cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Kontracepcija-40 % hrvatica ju ne koristi

clock-img

12.03.2010, 20:32

clock-img

jamama

pencil-img

65

Ja do sad, nakon poroda, nikad nisam koristila kontracepciju. Znala sam točno kad trebam dobiti stvari, 26. dan  i sve je bilo pod kontrolom. Curica mi sad ima već 11. mjeseci, a meni je još uvijek sve u rasulu. Dala mi je ginekologica kontracepciju i to neki Yaz, kao najnovije na tržištu. Pločica s 28 pilula od kojih 4 placebo. Tako ja opet nisam dobivala na vrijeme. Inače, ta kontracepcija dođe oko 115 kn po paketiću!! Nedavno, pred neka 2.mjeseca bila sam kod drugog doktora koji mi je rekao da je to totalna glupost i da postoje jeftinije i jednako učinkovite pilule Cileste. Morala sam najprije uzeti Yaz do kraja i sad ko tuga čekam da mi dođu stvari da ponovo počnem uzimati taj Cilest. Što se tiče kondoma, jesu nezgodni a i nije mi neki gušt, ni čekati da ga "montira", a ni osjećaj nije isti....

Inače kad dobro razmislim koliko djece želim imati, odnosno ( zbog nekih priv. dilema), razmislit ću i o podvezivanju jajnika. Ali tek kad dobro, dobro, dobro razmislim što ću, kako ću i koliko ću...

clock-img

12.03.2010, 20:35

clock-img

FIONA

pencil-img

9057

IZVORNA PORUKA: curice

IZVORNA PORUKA: BUMBIKA

Ja isto nisam nikada ništa koristila...a sad jel hoću to još neznam



prepisujem te



i ja...i mislim da kad odlučim i dobijem djece koliko želim prije bi išla na spiralu nego na tablete...user posted image ...makar mi je sve imaginarno jel ne razmišljam o tome...


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

clock-img

16.03.2010, 19:25

clock-img

pincirotvajler

pencil-img

12489

pila tablete i to mi je bilo zakon,svršavao je uvijek u mene--za mene sex nije pravi bez toga user posted image , al ih više nesmijem piti radi tlaka, a kaj će mi sad savjetovati na kontroli nakon poroda nemam pojmauser posted image  nešto da isto tako mogu uživati user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

clock-img

16.03.2010, 21:35

clock-img

ninolina

pencil-img

15879

IZVORNA PORUKA: curice

IZVORNA PORUKA: BUMBIKA

Ja isto nisam nikada ništa koristila...a sad jel hoću to još neznam



prepisujem te



i ja...i mislim da kad odlučim i dobijem djece koliko želim prije bi išla na spiralu nego na tablete...user posted image ...makar mi je sve imaginarno jel ne razmišljam o tome...


tako i ja razmišljam


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

clock-img

21.03.2010, 12:02

clock-img

adryosijek

pencil-img

3129

ja nekoristim samo sam jedan mjesec pila pilule a ovo sve bez zastite

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

clock-img

21.03.2010, 17:31

clock-img

pako

pencil-img

2935

Dosada nismo koristili ništa,a sad si razmišljam da nešto počnem uzimati ali nisam pametna kaj?user posted image

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h