writing-img

RE: Pampers ili Libero...ili neke trece???

  
clock-img

12.03.2013, 16:44

clock-img

medoKartonski

pencil-img

209

Mi smo prvo koristili Pampers ali svake smo promokrili ... sad kupujemo Babylove, i super su nam, niti jedne ne promokrimo, nemamo osip ...

_____________________________

Ne provodite život s osobom s kojom možete živjeti, već s onom bez koje ne možete ... Marijo <3

Naša mala čudo( višta ) ... Iva <3 Rocky

clock-img

12.03.2013, 16:46

clock-img

Afrodita83

pencil-img

1375

Cure, može netko napisati kolika je cijena kojih pelena? Npr. papmpers u odnosu na babylove? Hvala!

clock-img

12.03.2013, 17:28

clock-img

Sammy056

pencil-img

27

za pampers ne znam.
babylove 4 kosta 59kn mislim 44 ili 46 komada.
bebe konzumove 50kn opet 44 ili 46 kn
bebe premium care 70kn 42kom

clock-img

12.03.2013, 17:34

clock-img

snowwhite

pencil-img

691

mi smo od početka na pampersicama,ali mogu ti reći da sam probale bebe premium care (konzumove) i da mi se sviđaju

clock-img

12.03.2013, 17:35

clock-img

Afrodita83

pencil-img

1375

Hvala! Nisam znala koliko su cijene pelena koje nisu pampers, ali znam da je pampers jako skup...e sad da li je i zato bolji???

clock-img

12.03.2013, 18:02

clock-img

Sammy056

pencil-img

27

Prema mom iskustvu Pampers više nije što je nekad bio. Nisam bila posebno zadovoljna a i mala mi se osula od njih, smrdile su na naftu. Užas. Bolje su mi bile Huggies, ali koliko čujem, oni se povlače iz HR navodno. U biti za nešto što svejedno završi usrano u smeću radije dajem manje novca ukoliko pronađem što mi odgovara. Za mene su to zasada babylove pelene

clock-img

12.03.2013, 18:06

clock-img

Afrodita83

pencil-img

1375

Pa takav i ja stav imam iako nemam iskustva...i tako ću svaku tu pelenicu nakon max 2 sata baciti. Jedino mi je bitno da je bebi mekano za guzu i to je sve, a vjerujem da postoje takve pelene i da nisu pampers kod kojeg 1/3 cijene čini plaćanje marke...

clock-img

12.03.2013, 18:13

clock-img

Tina 21

pencil-img

1381

Nama Pampers Premium Care najviše odgovaraju,ali ne iz Mullera,nego iz Dm-a ..probali smo i Violetu,Baby Love,Pillo iz Plodina i Bebe iz Konzuma i nijedne nisu baš dobre,a Violeta strava i užas

clock-img

12.03.2013, 18:20

clock-img

mama_25

pencil-img

758

Babylove od rođenja i nikad nikakvih problema, tipa osip ili da propuštaju, nismo imali!! user posted image

clock-img

12.03.2013, 18:20

clock-img

snowwhite

pencil-img

691

kakav god pampers bio u odnosu na prije meni je najbolji jer je najmekaniji,meni su ove iz dm-a užasno krute,a abebe obične krute i još čičak ne drži kak bi ja htjela

clock-img

12.03.2013, 18:25

clock-img

Afrodita83

pencil-img

1375

Mislim da ću kupit i jedne i druge pa ću dalje koristit one koje se pokažu bolje.

clock-img

13.03.2013, 22:55

clock-img

Sammy056

pencil-img

27

Pa cuj, nemoj ih kupovati. Odnosno kupi jedne. babylove i bebe ionako dobijes po pakovanje kad rodis. u dm odneses rodni list, a na netu se prijavis na multipluscard djecjem programu i dobijes kupon. pa ces vidit

clock-img

13.03.2013, 23:19

clock-img

kisica

pencil-img

1005

Libero, ali kod nas je slab izbor veličina.
Pampers se pokazao jako loš za dečkiće

clock-img

17.03.2013, 12:57

clock-img

calpurnia

pencil-img

111

Ja sam probala pampers i strašne su! Nikad više! Babylove sam također probala ali su debele i uz to je nekako malen model pelena. Libero su mi najbolje! I tanke su, veći model (npr. libero vel. 4, od 7-14 kg ima veću pelenu od babylove več 4+ koja je od 9-20kg). Tako da ja navijam definitivno za libero. A cijena dođe na isto...babylove je 60 kn (38 kom), dok je libero 90 kn (56 kom). :)

_____________________________

TONČI <3

clock-img

30.03.2013, 13:15

clock-img

Anoniman

Moj mali je 2 mjeseca i probali smo pampers, libero i babylove, babylove i pampers su mi bili odlični, a libero mu probala tricu prije tjedan dana, svaka mi je propustila, već sam bila luda da je dobro ne lijepim, ali ne, svako presvlačenje skidaj i robicu jer je mokra, vratili se prije tri dana na pampers i više ne propušta, ne znam u čemu je kvaka možda sam opet naučila lijepiti user posted image , a kakica mu je u liberu bila doslovno zelena, a kako bi žutO međutim u doticaju sa pelenom je odmah pozelenilo user posted image

clock-img

11.04.2013, 14:10

clock-img

tatica1

pencil-img

1

pozdrav ekipi

za svoju bebicu naravno najbolje, pa po preporuci uzmemo Pampers i bijeli i zeleni da se uvjerimo koji je bolji kad ono razocaranje bebica se popiski i mi moramo cijelu robicu promjenit jer je pamper propustio pa se mislimo mozda nismo dobro stavili pampers pa zamolimo patronaznu sestru za pomoc a ona kaze "Puno roditelja mi se u zadnje vrijeme zali na istu stvar" ona stavi pampers i nakon cca 40 minuta bebici mokar i bodi i gegica i plahtica ispod nje. Kupimo LIBERO i spasimo se od pranja i peglanja bodica i svega ostaloga i sto je najbolje bebina guza uopce vise nije crvena i nadrazena. LIBERO nikad nije propustio niti jedne kapljice.

clock-img

10.06.2013, 12:57

clock-img

Ela28

pencil-img

722

Samo Muller pelene nama od Pampersa se budili svaku noć mokri user posted image

clock-img

10.06.2013, 22:14

clock-img

FIGICA FIFINANKICA

pencil-img

284

sve su nam dobre,osim Babylove,tako krute pelene,užas

clock-img

17.06.2013, 00:33

clock-img

keyt

pencil-img

682

O pelenama bih mogla napisati čitav esej. Ali ukratko, newborn su nam bile Pampersice, tada za bolje nisam ni znala, 2 babylove koje su mi bile fantastične, a njihova 3 veliko razočaranje, totalno druge pelene. Tako da smo s 3 opet bili na Pampersu i bijelim i zelenim, a kad smo prešli na 4, opet šok. Bijele preglomazne u odnosu na 3 i prezgužvane, a od activ baby joj se urezivala pasica na trbuhu. E, onda smo sasvim slučajno otkrili Libero 4 koje su predobre, za nijansu manje od iste veličine Pampersa te za nijansu deblje, što nam ne smeta. Najbolji omjer cijene i kvalitete. Trenutačno su najpovoljnije u Bipi, koliko ja znam, 89 k veliki paket (56 kom.), a s njihovim popustom na početku mjeseca izađu cca. 70 kuna.

clock-img

26.08.2013, 16:54

clock-img

Piturica

pencil-img

341

pampers premium care su nama najbolje i to iz dm-a. nista nam ne procuri. zeleni pampers, onaj active baby nam je uvijek procurila kakica tako da user posted image
netko je pisao da je pampers premium care 4 preveliki... ima inace 4 i 4+ tako da ako se uzo 4+ odmah nakon 3-ke je def. prevelik. ugl, probali smo i babylove i jos neke druge, ali premium care su nam najbolje.

_____________________________

¯`v´¯)
`·.¸.·´ ♥
¸♥ .·´¸.·´¨) ¸.·♥ ´¨)
(¸.·´ (♥ ¸.·´ ♥♥ Loveeeeeee ♥

clock-img

09.09.2013, 00:00

clock-img

keyt

pencil-img

682

Evo sad već nakon dugog staža s Liberom - to su jedine pelene koje apsolutno niti jednom nisu propustile, ni pišalinu ni kakicu. Tako da kapa dolje!

clock-img

09.09.2013, 12:51

clock-img

Sunshine28

pencil-img

2443

mi smo na pampersu activ baby, ali stalno razmisljam da probam taj libero....
ako je netko koristio oboje zanima me da li ima razlike u brojevima? mi smo na pampersu 4? jer ok da uzmem i Libero 4? imam curku....

_____________________________

I + G = E & L

clock-img

09.09.2013, 16:04

clock-img

elven

pencil-img

319

Mi smo do sada koristili huggies, ali kako ih je skoro pa nemoguće više nabaviti, friško smo prešli na baby love iz dm-a...nisam oduševljena, ali nisam puno niti očekivala obzirom na cijenu, bitno mi je da se ne osipa i to je to.
Pamers i Libero su mi malo preskupe obzirom na veličinu pakiranja ovih većih brojeva.

clock-img

17.09.2013, 10:30

clock-img

keyt

pencil-img

682

Sunny,

mislim da bi ti Libero 4 trebale biti ok. E sad, postoje 2 modela, "slim fit" i "comfort". Comfort je za nijansu komotniji od slim fita i to bi ti 4 definitivno trebao biti dobar broj, to sada El nosi s nepunih 9 kila i baš su joj taman. Ili "slim fit" 5. Oni imaju i mala pakiranja pa možda nije loše za početak kupiti br. 5 pa ćeš vidjeti. Ako su joj velike, poslužit će za kasnije user posted image

clock-img

10.12.2013, 22:38

clock-img

kckama

pencil-img

11


IZVORNA PORUKA: troubled

meni su pampers ipak najbolje...i to ove nove bijele, premium - cotton like ili tako nekako...




Potvrđujem