cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: simptomi blizanačke trudnoće

clock-img

26.01.2010, 12:18

clock-img

troubled

pencil-img

7104

prvi put na pregledu sa 7 tjedana je rekao da to još ne može znati....pa je na sljedećem rekao da je jedna beba (paula)
sad, isto sa 7 tjedana, je rekao da je jedna beba...
malo me čudi...kako onaj nije bio siguran, a ovaj jest....
možda se i zeznuo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

clock-img

26.01.2010, 12:23

clock-img

Bebys

pencil-img

10225

bravo user posted image  i dobro dosla...  neznam nista o blizancima...

clock-img

04.02.2010, 16:36

clock-img

kvartet

pencil-img

47

samo da vam javim da sam bila kod ginića i potvrdio je da nisu blizanci ali zato je 99% curica!!!

clock-img

04.02.2010, 16:37

clock-img

maja

pencil-img

6000

user posted image user posted image user posted image čestitam

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

clock-img

04.02.2010, 16:45

clock-img

kvartet

pencil-img

47

hvalauser posted image

clock-img

03.03.2010, 14:11

clock-img

kvartet

pencil-img

47

Eto sada sam 18 tjedana i dr. kaze daz nema sumlje 100 % je curka. user posted image user posted image

< Poruku je uredio anaxx -- 1.7.2011 14:30:59 >

clock-img

03.03.2010, 14:16

clock-img

curice

pencil-img

10443

čestitam ti curkuuser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio anaxx -- 1.7.2011 14:30:43 >

clock-img

03.03.2010, 14:37

clock-img

kvartet

pencil-img

47

Hvala! Nemogu jos niti zamisliti da cu i ja imati curicu. Presretna sam!!!!!

< Poruku je uredio anaxx -- 1.7.2011 14:30:30 >

clock-img

29.10.2011, 00:29

clock-img

MamaTroje

pencil-img

11

Jako je tesko znati po necemu da li nosis blizance.  Ja sam jako rano imala pozitivne rezultate na kucnom testu za trudnocu, medjutim ni to nemora da znaci jeli.  Nisam niti jednom povratila, nit sam imala kakvih problema osim umora u prvom tromesecu..  ali to je normalno za svaku trudnocu.  Malo su mi hlace postale tijesne jako rano ali sam cula da s drugom trudnocom je to normalno...   tako da ja licno nisam imala nikakvih cudnih naznaka da su blizanci dok nismo otisli na ultrazvuk...   nema pravila...

clock-img

13.09.2013, 20:31

clock-img

Sunshine28

pencil-img

2443

mame dvojceka: da li je istina da su simptomi blizanacke trudnoce jace izrazen i da se osjete ranije?

_____________________________

I + G = E & L

clock-img

12.10.2015, 09:52

clock-img

mutilica

pencil-img

263

Mame blizanaca imam vjerovatno glupo pitanje al' eto... zanima me dali je moguce da se ne vidi da su blizanci na pregledu u 8 tjednu,da se moze kasnije saznati? Prati me neki osjecaj od kako sam napravila test da su blizanci a imam prevelik trbuh za 2 mjesec trudnoce,takav sam imala u prvoj trudnoci tek oko 5 mjeseca user posted image dali uopce velicina trbuha u ranoj trudnoci moze imati veze s tim?

_____________________________

Nakon 4 godine cekamo rodu ˘

clock-img

26.10.2015, 22:56

clock-img

Ela28

pencil-img

722


IZVORNA PORUKA: mutilica

Mame blizanaca imam vjerovatno glupo pitanje al' eto... zanima me dali je moguce da se ne vidi da su blizanci na pregledu u 8 tjednu,da se moze kasnije saznati? Prati me neki osjecaj od kako sam napravila test da su blizanci a imam prevelik trbuh za 2 mjesec trudnoce,takav sam imala u prvoj trudnoci tek oko 5 mjeseca user posted image dali uopce velicina trbuha u ranoj trudnoci moze imati veze s tim?



Ne znam što da ti kažem.Ja sam napravila test i kad je pokazao plusić tražila da idem vaditi krv (betu) već je prvo vađenje pokazalo veliku betu 1313 ali kako ništa nisam znala ove na vađenju krvi ne smiju reći pa išla kod ginekologa pa ni on nije ništa rekao nego da opet izvadim krv za 2 dana pitam ga je li sve u redu kaže da samo da budemo sigurni ok nakon 2 dana beta 2632 i onda mi kaže po ovome vi nosite blizance :)

istina je da sam jako rano već imala veliki pritisak dolje čak i bolove i strašnu nesanicu a na prvom pregledu dosta rano sa 5 tj + 5 dana su se vidjele obje gestacijske vrećice i oba srca kucala. I puno sam povraćala i imala zgaravicu a sve .

A trbuh nije nešto ni bio tako veliki tek kasnije .

Držim ti fige da budu blizanci :)