draga i ja imam takav osjecaj,jos mi je 8 sati do kraja obuke,imam osjecaj da svaki sat sve gore i gore vozim,isto dolazim neispavana,poligon mi je totalna nepoznanica,sumljam da cu iz prve polozit.
hvala cure....Znam Kitty, i meni je tako, poligon mi je - ono ko najveća tudumka se ponašam, ja mislim da instruktor (ne zna čovik da ću uskoro diplomirati....) misli da sam blago retardirana i nenormalna.....on mi priča a ja niiiiišta ne upijam...imam osjećaj ka da će me zveknit ....on kaže livo ja desno itd....A sad mi se počelo događat da i žmigavce zamijenim! a znam, jednom ću i ja položit...samo fala Bogu , ne bi tila past više od jednog puta a tek prestrojavanje.... Kitty jesi išla na poligon na Poljud ili?
da na poljudu sam na poligonu,a i meni se dogadja sve sta i tebi,on livo ja desno,prestrojavanje koma,zmigavce sam savladala,retrovizore isto(napokon) ma polozit cemo mi to
_____________________________
IVAN 20.06.2003. DUJE 13.01.2009.
27.01.2010, 10:44
Vjeverica ST
1218
he he, ajde Kitty, položit ćemo mi to, samo da ne bude tamo negdi iz 10-og puta! moram ti reć da sam se popravila na poligonu! ali još moram sve to usavršavat...pomalo svaladavam provjere, prednosti, žmigavce...jedino mi se događa da umjesto u 3. ubacim u 1., a to niiiije dobr, pogotovo na ispitu, a i pogibeljno je!! Zapravo najveći mi je problem, kako je moj instruktor rekao- LOŠA MOTOIRIKA! Sporo reagiram! Znam, inače sam takva, flegmasta-niskotlakašica (a u meni kipi, grizzem se, a ne bi se reklo..)
Kako popraviti motoriku? Brže reagirati? ???????????????????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!
(osim da popijem litru kave i dobro se odmorim i naspavam.- a to je s malenim nemoguće ) To je neophodno u vožnji!!!!!!!!!!!!!!!