cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Dobivanje na težini

clock-img

17.02.2014, 08:34

clock-img

Pomalo

pencil-img

195

Ja prosli tjedan bila u ginekologa, 14. tjedan, po njegovom vaganju dobila negdje oko 4 kg od pocetka, u zadnji mjesec 2,6 kg.. rekao mi je da je to puno za mene i za moju visinu, a imam 164 cm.. I da moram manje jest.. Eto toliko.. user posted image

clock-img

17.02.2014, 09:36

clock-img

mišica 666

pencil-img

3302

ja ti nemam šta pametno reć. ja se u trudnoći udebljala 10 kg. do 20. tjedna skoro ništa 1-2 kile. meni trudnoća dođe ko svojevrsna djeta jer sam nakon poroda mršavija nego prije trudnoće ali se poslje usvinjim user posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

clock-img

05.07.2016, 15:05

clock-img

milki29

pencil-img

3

pozdrav;) trudna sam 15 tjedana i 5 dana.beba je u redu ,dugacka je 9.66 cm ali teska samo 129 grama.Naime ja imam 65 kilograma a prije mjesec i nekoliko dana sam imala 7o.Plaši me to da beba nece dosec težinu koju treba.Kakva su vaša iskustva?user posted image

clock-img

05.07.2016, 15:39

clock-img

perlica55

pencil-img

5460

Milki, nemam iskustva s gubljenjem kg u trudnoći...
Al izgubiti 5 kg u mjesec dana je puno, posebo u trudnoći...
Kaj ti ginek veli?
Možda da pojačaš obroke, jedi više voća, ak imaš mučnine
onda pokušaj s manjim obrocima user posted image
Važno da beba uredno napreduje..

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

clock-img

05.07.2016, 15:47

clock-img

milki29

pencil-img

3

Ginekolog je samo rekao da je sve u redu.ali mene to brine da je beba premalena za to vrijeme.Jedino ako je fulao termin al neznam kako.user posted image nadam se da cu se udebljat jer cesto imam migrene s povracanjem.Jedino je sestra rekla da moram jest jer to nije dobro.sve tanko samo se trbuscic vidi☺☺

clock-img

05.07.2016, 16:49

clock-img

perlica55

pencil-img

5460

Onda nema druge sjedi i papaj... Sretno user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica