writing-img

RE: Nabiti kondiciju i učvrstiti tijelo

clock-img

18.08.2009, 22:09

clock-img

tikica_69

pencil-img

25386

Evo, tocno 30km sam odjahala na bajku user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

clock-img

19.08.2009, 18:16

clock-img

tikica_69

pencil-img

25386

I spremam se i na danasnju turu user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

clock-img

10.09.2011, 02:42

clock-img

bacikla

pencil-img

1

Skoro 2 meseca ne treniram kosarku ... izgubio sam kondiciju totalno .. nisam isao u teretani dugo ... a sezona mi pocinje za nedelju dana .... moram da vratim kondiciju stoo pree .. jel ima neko preporuku uz trening ?? =)

clock-img

10.09.2011, 07:32

clock-img

mamacita

pencil-img

1873


IZVORNA PORUKA: bacikla

Skoro 2 meseca ne treniram kosarku ... izgubio sam kondiciju totalno .. nisam isao u teretani dugo ... a sezona mi pocinje za nedelju dana .... moram da vratim kondiciju stoo pree .. jel ima neko preporuku uz trening ?? =)



Moj muz je trener, izmedju ostalog poducava naseg sina kosarci, i jos neke druge malo starije decke. Njegov je moto, ako ne mozes izdrzati trcanje od sat vremena, nemas sta raditi na kosarkaskom terenu. Dakle, zapocni sa treningom kondicije. Trci, najprije si nabij neki lagani tempo, recimo 5 km u 35 minuta. Pa onda produzi na sat vremena. Trci svako drugi dan, a u ostalim danima radi na opcoj snazi. Dakle, trbusnjaci, sklekovi, cucnjevi. Ako koristis utege, koristi ine koji nisu pre teski. MORAS se rastezati prije i poslije SVAKOG treninga, to ce te sacuvati od ozlijeda misica. Kada se rastezes nemoj trzati sa sobom, nego odrzi napetost misica 20 sec. i tako jos 2 puta, sve grupe misica. Posebno se skoncentriraj na misice nogu, odskocni misic. Onih dana kada vjezbas misice mozes otici i do kosarkaskog terena i vjezbaj sutiranje. Sa svih pozicija, ne samo sa slobodnog bacanja. Sa svih pozicija sutiraj 10 puta ne micuci se sa odredjene pozicije dok ne zgotovis 10 sutiranja. Nastoj pogoditi kos (naravno).

Eto, to sam ja gledajuci njega sa tribina kako trenira te decke i naseg sina shvatila. Trci, rastezi se, jacaj sve misice. I naravno, pij dosta vode da ne dehidriras. Ne jedi 1 sat prije treninga. Sretno!!

clock-img

10.09.2011, 07:33

clock-img

mamacita

pencil-img

1873


IZVORNA PORUKA: tikica_69

Evo, tocno 30km sam odjahala na bajku user posted image




user posted image

clock-img

10.09.2011, 07:36

clock-img

mamacita

pencil-img

1873

Ja sam ponovno zapocela, nakon ljetne pauze, svoj jogging. Trcim po 45 min - 60 min, svako drugi dan. Uzivam, iako nekad mi se tesko istjerati iz kuce. To mi sluzi za kondiciju i za antidepresiv. Nema nista bolje od dobre muzike, laganog trcanja i smijuljenja u isto vrijeme.user posted image

clock-img

10.09.2011, 07:40

clock-img

mamacita

pencil-img

1873


IZVORNA PORUKA: ZVRK

cure šta nitko ne vježba sa SEXOMuser posted image
ja ponosno mogu kazati da ja vježbam.nabijam kondiciju i ''onda''se učvrsti tijelouser posted image

vrijeme trajanja treninga OVISI DA li je zvrkić budanuser posted image



Istina, to zategne guzne misice i misice ruku (koja li je to pozauser posted image ), i ponekad se covjek dobro oznoji,... ali nema ucinka na trbuh i noge... stoga, ipak je meni trcanje glavni kondicioni trening.

clock-img

10.09.2011, 08:15

clock-img

pincirotvajler

pencil-img

12489


IZVORNA PORUKA: mamacita

Ja sam ponovno zapocela, nakon ljetne pauze, svoj jogging. Trcim po 45 min - 60 min, svako drugi dan. Uzivam, iako nekad mi se tesko istjerati iz kuce. To mi sluzi za kondiciju i za antidepresiv. Nema nista bolje od dobre muzike, laganog trcanja i smijuljenja u isto vrijeme.user posted image



user posted image user posted image user posted image
i ja krećem u teretanu za par dana opet triputa tjedno po sat vremena user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

clock-img

10.09.2011, 08:18

clock-img

mamacita

pencil-img

1873

user posted image

IZVORNA PORUKA: pincirotvajler


IZVORNA PORUKA: mamacita

Ja sam ponovno zapocela, nakon ljetne pauze, svoj jogging. Trcim po 45 min - 60 min, svako drugi dan. Uzivam, iako nekad mi se tesko istjerati iz kuce. To mi sluzi za kondiciju i za antidepresiv. Nema nista bolje od dobre muzike, laganog trcanja i smijuljenja u isto vrijeme.user posted image



user posted image user posted image user posted image
i ja krećem u teretanu za par dana opet triputa tjedno po sat vremena user posted image




user posted image user posted image Samo daj, vidjela sam tvoju transformaciju! Odlicno izgledas, i vjerujem da ti je vjezbanje postala prava uzivancijauser posted image user posted image .

clock-img

17.04.2018, 08:12

clock-img

tendere

pencil-img

246

Tablete za mršavljenje - http://thermacuts.com.hr Vjeruj mi, djeluje. Imam 32 godine, probala sam svega i to je jedini suplement u mojem životu, koji sam isprobala i koji stvarno iskopao kilograme i drži me iz daleka.

clock-img

17.04.2018, 09:07

clock-img

tendere

pencil-img

246

Tablete za mršavljenje - http://thermacuts.com

clock-img

08.04.2024, 15:53

clock-img

malateeoll

pencil-img

67

Tablete za mršavljenje - https://euhealth24.com/hr/drug/xenical-generic iskreno PREPORUČAM svakome.