cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: nema više mojeg malog sunca

clock-img

19.05.2009, 13:10

clock-img

curice

pencil-img

10443

teško ja na ovakvoj temi naći prave riječi
želim ti brz oporavak(posebno psihički,jer je on puno teži) i novu snagu za daljeuser posted image user posted image user posted image

clock-img

19.05.2009, 13:11

clock-img

ornela.nely

pencil-img

261

ovaj put sam začela u "neplodan" dan prije nego su mi napravili potrebna testiranja ali nisam se zabrinjavala jer sam se super osjećala i imala sam zdrave simptome trudnoće.i jučer nema više....ali sad se pripala i dr.koja mi nije htjela dati uputnice jer se boji da ću je tužit.a ne želim to,želim mir i user posted image .sad ću odmarat i tamo negdje za Božić ćemo opet pokušat.pa ću grlit klimu u visokoj trudnoći sljedeće godine.

clock-img

19.05.2009, 13:13

clock-img

m600

pencil-img

6732

sretno draga......želim ti brz oporavak i što prije jednog malog user posted image

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac

clock-img

19.05.2009, 13:25

clock-img

FIONA

pencil-img

9057

IZVORNA PORUKA: ornela.nely

ovaj put sam začela u "neplodan" dan prije nego su mi napravili potrebna testiranja ali nisam se zabrinjavala jer sam se super osjećala i imala sam zdrave simptome trudnoće.i jučer nema više....ali sad se pripala i dr.koja mi nije htjela dati uputnice jer se boji da ću je tužit.a ne želim to,želim mir i user posted image .sad ću odmarat i tamo negdje za Božić ćemo opet pokušat.pa ću grlit klimu u visokoj trudnoći sljedeće godine.



user posted image user posted image user posted image user posted image .....prava si, nema kaj!!!!


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

clock-img

19.05.2009, 15:35

clock-img

pepeljuga

pencil-img

17269

draga jako mi je zaouser posted image user posted image user posted image user posted image
al vidim da imas snage za dalje sto je i naj bitnije i zelim ti od srca da ubrzo imas svoju bebicu

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))

clock-img

19.05.2009, 15:40

clock-img

ornela.nely

pencil-img

261

hvala vam,drage moje.fiona,ti si lik iz mog najdražeg crtića.više i ne moram cd stavit u dvd jer ga zna napamet.user posted image

clock-img

20.05.2009, 12:11

clock-img

ELISABETH

pencil-img

1661

Stvarno mi je žao user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

20.05.2009, 12:13

clock-img

ornela.nely

pencil-img

261

sad saznala da mi kuma trudna,bija bi nam isti termin.

clock-img

20.05.2009, 12:14

clock-img

tikica_69

pencil-img

25386

ornela...znam kako ti je...ja se borim ko sivonja za dijete a moja rodjena sestra dva namjerna AB u pola godine user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

clock-img

20.05.2009, 12:17

clock-img

ornela.nely

pencil-img

261

a nemam komentara na to,bolje da šutim.ja se sad izvukla iz kreveta,ovaj put me dobro iscijedilo,nisam mogla na noge koliko sam slaba bila.

clock-img

20.05.2009, 12:35

clock-img

Anoniman

Jako mi je zao... user posted image drzi se, RR cure su uz tebe user posted image user posted image user posted image

clock-img

20.05.2009, 12:55

clock-img

tikica_69

pencil-img

25386

IZVORNA PORUKA: ornela.nely

a nemam komentara na to,bolje da šutim.ja se sad izvukla iz kreveta,ovaj put me dobro iscijedilo,nisam mogla na noge koliko sam slaba bila.



Ni ja...i ja sutim....user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

clock-img

21.05.2009, 10:03

clock-img

ornela.nely

pencil-img

261

malo me danas uhvatila fjaka jer sam ovaj spontani nekako brzo potisnula i već se veselim ponovnoj trudnoći.to bi trebalo biti super,a ja imam grižnju savjesti jer ne tugujem.jesam ja već malo makla u glavi od svega?

clock-img

21.05.2009, 10:15

clock-img

ninolina

pencil-img

15879

Ma draga dobro je da si krenula dalje, drži se vrijeme brzo ide, brzo češ po bebicu user posted image .
Sretno draga

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

clock-img

21.05.2009, 10:20

clock-img

FIONA

pencil-img

9057

IZVORNA PORUKA: ornela.nely

hvala vam,drage moje.fiona,ti si lik iz mog najdražeg crtića.više i ne moram cd stavit u dvd jer ga zna napamet.user posted image



i ja..ali sinkronizirani....sve volim u originalu ali oni su mi super na HR....


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

clock-img

21.05.2009, 11:04

clock-img

malizia

pencil-img

900

nisi se makla ornela već se radi o obrambenom mehanizmu tebe same, budući ti je ovo 4. kako bi bilo da te tuga ovlada vjerovatno ne bi bila sposobna za daljnju borbu, a na neki način nesvjesno si i ljuta zašto se nije održao i krećeš dalje prema onom koji to HOĆE. Ovo ti je moja psihoanaliza. Veselim se onom danu kada će biti +.