cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Kome se češće ne da

clock-img

25.09.2010, 12:17

clock-img

cuba

pencil-img

21489

Mislim da smo uvik isto raspoloženi po tom pitanjuuser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

clock-img

25.09.2010, 19:42

clock-img

tiny

pencil-img

1247

mm se cesce ne da,u biti i keksamo se samo kad se njemu da,a i to bude onako,nabrzinu,bezveze,imam osjecaj da spava sa mnom samo eto da ispuni bracnu duznost.iskreno,ni ja u zadnje vrijeme ne osjecam ama bas nista kad smo u akciji,zamislim se je li mozda nestalo osjecaja među nama,ima li smisla nastaviti...,a mozda sam ja sad samo u depresiji nekoj pa ovako pisem,ali u biti,jos se nismo kad sam ja htjela,mm me glatko odbije,ma shit,bas se grozno osjecam ovih dana.user posted image

_____________________________

mjenjam potpis....

clock-img

25.09.2010, 20:06

clock-img

tina0310

pencil-img

1019

IZVORNA PORUKA: tiny

mm se cesce ne da,u biti i keksamo se samo kad se njemu da,a i to bude onako,nabrzinu,bezveze,imam osjecaj da spava sa mnom samo eto da ispuni bracnu duznost.iskreno,ni ja u zadnje vrijeme ne osjecam ama bas nista kad smo u akciji,zamislim se je li mozda nestalo osjecaja među nama,ima li smisla nastaviti...,a mozda sam ja sad samo u depresiji nekoj pa ovako pisem,ali u biti,jos se nismo kad sam ja htjela,mm me glatko odbije,ma shit,bas se grozno osjecam ovih dana.user posted image



tiny,nemoj me krivo shvatiti,mislim da tvoja sveki ima tu svoje prste,stvara tvom mužu odbojnost prema tebi(dok te blati i njemu ispire mozak) a nisi ti njemu ni odbojna koliko mu je sigurno već dosta te situacije u kojoj se nalazite-to je moj zaključak koliko sam ja razumila tvoju Sveki(oprosti ako sam te povrijedila....bez ljutnje)  user posted image user posted image user posted image


_____________________________

-mamin miš-
Alen 19.05.2010.

clock-img

25.09.2010, 22:05

clock-img

Anoniman

Meni..eh da se barem jednom njemu ne da!user posted image

clock-img

26.09.2010, 12:42

clock-img

pakić

pencil-img

961

Većinom se meni ne da, nakon cijelog dana jedva čekam da legnem i zaspim... ja sam inače jutarnji tip, ja volim ujutro, a njega onda nema ili su djeca s nama...

_____________________________

Patrik i Kiki, moja dva sunca

clock-img

26.09.2010, 12:55

clock-img

JASNA33

pencil-img

1164

ja sam uvik za a ni mm ne zaostaje puno iza mene...lako planemo obadvoje...

_____________________________

M-16.08.1993.
J-05.05.1997.
A-24.12.2000.
L-27.02.2010.