cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Jel idete na more?

  
clock-img

09.05.2010, 14:27

clock-img

Ninaa

pencil-img

7487

Mi imamo apartman na Krku u Poratu tak da neznam. S obzirom da mm od nedavno radi i godišnji ima pravo tek u 9 vidjet ćemo. Ali isto ko i fiona guzicu ću bar namočiti za vikend.nadam se da ću si naći neku ekipu (seka ili frendica) da ode sa mnom i malenom bar na tjedan dana. A nije ti bebica premala. Moja se rodila 14.03. i krajem 6 i u 7 smo bili 2 tjedna na moru i uživala je. Nije se kupala jel je bilo dosta hladno more ali smo puno šetali ujutro i navečer, odjutra do nekih 11 je bila na plaži u hladu tak i popodne od 5. Puno mi je bila bolja i super je spavala. Ma godi njima onaj fini morski zrak! 

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

clock-img

09.05.2010, 15:12

clock-img

uspavana

pencil-img

3044

mi još nismo počeli razmišljati o tome... a neznam kad će mm imat godišnji, budući radi tek mjesec i nešto sitno dana....
ako ništa drugo otići ćemo i počastiti se barem negdje za vikend, ili tako nešto...

_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

clock-img

09.05.2010, 17:01

clock-img

Bebys

pencil-img

10225

nismo isli lane jer je beka bila mala... ove godine da idemouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

09.05.2010, 17:06

clock-img

Domy

pencil-img

3417

definitivno neidem ..neželm se izlagat vručini i znoju...user posted image user posted image
klinci če najvjerojatnije kod mojih kao i svake godine..
a ja i mužič ostajemo u lici u dubokoj hladoviniuser posted image user posted image

clock-img

09.05.2010, 17:24

clock-img

Anoniman

mi još ne znamo, inače ljetujemo u Rovinju al vidjet ćemo kako će se stvari razvijat a i lova nam škripiiiii... možda ako uspijemo na rate, al ovak... teško...

clock-img

09.05.2010, 18:38

clock-img

curice

pencil-img

10443

Ja sam stalno na moru,moje cuure žive za snijeguser posted image user posted image

_____________________________

Mamine princeze x 3

clock-img

09.05.2010, 19:07

clock-img

Thea

pencil-img

4043

Kako sad stvari stoje idemo!!!user posted image user posted image user posted image
Bila je teta kod nas sad tri dana ,a ona živi u Crikvenici pa ćemo kod nje negdje oko 1.08.-15.08.user posted image user posted image user posted image
A i prije toga koji vikend ćemo skočiti na kupanac...

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

clock-img

09.05.2010, 19:22

clock-img

Anoniman

S obzirom da nam je stan 16 sekundi hoda (bukvalno, merila sam jednom user posted image ) do mora, to je to sto se nas tice ove godine user posted image ako nista barem ga vise necu biti zeljna kao prethodnih godina dok sam zivela u Beogradu user posted image
mada bih volela da mozemo da odemo negde bas na letovanje, bez obaveza, brige i pameti user posted image user posted image

clock-img

09.05.2010, 19:24

clock-img

Anoniman


IZVORNA PORUKA: Ninaa

Mi imamo apartman na Krku



Joooj hocu ja na Krk, mi smo tamo imali kucu do 1999., cela leta smo tamo provodili ... user posted image hocu na Krrrrkkkkkkk user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

09.05.2010, 19:26

clock-img

boba125

pencil-img

2423

ja imam sestru u Umagu tak da cemo najvjerojatnije ici u 8 mjesecu kad mm ima godisnji

_____________________________



clock-img

09.05.2010, 20:58

clock-img

mamice

pencil-img

2424

mi idemo od 23.8 do 3.9 ko i svake godine u crikvenicu jer nam je tamo super,isli smo 3 puta na ljetovanje vise 10-taka puta na jednodnevni vikenduser posted image

_____________________________

Veliki braco Mihael-14.06.2008
Seka Valentina dosla 20.10.2011

clock-img

09.05.2010, 21:28

clock-img

anne

pencil-img

8091

IZVORNA PORUKA: curice

Ja sam stalno na moru,moje cuure žive za snijeguser posted image user posted image



Čuj, dala bi se neka razmjena dogovoriti!user posted image
Mi vjerojatno idemo. Kada i u kojem aranžmanu ne znam dok mi ne odobre godišnji.user posted image

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

clock-img

09.05.2010, 21:39

clock-img

mirna

pencil-img

8134

Idemo u Medulin na 2 tjedna...Prvu godinu cemo konacno ljetovati u miru na duže razdoblje bez obaveza... Jedva čekam... Apartman smo pronašli relativno jeftin, nadam se da će biti sve po planu... Kraj 8. mjeseca ćemo možda još za vikend posjetiti susjede koji će tada biti na moru...

clock-img

09.05.2010, 21:40

clock-img

Ninaa

pencil-img

7487

Nely ove godine neznam kak ćemo s godišnjima i u kojem sastavu biti tamo ali dogodine te pozivamo da dođeš na par dana istina imamo samo 38 kvadrata ali bi se stisnuli.Di ste imali kuću?

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

clock-img

09.05.2010, 23:08

clock-img

lukici

pencil-img

385

Mi smo na moru tako da.... Da, ići ćemo na more Kupat ćemo se na lokalnim kupalištima.user posted image


_____________________________

Djeca su za sve ljude njihov život
P-18.06.2008

clock-img

09.05.2010, 23:20

clock-img

Anoniman


IZVORNA PORUKA: Ninaa

Nely ove godine neznam kak ćemo s godišnjima i u kojem sastavu biti tamo ali dogodine te pozivamo da dođeš na par dana istina imamo samo 38 kvadrata ali bi se stisnuli.Di ste imali kuću?



Hvala draga, ovo sto si napisala mi znaci kao da smo vec tamo user posted image user posted image user posted image
Imali smo kucu bas u mestu Krk , ako znas gde je kamplin e pa par ulica odatle. Sestra i ja mastamo da jednog dana kupimo tu kucu, moji su je imali preko 30 godina, ali verovatno ce se raspati dok nas dve skupimo pare da je kupimo i ponovo izgradimo user posted image mada je mm nasao kad je isao sa vojskom gore pre 2 godine i slikao mi je, u dobrom je stanju user posted image user posted image user posted image

clock-img

10.05.2010, 08:32

clock-img

ninolina

pencil-img

15879

sad čemo u 6 mj u crikvenicu sigurno a krajem 8 u pulu...ako bude sve ok...a i kako sam našla veeeliki bazen...sve mi se čini da će jedno more otpasti

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

clock-img

10.05.2010, 11:19

clock-img

leilany

pencil-img

9082

mi idemo kod mm ...
...al mi on nekaj govori da bi isli samo nas troje na cres...
..bumo vidli za cres,al za kraljevicu sam ziher da idemo....


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

clock-img

10.05.2010, 11:21

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

10.05.2010, 11:24

clock-img

ejmama

pencil-img

7290

Vidim da će vas puno ići U Istru i Sjeverni jadran, ovo je prilika za jedno morsko druženjeuser posted image user posted image

_____________________________

H 07 E 09

clock-img

10.05.2010, 11:25

clock-img

leilany

pencil-img

9082

IZVORNA PORUKA: cvrčak

IZVORNA PORUKA: leilany

mi idemo kod mm ...
...al mi on nekaj govori da bi isli samo nas troje na cres...
..bumo vidli za cres,al za kraljevicu sam ziher da idemo....



lei nadam se da ćete naći Kraljevicu ili Cresuser posted image (Priča se da su vas ljudi jučer tražili user posted image user posted image user posted image )



hahahahahha.....hahahahhaha......ej cvrle Natasha je jucer prvi put iznevjerila mm...sje_ala ga je jedno skretanjeuser posted image user posted image user posted image user posted image

a kaj se tice kraljevice to nemremo fulat...iako za cres nisam ziheruser posted image user posted image user posted image user posted image

ninooockaaaa ti jednaaaauser posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

clock-img

10.05.2010, 14:48

clock-img

osobno

pencil-img

2730

Ljudi, ako neko bude u st ili oko st, nek se javi pa ćemo na kavicu....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

clock-img

10.05.2010, 14:49

clock-img

njanja

pencil-img

8766

mi planiramo na Pag u Staru Novalju oko Vele Gospe, tamo gdje smo bili i poslije Janovog 1. rođića...



_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

clock-img

10.05.2010, 14:50

clock-img

ninolina

pencil-img

15879

hahahahahha.....hahahahhaha......ej cvrle Natasha je jucer prvi put iznevjerila mm...sje_ala ga je jedno skretanjeuser posted image user posted image user posted image user posted image

a kaj se tice kraljevice to nemremo fulat...iako za cres nisam ziheruser posted image user posted image user posted image user posted image

ninooockaaaa ti jednaaaauser posted image user posted image


opet sam ja kriva a nisam rekla ništauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

clock-img

10.05.2010, 15:56

clock-img

e_l_p_i

pencil-img

590

IZVORNA PORUKA: ejmama

Vidim da će vas puno ići U Istru i Sjeverni jadran, ovo je prilika za jedno morsko druženjeuser posted image user posted image



Tako je user posted image Kontinentalke - javite se nama Primorkama kada budete u našim krajevima user posted image

Zadnji članci

article-img