cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: analni sex

clock-img

04.02.2011, 11:21

clock-img

Indy

pencil-img

1759

IZVORNA PORUKA: natalijax

ne,nedam guzu

volim probati različite poze, ali to ne


_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"

clock-img

06.02.2011, 12:55

clock-img

jagodicabobica

pencil-img

1678

Ma ne!
Zbog zdravlja i higienski razloga...
zene koje su sexualno aktivne znaju cesto dobiti upalu mokracnih kanala jer dok imaju vaginalni sex udzu bakterije od analnog otvora a kamoli dok se ima sex analno..
ima tu jos zdravstveni razloga masa!

clock-img

06.02.2011, 14:47

clock-img

malizia

pencil-img

900

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  -na temu analni.

clock-img

06.02.2011, 15:07

clock-img

keksić

pencil-img

434

mene je moj bivši m na silu tako i užasno me bolilo. ma užas, fuj!
nastrano i bolesno( barem sam ja to tako doživjela zbog manijakalnog muža)
user posted image

_____________________________

03.11.1999. - prva srećkica moja iva (iva- šljiva)
15.02.2010. - druga srećkica moja vendy (vendica -švendica)

clock-img

06.02.2011, 15:11

clock-img

malizia

pencil-img

900

kretenčina i neka je bivši user posted image , dala bi ja njemu taj užitak pa nek vidi, sadista.

clock-img

06.02.2011, 15:23

clock-img

Mašaaa

pencil-img

266

Meni je bilo najzesce kad me ubjeđivao kako je to super,uzivancija itd. Ja nisam za to bila nikad i nikako. Ajd dobro jednom cu i probat. To nije bol to je boli,pece,kida kozu sve od jednom. Ne sviđa mi se nikako. E sad bi on opet. Dobro.moze,al prvo ces dovest decka koji je gej pa ti probaj kako je to super uzitak. Sad ne trazi vise.

clock-img

29.03.2011, 01:03

clock-img

mamit

pencil-img

51

IZVORNA PORUKA: Lady3



IZVORNA PORUKA: Florijan Jakov

a jel potrebna kakva posebna priprema, tipa klistiranje i sl.? jel koristit kondom? baš sam znatiželjna o tom pitanju, mada nemam namjeru probati.
[

Ulosci,testovi sa trudnocu,vazelini nisu problem ali kad se treba kondom ja kupujem.Sva sreca pa nam nije trebao dugo,infekcija je prosla jako brzo pa smo samo 2 upotrijebili




user posted image user posted image user posted image da,da hmmm...kao samo znatiželja..user posted image user posted image user posted image možeš FJ što hoćeš..i sve je u dogovoru..

clock-img

16.07.2015, 10:21

clock-img

FIGICA FIFINANKICA

pencil-img

284

nikad probala,voljela bi ali mm nije zainteresiran :p

clock-img

16.07.2015, 11:23

clock-img

vandax

pencil-img

859

Nisam ni ja probala. Moja kuma kaže Bog je s razlogom napravio dvije rupe dolje. user posted image

clock-img

17.04.2018, 13:52

clock-img

blagere

pencil-img

31

Lubrikanti - http://aliexpress.com

clock-img

08.04.2024, 16:20

clock-img

malateeoll

pencil-img

67

Sex spojevi za odrasle - sekskontakt-hr.com Ne kažem da ćeš imati uspjeha ali barem skoro da nema lažnih profila.