writing-img

RE: Autosjedalica?

clock-img

15.09.2011, 13:49

clock-img

mariola

pencil-img

19495

Nema ni od mene pomoći, mi imamo maxi cosi tobi.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

clock-img

15.09.2011, 14:10

clock-img

anaxx

pencil-img

4813

mi smo kad se G rodio baš kupovali auto tako da smo prvu (jaje) autosjedalicu dobili od Mazde, baš njihovu, drugu smo kupili maxicosi i super zadovoljni, spušta se u ležeći položaj i udobna je... obje su koristili i G i T, za G smo pred 6-7 mjeseci kupili novu, za velike dečke (ne znam za koliko kila, treću po redu user posted image ), marka Nania... nije bila skupa, ali izgleda sasvim solidno, G se sviđala, a s obzirom da on ima već skoro 5 godina mislim da je ok.

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

clock-img

16.09.2011, 09:25

clock-img

turići

pencil-img

46

hvala vam cure

clock-img

08.02.2013, 13:43

clock-img

Sunshine28

pencil-img

2443

evo i ja dosla u fazu odabira as, imamo jaje, necemo jos dugo pa rekoh da vidim sa mislite o mom odabiru...
uglavnom, imamo 3u1 Cam kolica/as i jako sam zadovoljna pa sam mislila od Cam-a uzeti i as, ova mi se cini da ima sve sto mi treba pa me zanima sto mislite:

http://www.magicbaby.hr/autosjedalice-hr/cam-gara.html

naravno, ako netko ima bolji prijedlog neka predlozi!


_____________________________

I + G = E & L

clock-img

08.02.2013, 15:02

clock-img

plavka

pencil-img

1608

I mm je frik po pitanju auti i sigurnosti u njima tako da smo mi kupili za našu princezu autosjedalicu od 9-36 kg. od Britax-Romer Evolva 1-2-3 i super smo zadovoljni sa njom!!!
evo ovako izgleda samo što je naša crvena:
http://www.tintilinic.hr/hr/katalog/detaljan_prikaz_proizvoda/r%C3%B6mer_evolva_123_djecje_auto_sjedalo_leon-428/kat-42

< Poruku je uredio plavka -- 8.2.2013 15:03:51 >


_____________________________

26.06.2009. naša ljepotica
stigla nam još jedna curka13.07.2013

clock-img

08.02.2013, 16:47

clock-img

cuba

pencil-img

21489

Sunshine, AS jako lijepo izgleda samo pogledaj ocjene na crash testovima, to ti je ipak najbitnije kod odabira AS.
Kao najbolje marke zadnjih nekoliko godina kotiraju: Romer, Recaro, Maxi cosi, Kiddy care.
Mi imamo Maxi cosi Tobi (9-18kg) i prezadovoljni smo sa njom. Toliko je čvrsta i stabilna u autu, ocjene na testovima isto super i nakon 2god što se R u njoj vozi je kao nova.

_____________________________

Roko i Dino user posted image

clock-img

08.02.2013, 17:20

clock-img

Sunshine28

pencil-img

2443

ne mogu naci nigdje niti jedan crash test bilo koje cam as pa sam zato i pitala ovdje...

_____________________________

I + G = E & L

clock-img

08.02.2013, 17:26

clock-img

LorVer

pencil-img

633

Sany, ja sam ti sve testove proucila, i potpisujem sto je napisala Cuba.
Po njemackm testovima sigurnosti najbolja je ona sjedalica koja ma napred dodatak jer jedino ona stiti kod frontalnog sudara.
Mi imamo kod cura Kidy pro i pre zadovoljni smo, i jednostavno je djete vezati u njoj.

_____________________________

Sterne fallen nicht von Himmel,
sie werden geboren

clock-img

08.02.2013, 18:49

clock-img

BubaEma

pencil-img

6

Mi smo kupili maxi cosi Tobi, i tad je ona bila najsigurnija na tržištu. Koristile su ju dvije djevojčice.. Ima pet položaja, naslon za glavu raste zajedno s djetetom. Ti položaji su odlični dok je beba mala, od 8 mjeseci do godine i pol da se može dosta spustiti kad beba zaspe. Remeni su super, fiksiraju se jednim potezom , a sve i da dijete stisne kopču za otključavanje ne može maknuti pojase dok se donji dio(onaj među nogicama) ne povuće prema dolje... Svi naši prijatelji su kupili istu... Čula sam od stučnih osoba, da sjedalica u jako velkom rasponu od 9-36 kg, nikad nije dovoljno sigurna za malu djecu.. Uglavnom, mi našu prodajemo..tu je na forumu i oglasniku..sretno s kupovinom!user posted image user posted image

clock-img

08.02.2013, 20:00

clock-img

BUMBI

pencil-img

23108

Mi smo za D isto imalu Maxi cosi,a i sad smo mu kupili onu vecu Maxi cosi air protect i zadovoljni smouser posted image
I braco ce tu koristiti.
Iako mislim da ti jos moze biti u jajetu.Mi smo D kupili tu vecu s nekih 10 mj

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

clock-img

12.03.2013, 08:42

clock-img

snowwhite

pencil-img

691

u pošetku smo imali PPprimo vitagio sa bazom,idealna sjedalica,švrsta,sa dodatnim zračnim jastucima i naslonima da bebici ne pada glava
nakot toga smo uzeli palas 9-36 i sad planiramo kupiti još jednu tavu

clock-img

12.03.2013, 08:53

clock-img

Keekeelee

pencil-img

240

Mi imamo Cybex jaje,a uzet ćemo Cybex Pallas 2 fix za kasnije. Ona je od 9-36kg. Cybex jako dobro prolazi na crash testovima.

clock-img

12.03.2013, 08:57

clock-img

seraphyme

pencil-img

1452

imamo maxi cosi jaje u kojem se i micek vozio i još jedno dijete, a miceku kupili od ferrarija 9-18 i super je. jako udobna i mekana, nije preskupa. sad kad pomislim, najbolje su one od 0-36 mj

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

clock-img

12.03.2013, 09:06

clock-img

snowwhite

pencil-img

691


IZVORNA PORUKA: Keekeelee

Mi imamo Cybex jaje,a uzet ćemo Cybex Pallas 2 fix za kasnije. Ona je od 9-36kg. Cybex jako dobro prolazi na crash testovima.



stvarno je super ja sam oduševljena

clock-img

12.03.2013, 09:07

clock-img

snowwhite

pencil-img

691

IZVORNA PORUKA: snowwhite


IZVORNA PORUKA: Keekeelee

Mi imamo Cybex jaje,a uzet ćemo Cybex Pallas 2 fix za kasnije. Ona je od 9-36kg. Cybex jako dobro prolazi na crash testovima.



stvarno je super ja sam oduševljena



pazi kad je na akciji,mi uzeli u slo za 1200 kn na akciji

< Poruku je uredio snowwhite -- 12.3.2013 9:08:29 >