cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Što vam klinci doručkuju?

clock-img

18.01.2011, 09:56

clock-img

Zvonki

pencil-img

10869

Preko tjedna uglavnom čokolino ili neke žitarice jer nam je to najbrže. Vikendom ili jaja i hrenovke, namazi, pohani kruh, čaj...Kako kad

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!

clock-img

18.01.2011, 20:27

clock-img

mirna

pencil-img

8134

Trenutno samo cokoladne kuglice nesquick, i to crno bijele... toliko o zdravoj prehrani.user posted image kad sam pisala post gore jos me je slusao...user posted image  

clock-img

18.01.2011, 21:00

clock-img

Gianna

pencil-img

1505

Pahuljice, puru s mlikom, kruh sa nekim od namaza (nutella, marmelad, margarin, med, sirko, zdenka), hrenovke, topli sendvič, ovisi kako kada i kako je raspoložen, obavezno popije čašu mlika, neovisno šta jede user posted image ..

_____________________________

Nebo strpljive voli....
Dino 06.07.2004.
Kiara 25.11.2010.

clock-img

02.02.2011, 14:33

clock-img

mamicaa

pencil-img

945

Klinka-Kakao+smoki,kekse ili marendine..... ili kruh i pekmez, nutelu...glavno da je slatko..
Klinac- mučeno jaje s šečerom......

clock-img

02.02.2011, 14:44

clock-img

nemirna mama

pencil-img

873

IZVORNA PORUKA: Mariachi

Najdraži doručak im je hrenovka i kuhano jaje! user posted image

Slijedi parizer s kruhom (kojeg ni ne primjećuju) user posted image

Onda ide cicvara (pečena jaja s dodatkom brašna, mlijeka, soli i malo svježeg sira ili kiselog vrhnja) u to nekad malo nasjeckam špeka user posted image

čokolino? Jednom mjesečno, i to uglavnom završi u maminim ustima... user posted image

kornflekse slažu ko legiće... user posted image

znači... daj mama mesa, fućkaj ostalo... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




moji također meso.....samo bi mesauser posted image user posted image user posted image user posted image
kobasice i jaja, kobasice i kruh.....bitno da je kobasica, može i bez kruhauser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________



Zivot je kao procitan roman samo razlika je u tome sto se u romanu mozes vratiti na ljepse strane a u zivotu nikada na ljepse dane!!!!

clock-img

02.02.2011, 14:48

clock-img

Bebys

pencil-img

10225

moja cura ili griza..ili nesto slicno kao cokolino za sada..dok je manja kada bude veca neznam vidit cemo...

clock-img

02.02.2011, 15:35

clock-img

Indy

pencil-img

1759

nakon ustajanja oko 7h doručkuje čokoladne pahuljice s mlijekom, nakon nekih 2h kruh s nečim, najčešče paštetom.

_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"