cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: koja se udala nevina?

clock-img

10.12.2009, 17:32

clock-img

Kika83

pencil-img

6965

Naravno da nisam bila nevina. Ajme di to još imauser posted image

clock-img

19.12.2009, 20:20

clock-img

pincirotvajler

pencil-img

12489

nisam bila nevina, ali mi je mm prvi user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

clock-img

30.12.2009, 15:27

clock-img

crvenkapica

pencil-img

577

IZVORNA PORUKA: Kika83

Naravno da nisam bila nevina. Ajme di to još imauser posted image




nisam ni ja  i  nisam ni znala da  to jos  postoji  user posted image .....udala sam se sa  27god,sta cu bit nevina do tadauser posted image user posted image ....mm upoznala  sa  24god....i tad nisam bila nevina  user posted image user posted image ....kad bi mogla vratit vrijeme  nikad ne bi usla u brak nevina,ajme pa da se razvedem  za par mjeseci  jer mi se sex ne sviđa  user posted image user posted image user posted image .....


_____________________________

3xAIH =0
2xIVF=0
3IVF = beta 6.3 znaci biokemijska :(
idemo opet u 11mj


clock-img

30.12.2009, 22:06

clock-img

mali_macic

pencil-img

1852

IZVORNA PORUKA: lavica81

i ja isto


IZVORNA PORUKA: twitty

ni nevina ni trudna user posted image




potpisujem user posted image


_____________________________

nasa "mrvica" Ella - 04.10.2009
E very day and night
L ooking at you makes me smile
L oving you is what I do
A ll my heart belongs to you...

clock-img

30.12.2009, 22:20

clock-img

mara27

pencil-img

713

nisam bila nevina, nažalost...
sad bi baš volila da mi je mm prvi i jedini...
ali zato sam ja sa 19 predala svoj život Bogu i onda mi je to postalo nekako...hm...i kad sam upoznala svog m, naša želja je bila da pričekamo do braka, i čekali smo..(vjenčala se sa 23 a on sa 28)
to ćemo mi pričati našoj djeci, da je najljepše čuvati se za brak(i za tu jednu posebnu osobu, dati se njoj kao dar)  to je prva institucija koji je Bog uspostavio na zemlji-i koja traje dan danas.
"prva vožnja" nije bila bajna, šta od umora, šta od uzbuđenja, ali ljubav čini čuda, svaki put bilo je sve bolje i boljeuser posted image


_____________________________

odgajati dijete-ljubavlju i povjerenjem!
L-25.08.05.
T-19.10.09.

clock-img

30.12.2009, 22:26

clock-img

cuba

pencil-img

21489


IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

nisam bila nevina, ali mi je mm prvi user posted image


istouser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

clock-img

18.03.2010, 10:54

clock-img

lidac0605

pencil-img

4975

Bože oslobodi user posted image ...Ma ko je vidio ić nevin u brak u današnje doba,pa skužiš da ti seks ne odgovara-katastrofa user posted image
Ja sam se udala mlada-sa 20 god i nisam bila nevina,nit mi je moj muž bio prvi(bio je peti user posted image user posted image user posted image )-ajme pa moraš nešto proć i prije braka...Pa nismo u srednjem vijeku...


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"

clock-img

18.03.2010, 10:58

clock-img

danery

pencil-img

10504

ajme onda sam ja iz prapovijesti user posted image user posted image user posted image
mm me čvrnuo toljagom i za kosu odšlepao u pećinu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

mi smo si bili prvi...user posted image user posted image user posted image  

clock-img

18.03.2010, 11:03

clock-img

Bebys

pencil-img

10225

cure jako je POSTENO I LJEPO i od boga blagoslovljeno uci u brak s nekim tko ti je prvi ili nevin...to OSTAJE ZAUVIJEK PISANO...
ali...jedno veliko ali...ako je netkome bitan krevet...tj..sex onda je to druga prica...recimo ima zena koje ostavljaju muza radi toga jer joj NE ODGOVARA..(ja to nebih nikada..jer zivot nije sex ima jako drugih BITNIH KVALITETA koje cine zivot) dakle sve zavisi kakva ste osoba...to je to...
ja sam se jako kasno udala..s 33 i da sam znala..NIKADA SE NEBI UDALA..ali zivot ponekad na tera covjeka da cini ono sto ne zeli...da ide PROTIV VJETRA..i protiv sebe...tako je to...nemamo bajke od zivot...ima i trnja vise nego ruza...

clock-img

18.03.2010, 11:07

clock-img

lidac0605

pencil-img

4975

pa niko ni ne veli da je život bajka...al isto tako stoji da iza uspješnog braka u velikom postotku stoji i dobar seksualni život,to mi nemre niko reć da nije tak-naravno pod uvjetom da smo oboje zdravi...
Bez dobrog sexa nema dobrog braka-kaj god ko reko,to jedno bez drugog NEJDE...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"

clock-img

18.03.2010, 11:10

clock-img

marija0

pencil-img

874

zašto bi se ja čuvala za njega kad on nije za meneuser posted image muškarci bi tili imat svaku žensku, al ona sa kojom se oženi mora biti svetica!! ma molin te??!!! to je nemoguće! nisam bila nevina a nije ni on!user posted image

clock-img

18.03.2010, 11:13

clock-img

leilany

pencil-img

9082

IZVORNA PORUKA: lidac0605

pa niko ni ne veli da je život bajka...al isto tako stoji da iza uspješnog braka u velikom postotku stoji i dobar seksualni život,to mi nemre niko reć da nije tak-naravno pod uvjetom da smo oboje zdravi...
Bez dobrog sexa nema dobrog braka-kaj god ko reko,to jedno bez drugog NEJDE...



potpisujem te lidacuser posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

clock-img

18.03.2010, 11:17

clock-img

adryosijek

pencil-img

3129

ma jok kakva nevina ... prvo se treba u zivotu proc pa udat da kasnije u  braku nepoludim i saramuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

clock-img

18.03.2010, 12:54

clock-img

crvenkapica

pencil-img

577

IZVORNA PORUKA: marija0

zašto bi se ja čuvala za njega kad on nije za meneuser posted image muškarci bi tili imat svaku žensku, al ona sa kojom se oženi mora biti svetica!! ma molin te??!!! to je nemoguće! nisam bila nevina a nije ni on!user posted image




a bas.................mislim mozda bi izbrisala  broj  partnera   prije  mm   ( 4 )....ali  opet kazem  ne bi  usla u brak nevina,  ali ako ste upoznale svog  muza sa  17-18 -19  god(tad sam  bila  i ja nevina)  onda je lako da vam on  prvi  bude  user posted image
ali  u svom zivotu  neke od nas  nisu imale  neke srece....pa je tu bilo i kretena  pa  sam se brze bolje  njih rijesila  ....tako da s enisam htjela  udati mlada i  dok nisam nasla  svog  ,skoro  pa idealnog muskarca, to je bilo sa  26god.  ......da  sam znala  da  cu ga  upoznati  sa 26god. mozda bi  ga i cekala...user posted image ...  ali zene  moje nismo od kamena.....nisam za sex  za jednu noc  ali   ako sam sa deckom  par mj.  zasto ne sex  user posted image .......nikad ne znas  dali ces   s njim ostat ili ne.....


_____________________________

3xAIH =0
2xIVF=0
3IVF = beta 6.3 znaci biokemijska :(
idemo opet u 11mj


clock-img

18.03.2010, 13:19

clock-img

Točkica28

pencil-img

2918

IZVORNA PORUKA: lidac0605

pa niko ni ne veli da je život bajka...al isto tako stoji da iza uspješnog braka u velikom postotku stoji i dobar seksualni život,to mi nemre niko reć da nije tak-naravno pod uvjetom da smo oboje zdravi...
Bez dobrog sexa nema dobrog braka-kaj god ko reko,to jedno bez drugog NEJDE...


pa naravno, priče za malu djecu,naravno da ne bi bila s nekim , a još manje  mu se vezala za cijeli zivot da mi sex ne valja, ta vremena su davno prošla...
pogledajte svoje kćeri teenejđerke, pa znaju više o tome od nas... takva vremena su dosla, sex nije tabu. postotak da je netko imao 1 partnera je vrlo mali, pogotovo u dansnje vrijeme...a pogotovo muskarac...pih
imala sam priliku radit sa curkama od 14-do 18 godine, jao majko... partnera ko u priči... ja kao osuđujem taj rani sex, ali tak je kak je... došla su takva vremena



_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

clock-img

18.03.2010, 13:20

clock-img

Točkica28

pencil-img

2918

i da, ot sam _ nisam se još udala user posted image

_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

clock-img

18.03.2010, 13:20

clock-img

ninolina

pencil-img

15879

i da, ot sam _ nisam se još udala


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

clock-img

18.03.2010, 19:24

clock-img

zara13

pencil-img

817

nisam ni ja ušla nevina udala se sa 24 pa bi poludila do tad čekati:)

clock-img

18.03.2010, 19:55

clock-img

mamika

pencil-img

1667

IZVORNA PORUKA: danery

ajme onda sam ja iz prapovijesti user posted image user posted image user posted image
mm me čvrnuo toljagom i za kosu odšlepao u pećinu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

mi smo si bili prvi...user posted image user posted image user posted image  




hahahaha,draga moram te potpisati.i mi smo si bili prvi.al u brak nisam ušlanevina..


_____________________________

ROBERT 13.07.2003
STELA 06.05.2006
KATJA 22.10.2009
http://www.youtube.com/watch?v=jJNVoqYxNmY
http://www.youtube.com/watch?v=PxXjMV64OFI&feature=related
http://www.facebook.com/video/video.php?v=1358914890312&ref=mf

clock-img

19.03.2010, 11:27

clock-img

Duve

pencil-img

1497

nisam se udala nevina, a ja njemu da sam bila prva... jok možda 81 user posted image

_____________________________

Karlo 8.06.2005.
Ema 8.10.2009.-imamo 16 zubića

clock-img

19.03.2010, 11:38

clock-img

anja979

pencil-img

86

daleko od nevinosti...nikad mu ne bi rekla ni priblizni broj...a ipak sam se udala sa 26, mladost ludost e to su bili dani...a isto tako kolegica je cijeli fax dok smo se mi ludirali i izlazili isla spavat u 8. udala se s 23 i dobili odmah dijete, pa nakon 4 god sve puklo, svadje, razvod...ona bi sad isla okolo,zato ja kazem sve u svoje vrijeme.
al mi je super vi sto ste si bili prvi.

_____________________________

Jana 17.01.2006
Petar 15.04.2010

clock-img

19.03.2010, 18:19

clock-img

crvenkapica

pencil-img

577

IZVORNA PORUKA: anja979

daleko od nevinosti...nikad mu ne bi rekla ni priblizni broj...a ipak sam se udala sa 26, mladost ludost e to su bili dani...a isto tako kolegica je cijeli fax dok smo se mi ludirali i izlazili isla spavat u 8. udala se s 23 i dobili odmah dijete, pa nakon 4 god sve puklo, svadje, razvod...ona bi sad isla okolo,zato ja kazem sve u svoje vrijeme.
al mi je super vi sto ste si bili prvi.



x


_____________________________

3xAIH =0
2xIVF=0
3IVF = beta 6.3 znaci biokemijska :(
idemo opet u 11mj


clock-img

23.09.2010, 00:13

clock-img

Anoniman

ajme onda sam ja iz prapovijesti user posted image user posted image user posted image
mm me čvrnuo toljagom i za kosu odšlepao u pećinu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

mi smo si bili prvi...user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

Onda smo si bili susjedi..user posted image user posted image user posted image

clock-img

23.09.2010, 12:38

clock-img

inesica

pencil-img

877

Nisam bila, ali bih voljela da jesam...

_____________________________

Ljudi uvijek priželjkuju nekakve promjene, iako ne žele ništa mijenjati.

clock-img

23.09.2010, 13:31

clock-img

pakić

pencil-img

961


IZVORNA PORUKA: cuba


IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

nisam bila nevina, ali mi je mm prvi user posted image


istouser posted image


potpisujem

_____________________________

Patrik i Kiki, moja dva sunca