cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: pretrage nakon 3.spontanog

clock-img

30.04.2009, 09:57

clock-img

ornela.nely

pencil-img

261

da,to je ta klimakterična i iskompleksirana dr.koja je svaki puta drugačije rspoložena,a G.i ona sve u dogovoru pa nisam sigurna da bi iša kontra nje.Jel možda Anić radi negdje privatno?Sad je J.na godišnji otišla,neznam da li zamjena smije te uputnice davat.

clock-img

30.04.2009, 09:59

clock-img

ornela.nely

pencil-img

261

malizia,gdje hemerich i anić rade privatno?

clock-img

30.04.2009, 11:41

clock-img

malizia

pencil-img

900

Dr. Hemerich ti radi kod dr. Ercegović  Reljić, a Anić u Vite. Otiđi od te lude, moja prija kad se vrati od nje vrati se sva štufa, pa je sa ovaj zadnji pregled išla privatno. Mislim to je skup sport, a ja sam mišljenja da ne određuju oni dali ćeš ti imati djete već Svevišnji, a ti ćeš ga imati. Dobro, treba sreću malo i pogurati. Dakle, sredi svoju tireozu. Nastupaj pozitivno, a sve negativno i sve one s negativnim vibrama diskvalificiraj iz svog života.

clock-img

30.04.2009, 12:51

clock-img

ornela.nely

pencil-img

261

hvala ti,Anić je bio jako dobar prema meni,ima humanosti u njemu.nisam znala da radi privatno.ići ću kod njega,a J.me neki dan toliko ubila u dušu da sam izletila u suzama,dva dana me moj dragi nije moga smirit.user posted image

usprkos njenom hirovitom ponašanju mi ćemo imat user posted image ,nedam se.znala sam ja da će mene ringerajke utješit.i dati pravi savjet.

clock-img

30.04.2009, 20:48

clock-img

malizia

pencil-img

900





IZVORNA PORUKA: ornela.nely

usprkos njenom hirovitom ponašanju mi ćemo imat user posted image ,nedam se.znala sam ja da će mene ringerajke utješit.i dati pravi savjet.



Bravo, nedaj nikom da te smete!!!user posted image

clock-img

30.04.2009, 20:55

clock-img

tikica_69

pencil-img

25386

Cure, drago mi je da ste se nasle i podijelile savjete user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

clock-img

11.05.2009, 19:56

clock-img

ornela.nely

pencil-img

261

user posted image  a evo i da ja svečano objavim svoj user posted image .kako smo se makli od one lude sveKrive,smirila se ja i moj *mehanizam* se oporavio od spontanih.u traženju savjeta ovdje i pobjeđivanju straha od ponovne trudnoće mm i ja na moj *neplodni* dan jedne romantične večeri napravili malog user posted image .mučnine redovite,dobro se osjećam i čekam nalaze.hvala vam cure jer ste mi puno pomogle.nadam se da će sve biti o.k.

clock-img

11.05.2009, 20:02

clock-img

dominik

pencil-img

7965

juhuuuuuu drago mi je za tebe i nadam se da ce biti mirna i sretna trudnoca...drzim ti fige

clock-img

20.02.2013, 12:08

clock-img

tea79

pencil-img

7

Vidim stara je tema, ali...zna li tko sta se desilo sa ornela.nely? Da li je izgurala trudnocu? Jeli ikad saznala razlog spontanim?

Za mene je ova tema trenutno aktuelna. Imala sam nedavno treci zaredom spontani, nakon jedne uspjele trudnoce. Sada bih trebala da vrsim neke analize ali cekam zakazano kod doktora za 3 tj. gdje ce me uputiti malo detaljnije sta mi je ciniti sada. Imam 33 godine.

Proctala sam pricu ornela.nely i zanima me sta se sa njom desilo..

Ima li slicnih prica..sa 3 spontana..sta nakon?