writing-img

RE: Molitva za malog Ivana

  
clock-img

12.03.2010, 08:01

clock-img

danery

pencil-img

10504

o bože dragi....

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

12.03.2010, 08:58

clock-img

mišica 666

pencil-img

3302

user posted image user posted image user posted image user posted image nek im Bog da snage da prežive to a mali Ivan je sigurno sa anđelima.user posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

clock-img

12.03.2010, 09:24

clock-img

curice

pencil-img

10443

prestrašno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

12.03.2010, 10:35

clock-img

lidac0605

pencil-img

4975

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...strašno...iskrena sućut roditeljima...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"

clock-img

12.03.2010, 10:37

clock-img

mirna

pencil-img

8134

Jako mi je zao..user posted image

clock-img

12.03.2010, 10:39

clock-img

Točkica28

pencil-img

2918

kakva tragedija... zasto se to dogada ... ajme ljuta sam... uzas jedan...
jadni roditelji, želim im svu srecu svijeta... nadam se da imaju vec kojeg bebaca da kolko tolko lakse prebrode to...
molim za njih


_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

clock-img

12.03.2010, 10:39

clock-img

anaxx

pencil-img

4813

ovo je prestrašno, ne znam kako to netko preživi.... Bože pomozi roditeljima, Ivan je već na nebu....


zašto se tako nešto dešava, zašto to netko od gore dopušta????????????
neka moja beba izdrži još malo i dođe mami, tati i bratu živa i zdrava, molim Te!!!

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

clock-img

12.03.2010, 10:50

clock-img

adryosijek

pencil-img

3129

user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

clock-img

12.03.2010, 11:18

clock-img

Anoniman

ajme, tako mi je žao! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
mali anđeo će moliti za svoje roditelje....

clock-img

12.03.2010, 11:38

clock-img

elle1

pencil-img

1378

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

12.03.2010, 11:40

clock-img

maja

pencil-img

6000

user posted image


Strašno mi je žao!


_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

clock-img

12.03.2010, 11:57

clock-img

ejmama

pencil-img

7290

user posted image user posted image user posted image kako žalosno, roditeljima želim puno snage da izdrže ove teške trenutke.

_____________________________

H 07 E 09

clock-img

12.03.2010, 12:05

clock-img

Bebys

pencil-img

10225

user posted image     user posted image

clock-img

12.03.2010, 12:27

clock-img

tikica_69

pencil-img

25386

Ivan je danas dobio rodni list i javili su da ce biti obucen u robicu od svojih roditelja za pokop.
Nakon obdukcije se saznalo da je bio potpuno zdrav, medjutim, tamo gdje se spajaju posteljica i pupcana vrpca ima 3 zile (2 aorte i vena) i u veni se desila tromboza. Rekli su joj da je veliki i da se rodio u terminu, tezio bi 4kg.
Morala sam ovo podijeliti sa vama jer ne mogu prestati plakati. U ovakvim trenutcima covjek shvati kako je cesto sebican i koliko u stvari precesto trazimo previse.


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

clock-img

12.03.2010, 12:30

clock-img

Anoniman

IZVORNA PORUKA: tikica_69

Ivan je danas dobio rodni list i javili su da ce biti obucen u robicu od svojih roditelja za pokop.
Nakon obdukcije se saznalo da je bio potpuno zdrav, medjutim, tamo gdje se spajaju posteljica i pupcana vrpca ima 3 zile (2 aorte i vena) i u veni se desila tromboza. Rekli su joj da je veliki i da se rodio u terminu, tezio bi 4kg.
Morala sam ovo podijeliti sa vama jer ne mogu prestati plakati. U ovakvim trenutcima covjek shvati kako je cesto sebican i koliko u stvari precesto trazimo previse.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
nemam riječi....

clock-img

12.03.2010, 12:33

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

12.03.2010, 12:37

clock-img

anaxx

pencil-img

4813

IZVORNA PORUKA: cvrčak



Strašna tragedija..ne znam da li sam više užasnuta ili ljuta na nekoga tko sve to kroji.. Zašto?user posted image user posted image user posted image



mogu samo ovo ponoviti...user posted image

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

clock-img

12.03.2010, 12:38

clock-img

pepeljuga

pencil-img

17269

IZVORNA PORUKA: cvrčak

IZVORNA PORUKA: Mariachi

IZVORNA PORUKA: tikica_69

Ivan je danas dobio rodni list i javili su da ce biti obucen u robicu od svojih roditelja za pokop.
Nakon obdukcije se saznalo da je bio potpuno zdrav, medjutim, tamo gdje se spajaju posteljica i pupcana vrpca ima 3 zile (2 aorte i vena) i u veni se desila tromboza. Rekli su joj da je veliki i da se rodio u terminu, tezio bi 4kg.
Morala sam ovo podijeliti sa vama jer ne mogu prestati plakati. U ovakvim trenutcima covjek shvati kako je cesto sebican i koliko u stvari precesto trazimo previse.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
nemam riječi....



Strašna tragedija..ne znam da li sam više užasnuta ili ljuta na nekoga tko sve to kroji.. Zašto?user posted image user posted image user posted image


groznouser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))

clock-img

12.03.2010, 13:40

clock-img

Zvonki

pencil-img

10869

Sućut roditeljima...

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!

clock-img

12.03.2010, 13:48

clock-img

Krky

pencil-img

1683

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

MAMA SA 6 ******

clock-img

12.03.2010, 14:42

clock-img

natalijax

pencil-img

12210

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image čuvali ga anđeli

clock-img

12.03.2010, 14:56

clock-img

zozo1

pencil-img

445

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image strašno

_____________________________

JAN, 18.12.2004.
FRAN, 19.02.2010.

clock-img

12.03.2010, 22:19

clock-img

novamama

pencil-img

8532

pretužnouser posted image user posted image user posted image

nadam se da će naći snage za daljeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

clock-img

12.03.2010, 22:21

clock-img

BUMBIKA

pencil-img

12072

Srašnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO 04.09. 2007

clock-img

12.03.2010, 22:29

clock-img

Anoniman

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Zadnji članci

article-img