanja u toku sexa u rodnicu ispuste nekoliko kapi ejakulata..to se zove "ljubavne kapi"...pa se tako može ostati user posted image ...



mi smo očito tako dobili Matea jer nismo još planirali drugu bebicu. Spavali smo,svršio je vani,istuširali smo se i nakon par sati ponovo ali nije svršio i eto ostala  trudnauser posted image

sad koristimo kondomeuser posted image

< Poruku je uredio pako -- 18.5.2010 18:36:06 >


_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

clock-img

18.05.2010, 18:54

clock-img

dominik

pencil-img

7965

ja sam jedna od onih kojoj se "dogodilo" drugo djete...taj puta je bio prekinuti snosaj u pitanju i nisu mi bili plodni dani po tablicama...tocno znam koji se to puta desilo jer smo tih tjedana bili u "losim" odnosimauser posted image ...ta cinjenica me uplasila jer sam cijelu svoju mladost koristila prekinuti snosaj i "neplodne" dane...

clock-img

18.05.2010, 18:55

clock-img

dominik

pencil-img

7965

IZVORNA PORUKA: mišica 666

može i nije istina da se 1. dan iza menzesa ne može ostati trudan može možeuser posted image user posted image user posted image



o dauser posted image

clock-img

18.05.2010, 18:58

clock-img

Zvonki

pencil-img

10869

Cvrčak, eto ja sam živi dokaz da se može "desiti". Iskreno, uvijek sam se čudila tom pojmu "desilo nam se". A naše treće dijete je znak naše ljubavi i eto - desilo se. Nisam bila na kontracepciji osim prekinutog snošaja i paženja "plodnih dana".

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!

clock-img

18.05.2010, 19:09

clock-img

Anoniman

meni su se sve trudnoće dogodile kad smo se najmanje nadali, a onda kad smo baš ciljali, nismo pogodili... nema pravila....

clock-img

18.05.2010, 19:33

clock-img

ninolina

pencil-img

15879

pa ja mogu reči da se mome mužu prvo desilouser posted image meni nije jer sam silno htjela bebu...a ostale smo sve planirali s tim da nam je za drugo i sad peto trebalo par mjeseci da se uhvati....i nikad ne koristi mo kondome...mislim da je važno povjerenje partnera i ako ne želiš djete da on to poštuje...mislim da je kod nas veliko povjerenje po tom pitanju...dogovor zlata vrijediuser posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

clock-img

18.05.2010, 19:42

clock-img

ZVRK

pencil-img

20333

ja sam od uvijek ''na rikvercu''i nikada nam se nije desila user posted image  nego smo se dogovorili i krenuli raditi user posted image .

od kada sam sa mm on nije dopustio sex ponoviti iz razloga''ostataka''u ''mjenjaču''user posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

clock-img

18.05.2010, 20:43

clock-img

natalijax

pencil-img

12210

nemam pojma,danas se teško prave djeca,možda sam u krivu a ko zna,znauser posted image

clock-img

18.05.2010, 20:47

clock-img

cuba

pencil-img

21489

Mislim da svi oni koji se ne štite tj štite se na principu rikverca - prekinutog odnosa - brojanja plodnih/neplodnih dana zapravo "riskiraju" amo to tako nazvat potencijalnu trudnoću.
Osobno koristim pilule i nikad nisam niti posumnjala da sam trudna, mislim da bi se živa izila da ne dobijem pa se mislim jesam li ili nisam i što ako... po meni je to neodgovorno (odnosi se na one koji imaju takve odnose te kad im se trudnoća dogodi navodno ni sami ne znaju kako se dogodila i tek su onda u problemu jer eto to nisu planirali).

_____________________________

Roko i Dino user posted image

clock-img

18.05.2010, 21:39

clock-img

plavka

pencil-img

1608

i mi kao kontracepciju koristimo prekinuti snošaj i računanje plodnih i neplodnih dana, naša ljepotica nam se nije dogodila već smo je planirali!!! Ja si nemogu zamisliti da koristim pilule jer se bojim da ih nezaboravim popiti user posted image ...
Od kad sam počela sa sexom uvijek računam plodne i neplodne dane e sad nikad ne reci nikad jer se uvijek može desiti ( može i prezervativ puknut) što je suđeno-suđeno je!!!

_____________________________

26.06.2009. naša ljepotica
stigla nam još jedna curka13.07.2013

clock-img

18.05.2010, 22:56

clock-img

Ninaa

pencil-img

7487

Ja sam slučaj za ovu temu. 3  godine smo se pazili, plodni neplodni i kondom. Poslije svadbe nismo i ciklus mi se poremetio. Dođem s frendicom kod ginićke privatno i pričamo mi u čekaoni i veli mi ona kaj da ti sad veli da si trudna, a ja na to pa mislim da bi se onesvjestila. Uđem unutra i kad me pregledala veli da je čula naš razgovor i da jel želim bebu ili ne. Odgovorila sam joj da nije baš da ne želim ali da mi je još prerano. Veli ma nemate brige, plodno razdoblje vam je prošlo, vidim po radu jajnika da ćete dobiti mengu za dan dva, Dogovorile se za flastere, došla doma i ne budi lijena. Eto Katarina se rodila za 9 mjeseci. Po nikakvoj tablici mi plodni dani nisu bili,a i ona mi je pokazivala po radu jajnika da nisu, a to je jedna od cjenjenijih i skupljih ginekologica u Zagrebu. TAk da moje dijete se recimo dogodilo. I bolje da je jel ga danas još sigurno ne bi imala i život bi mi bio daleko siromašniji.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

clock-img

18.05.2010, 23:30

clock-img

tiha

pencil-img

10103

prvo nam se dogodilo u neplodnim danima a drugo smo pravili 8 mj...user posted image kad bas hoces djete onda se bas i nehvata

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

clock-img

19.05.2010, 08:57

clock-img

njanja

pencil-img

8766

može jedno pitanje: ono koji su odgovorili da im se trudnoća desila za vrijeme neplodnih dana-da li ste se u to vrijeme kada ste smatrali da su neplodni, ste se opustile i muževi su svršavali u vas? jer mi baš nema logike "neplodni" dan + rikverc???

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

clock-img

19.05.2010, 09:09

clock-img

danery

pencil-img

10504

može...neplodni dani niš ne znače bar meni kad sjeme može  par dana preživjeti u jajovodu i vagini...koliko god ga malo bilo...


< Poruku je uredio danery -- 19.5.2010 9:12:02 >


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

clock-img

19.05.2010, 12:10

clock-img

Bebys

pencil-img

10225

IZVORNA PORUKA: Točkica28

IZVORNA PORUKA: tikica_69

IZVORNA PORUKA: Točkica28

može podpitanje?

dal' je ijedna zatrudnila bez ejakulata unutra? pritom mislim na prekinuti snošaj?



Ja, dva put user posted image



aaaaaaaaaaaaaa
ti si prva da sam to čulaaaaaaaaaaaa
znači ipak je moguće user posted image user posted image user posted image



moguce je svakako jer nekada muskarac NE OSIJETI...nalet prvih spermica..a vec udju kad izvadi....
ali to je rijetko..

ali je jako cestomoguce i toga se treba paziti... kada nakon odnosa...idete drugi puta...bez da je muskarac piskio...ostane spermica unutra u samom penisu...i izadji glatko van i to je to.

clock-img

19.05.2010, 12:12

clock-img

Bebys

pencil-img

10225

IZVORNA PORUKA: xxl

Probaj na taj način i saduser posted image

IZVORNA PORUKA: tikica_69

IZVORNA PORUKA: Točkica28

može podpitanje?

dal' je ijedna zatrudnila bez ejakulata unutra? pritom mislim na prekinuti snošaj?



Ja, dva put user posted image





mislim da je u pitanju drugi muskarac...

clock-img

19.05.2010, 12:41

clock-img

tikica_69

pencil-img

25386

bebys, ti stvarno znas ubiti romantiku user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

clock-img

19.05.2010, 12:44

clock-img

Bebys

pencil-img

10225

IZVORNA PORUKA: tikica_69

bebys, ti stvarno znas ubiti romantiku user posted image


ej izvini...

clock-img

19.05.2010, 12:44

clock-img

leilany

pencil-img

9082

IZVORNA PORUKA: Bebys

mislim da je u pitanju drugi muskarac...



hehehehehe user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

clock-img

19.05.2010, 13:00

clock-img

ninolina

pencil-img

15879

mislim da je u pitanju drugi muskarac...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

clock-img

19.05.2010, 13:01

clock-img

Točkica28

pencil-img

2918

a nasmija i mene...
valjda nije to ozbiljnouser posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

clock-img

16.08.2010, 18:05

clock-img

pakić

pencil-img

961

Govorim iz vlastitog iskustva: može. Pet mjeseci nakon poroda dobila sam mengu, svaki mjesec redovita, i koristili smo kondom svaki puta za vrijeme seksa. I nakon šest mjeseci, ja trebam dobit mengu drugi dan, pa nismo ništa koristili.Kad ono, stvari kasne, a jauser posted image .
I tako smo dobili drugo dijete. Neplanirano, ali voljeno.

_____________________________

Patrik i Kiki, moja dva sunca