cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Kakve cipelice kupiti?

clock-img

12.03.2013, 08:51

clock-img

vandax

pencil-img

859

Kaže mi prijateljica da Nikice nemaju uloške. Jel ona to dobro vidila jer planiram dečkiću kupiti Nikice?

clock-img

12.03.2013, 09:15

clock-img

BUMBI

pencil-img

23108

Nevjerujem da nemaju.
Mi smo prve cipelice kupili Ciciban i onda stalno do neke njegove ja mislim 3 godine,pa smsao onda uzimali i Pume,Nike...

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

clock-img

12.03.2013, 09:18

clock-img

Tanjica Tanja

pencil-img

1999

Preferiram ortopedske cipelice i sve sam kupovala kod Valeka u Zagrebu.

_____________________________

Helena 11.05.2011. Mamina ljuba zuba!

clock-img

12.03.2013, 09:18

clock-img

troubled

pencil-img

7104

pa što ako nemaju uložak?
i ortopedi savjetuju cipele bez uloška...
važno je da je mekana, savitljiva i da drži zglob ako dijete još nije sigurno u hodanju...

_____________________________

imam novi ticker :)

clock-img

12.03.2013, 09:21

clock-img

seraphyme

pencil-img

1452

micek je uvijek u patikama( baš smo mu neki dan kupili pumu za 190 kn), zimske je imao frodine, a ljetos kad je prohodao je pičio bos, osim ako nekud idemo, platnene patikice iz borova

 


_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

clock-img

12.03.2013, 09:23

clock-img

troubled

pencil-img

7104

da se nadovežem iskustvom iz prve ruke...
pauli sam potrošila bogatstvo na anatomske, ortopedske cipele....uvijek uložak pod obavezno...
kad sam primijetila da nije baš spretna prvo sam je odvela ortopedu...
odlazak kod liječnika, outfit pic-pic i nove bambi cipelice....cca 450 kuna ih platila...prvo nošenje...
kaže meni ortoped - dajte da joj vidim cipele....
ja ih pružim cijela happy i ponosna....
a on, na moj užas i nevjericu...IŠČUPA iz njih uloške i kaže - ovo joj ne treba....

s magdom i frankom sam se opametila....ne znam je li zbog uložaka ili odsustva istih ili nečeg trećeg , ali njih dvoje su nevjerojatno spretni...


_____________________________

imam novi ticker :)

clock-img

12.03.2013, 09:24

clock-img

vandax

pencil-img

859

Onda uzimamo Nike patike! user posted image

clock-img

12.03.2013, 09:25

clock-img

Tanjica Tanja

pencil-img

1999

Sve je to individualno, a kao i za sve-roditelji imaju pravo izbora. Što se mene tiče neka djeca nose i ugg-ice, ali ja to svom djetetu nikad ne bih obula.

_____________________________

Helena 11.05.2011. Mamina ljuba zuba!

clock-img

12.03.2013, 10:13

clock-img

snowwhite

pencil-img

691

mi sad kupimo nemarkirane,ionak su u uporabi 2 mj ,samo da su lijepe

clock-img

12.03.2013, 11:55

clock-img

Tina 21

pencil-img

1381

Ja sam svojoj bebolini kad je imala 6mj kupilla baby Ugg-se..koštale su ko suho zlato,a nosila ih je samo 1x..bačeni novac. Sad se sa svojih 8mj počela dizati,pa smo joj kupili u Bambi ducanu anatomske papučice i ona je zadovoljna u njima,ne ljuti se. Mislim da ne treba pretjerivati (kao što sam ja sa čizmicama) jer sve to oni brzo prerastu.. za prve korake definitivno anatomske cipelice,al kad porase oke su i Nike ili Adidas patike..

clock-img

12.03.2013, 12:44

clock-img

MaTana

pencil-img

4796

Prve cipelice za bubu su mi bile Froddo, najvise su mi se svidjele jer su bile mekane, savitljive, anatomski ulozak, i cvrste oko gleznja... Froddovi modeli su joj tada jedino odgovarali jer je bila buckica, a oni imaju malo sire modele...
I dan danas joj kupujem kvalitetne cipele i papuce ( one modele koje cesto nosi)i tu mi nije zao potrositi para, naravno da necu platiti po zlato neke svecane cipelice ( za na misu, proslavu rođendana i sl.) koje obuce 2-3 puta mjesecno ili mozda samo jednom

_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

clock-img

12.03.2013, 12:48

clock-img

snowwhite

pencil-img

691

sve te cipelice s uloškom jesu dobre,daleko od toga,no budimo realni ni jedne od njih nisu po nogici djeteta,jednino ortopedske koje se rade po mjeri odgovaraju kako treba.
meni je fizijatar rekao da je nekad bolje ravne obične nego neke s uloškom

clock-img

10.06.2013, 22:29

clock-img

FIGICA FIFINANKICA

pencil-img

284

Bambi i Ciciban

Zadnji članci

article-img