cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Larky nam je u bolnici

  
clock-img

01.06.2009, 13:26

clock-img

troubled

pencil-img

7104

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

clock-img

01.06.2009, 13:27

clock-img

dominik

pencil-img

7965

zao mi je dragauser posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

01.06.2009, 13:27

clock-img

maja

pencil-img

6000

Grozno, Larky drži seuser posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

clock-img

01.06.2009, 13:29

clock-img

pikachu

pencil-img

4192

user posted image user posted image user posted image  Baš sam se rastužila... Ne znam što reći osim drži se...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

clock-img

01.06.2009, 14:06

clock-img

uspavana

pencil-img

3044

Larky, drži nam se!!
tu smo, mislimo i molimo za tebe!!!!

_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

clock-img

01.06.2009, 14:10

clock-img

koka

pencil-img

10266

grozno, jaaako mi je žao dragauser posted image , u mislima si mi i u mojim molitvama. budi jaka user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D

clock-img

01.06.2009, 14:11

clock-img

emily123

pencil-img

390

Larky bas mi je zaouser posted image user posted image user posted image
drži se............

_____________________________

mamini anđeli............

clock-img

01.06.2009, 14:16

clock-img

Kika83

pencil-img

6965

Ajme draga jako mi je žaouser posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  
Drži se user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Kika83 -- 1.6.2009 14:22:27 >

clock-img

01.06.2009, 14:21

clock-img

kitty

pencil-img

3260

user posted image user posted image
zao mi je dragauser posted image


_____________________________

IVAN 20.06.2003.
DUJE 13.01.2009.

clock-img

01.06.2009, 14:29

clock-img

m600

pencil-img

6732

ajme kako mi je žaouser posted image user posted image user posted image user posted image
drži se draga svi smo uz tebe....volimo teuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac

clock-img

01.06.2009, 15:12

clock-img

Anoniman

žao mi je, jaaakooo!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

šaljem ti zagrljaj... budi jaka!  (lako je to reći znam...user posted image )

clock-img

01.06.2009, 15:18

clock-img

curice

pencil-img

10443

žao mi je dragauser posted image user posted image user posted image user posted image
drži seuser posted image user posted image user posted image

clock-img

01.06.2009, 16:21

clock-img

mamika

pencil-img

1667

pokušavam stupit u kontakt s njom ali bezuspješno....user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ROBERT 13.07.2003
STELA 06.05.2006
KATJA 22.10.2009
http://www.youtube.com/watch?v=jJNVoqYxNmY
http://www.youtube.com/watch?v=PxXjMV64OFI&feature=related
http://www.facebook.com/video/video.php?v=1358914890312&ref=mf

clock-img

01.06.2009, 16:55

clock-img

Joanna

pencil-img

547

Žao mi jeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamine princeze
11.08.2009. Nina
26.01.2012. Laura

clock-img

01.06.2009, 17:21

clock-img

BruMa

pencil-img

2513

ajooj,jako mi je žao....strašno,prestrašnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Bruno 26.04.2006.♥♥♥
Mateo 18.12.2009.♥♥♥
http://www.youtube.com/watch?v=_1_MydgRFZw&feature=player_embedded

clock-img

01.06.2009, 17:24

clock-img

zaba

pencil-img

5626

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

clock-img

01.06.2009, 18:39

clock-img

Duve

pencil-img

1497

Žao mi je... user posted image

_____________________________

Karlo 8.06.2005.
Ema 8.10.2009.-imamo 16 zubića

clock-img

01.06.2009, 20:41

clock-img

ELISABETH

pencil-img

1661

Ajme stvarno mi je zao, drzi se draga, svi smo uz tebeuser posted image user posted image user posted image

clock-img

01.06.2009, 23:18

clock-img

twitty

pencil-img

3428

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

gibam...

clock-img

01.06.2009, 23:20

clock-img

pepeljuga

pencil-img

17269

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  zao mi je draga

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))

clock-img

01.06.2009, 23:24

clock-img

novamama

pencil-img

8532

žao mi je, kao i svima...
znam da ti to sada ništa ne znači...

budi jaka, drž' se...

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

clock-img

06.06.2009, 11:56

clock-img

larky

pencil-img

172

Evo samo da vam se javim iako sve znate i jos uvijek mi je tesko pricati . . .  placem cim ostanem sama i  na samu pomisli na moju mrvicu koje vise nema  . . .  koju nikada vise necu vidjeti  . . .  vise nisam ista . . . nisam vise ona ja . . . Krenuo je najneocekivaniji scenarij u mom zivotu  15.05 u vecernjim satima ispao je opet hematom, 16.05 (subota ujutro ) otisla sam u bolnicu sa obilnim krvarenjem . . .  Pregled je bio dug ( 16 6/7  tjedan trudnoce ) . . . nalaz je bio da ima manje plodne vode i obilno krvarenje – ostajem u bolnici na promatranju, terapija venozno antibiotik i magneziji sto ga sama kupim . . . Prolaze dani u bolnici nitko me nista ne pita osim da li krvarim, nitko nista ne govori . . . U ponedjeljak uzeti brisevi i ostajem i dalje u bolnici, u cetvrtak UVZ  dijagnoza ista i mirovanje . . . U petak nova terapija tablete antibiotika i magnezij – nitko nista ne govori . . .  U subotu radila moja poznanica i kum koji su se dogovorili da ce mi napraviti ultrazvuk jer me ne mogu gledati tako jadnu . . .  Sok i za njih malo vode, ali je beba ziva . . . panika, zovu najstarijeg dr i ja mm da mu kazem da dodje i da bude uz mene . . . Reakcija starijeg dr je bila da moze se jos ovaj vikend tako progurati . . . Radila opet krvnu sliku i sve je ok, tako i u nedjelju sve je ok sto se tice krvi . . . U ponedjeljak opet UVZ drugi dr kaze ima vode ali malo – stanje ludila . . . u srijedu krv i urin ali kroz kateter zbog krvarenja . . .  Poslije toga pregleda je voda lagano pocela cijeli dan curkati, rekla sam dr koja mi je rekla pregled . . . cim me je pregledala rekla je voda curi ali jos da mi napravi UVZ – nema vode bebi srce kuca, ja placem i zovem mm koji je doletio u 20 h  da bude uz mene i da mu se objasni kao i meni procedura koja me slijedi . . . Sok, sok, sok jedan za drugim . . . trudnoca 17 3/7 srijeda navece . . . odlazim u sobu gdje su mi oko 22 h kad mi je mm morao otici poceli davati inekcije CARBOPROSTA  koje su uzasne i od kojih me je poceo boliti zeludac, pa proljev i povracanje . . . svakih 2-3 sata su mi davali te inekcije od kojih su bolovi uzasni, cak ni bubrezni kamenac tako ne boli, ova je bila ludjacka bol . . .  Ujutro dolazi vizita i daje mi jos jednu inekciju i krenula je bol da sam jastuk grizla i vristala od boli . . . sestra me je dosla pogledati i ostavljala me je samu . . .
Cetvrtak ujutro - Odlazim na wc iako vise ni sama nisam znala zasto . . . i odjednom moja velika panika, vristanje i zvanje sestre . . . uhvatila sam moju malu mrvicu, vidila male rukice i nogice koje su me slomile do kraja . . . Prenose me na krevet gdje su mi prerezali pupcanu vrpcu . . . Hitno me odvoze u salu . . . radi moja dr koja je rekla da me supavaju da me mogu do kraja ocistiti jer nece moci drugacije i uspjela je u tome uspavali su me . . . Poslije su me odvezli opet u sobu gdje mi je dosla moja dr i rekla da je bilo grozno jer je posteljica bila sprzena od inekcija i da su ispadali komadi iz mene, i da mi je rez od carskog na maternici ok jer je i to jos morala pogledati . . . . Iako sam bila totalna koma necu zaboraviti rijeci jedne dr koja je rekla za 3 mj mozete nanovo ostati trudni . . . ne mogu vam objasniti koji je to osjecaj u meni bio- bjes kako je hladno to rekla . . . I u nedjelju 31.05 su me u viziti pitali da li mi treba nesto za smirenje, rekla sam im da mi sada ne treba kad ih nisam odma dobila . . .  eto tako je bilo i zavrsilo . . . Divim se svakoj zeni koja hoce opet opkusati ali vjerujte mi ja ne mogu jer je ovo velika panika i rizik za mene i ne znam da li bi to opet mogla proziviti . . .  

Hvala svima koji su bili uz mene uz rijeci potpore i nadali se lijepim vijestima kojih na zalost nema . . .

clock-img

06.06.2009, 12:02

clock-img

zaba

pencil-img

5626

draga larky,hvala ti kaj si nam se javila i ispričala ovu prestrašnu i tragičnu priču.Nek ti dragi Bog da snage da prebrodiš ovaj tužni period.Žao mi je jako i vjeruj da smo mislima svi s tobom.user posted image

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

clock-img

06.06.2009, 12:32

clock-img

twitty

pencil-img

3428

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image podsjetila si me na moju pricu
mozda je jednom i napisem
znam da sad to GROZNO zvuci i da nema rijeci koje bi te mogle
utjesiti al budi hrabra i pokusaj opet kad budes spremna jer nema
te radosti kao sto je dijete.i ja sam to prosla na nacin da sam
zahtjevala vidjeti svog sina rođenog 11 dana prije termina sa cvorom
na pupkovini i ne bih sebi nikada porostila da ga nisam vidjela.
saljem ti puno user posted image user posted image user posted image i snage da prebrodis najteze
razdoblje u zivotu.budi hrabra i otiđi popricati sa nekom strucnom osobom
o svom iskustvu i prihvati da si samo zena a ne stijena i uzmi nesto
za smirenje dok ne dođes sebi
puno,puno user posted image user posted image user posted image ti saljem jos jednom i budi hrabra.
ako ti bilo kako mogu pomoci pisi na pp


_____________________________

gibam...

clock-img

06.06.2009, 14:10

clock-img

mamika

pencil-img

1667

Larky draga moja ...............
ja nemogu prestat plakat................
ne mogu a i ne želim zamišljat kako ti je bilo.............
vidila si i sama da te svaki dan zovem i nadam se da ćeš se javiti ali shvaćam te....
kad budeš mogla javi  mi  se...............
ajme kako mi je teško zbog tebe jer smo skoro svaki dan proživljavale skupa....
uz tebe sam....



_____________________________

ROBERT 13.07.2003
STELA 06.05.2006
KATJA 22.10.2009
http://www.youtube.com/watch?v=jJNVoqYxNmY
http://www.youtube.com/watch?v=PxXjMV64OFI&feature=related
http://www.facebook.com/video/video.php?v=1358914890312&ref=mf