cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Kakvu trudnoću ste imali?

  
clock-img

28.04.2009, 17:11

clock-img

pikachu

pencil-img

4192

IZVORNA PORUKA: bia_ri

Ma sve super samo me je jako mučila žgaravica....
Zato je moja cura dlakava ko vukodlak.... Hahaha ima dlaka svud, svukud, a koseeeeee...........user posted image




Ja isto žgaravice imam, što li će tek meni biti... user posted image

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

clock-img

28.04.2009, 17:22

clock-img

lueman

pencil-img

2780

sve tri super.stalno bi bila trudnauser posted image tak sam se dobro osjećala

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

clock-img

28.04.2009, 17:41

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

28.04.2009, 19:33

clock-img

Dajana

pencil-img

985

Sve trudnoće su mi bile super a ova zadnja najljepša, i ja bih najrađe stalno bila trudna, toliko se dobro osjećam u trudnoći.

clock-img

28.04.2009, 22:53

clock-img

novamama

pencil-img

8532

školauser posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

clock-img

28.04.2009, 23:02

clock-img

dominik

pencil-img

7965

prva super...mucnina mrvicu..zgara tek pred kraj...noge blistale...kila dobila minimalno..nebi ni znala da sam trudna da nisam imala nedostatak mene i loptu ispred sebe
druga trudnoca - katastrofa, taman kad mi je prestalo povracanje dobila zgaravicu..noge ko balvani...naotecena bila full...kila ko u prici

clock-img

31.05.2009, 15:34

clock-img

ket

pencil-img

2102

ma super...malo pred kraj naoticanje...ali sad kad gledam na nju....SUPER....da sam tad govorila o tome bila bi mi komauser posted image user posted image

clock-img

31.05.2009, 15:47

clock-img

sm_h

pencil-img

127

Odlična trudnoća. Još uvijek traje, u 35.tjednu sam, ali do sada je sve bilo odlično.
Stalno bih bila trudna.
Odličan osjećaj...

clock-img

07.06.2009, 23:30

clock-img

daniela 31

pencil-img

632

Cijela trudnoća 5, na kraju carski rez zbog nenapredovanja trudova.

clock-img

07.06.2009, 23:32

clock-img

FIONA

pencil-img

9057

od početka problemi...dva puta hospitalizirana...drugi puta ležala mjesec dana do poroda...do trudova je bilo neizvjesno kako mi je bebač i nisam mirno spavala...hvala Bogu sve je prošlo na porodu super i sad imam svog perdivnog anđela user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

clock-img

07.06.2009, 23:34

clock-img

Ninaa

pencil-img

7487

Doktor rekao školska, mučnine do 5 mjeseca, poslije sam počela naoticati,ali sve je ostalo bilo super, beba nisko, brzo rodila. E da mi je opet tako sljedeći put ću sigurno nagrabusiti

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

clock-img

15.08.2009, 16:06

clock-img

e_l_p_i

pencil-img

590

Da pokucam u drvo - moja trudnoća je bila za čistu peticu. Bez mučnina, samo malo lagano oticanje pri kraju trudnoće, imala sam dosta energije tako da sam stigla sve napraviti i pripremiti prije poroda. Uglavnom, prezadovoljna sam :) No, dok sam bila u drugom stanju, sve mi se činilo da je teško i da može i bolje, no kada sam ugledala svoju malenu curicu zaboravila sam na sve tegobe :)

clock-img

30.09.2009, 14:18

clock-img

paolina

pencil-img

207

Moja trudnoca je nekako prosla  sasvim OK. Ioka sam u zadnjem mjesecu imala male bolove.. kada sam trebala na sto da se porodim stavili su me na neku loptu neznam cemu to znam samo da je boljelo.. a porod  normalno  boli ali je ok prosao... 

_____________________________

Cekam te andjele.. znam da se pakiras.. ponesi gace i pamet sve ostalo majka ovdi ima!!

OBAVEZNO OTVORITE OVU STRANICU KOJU JE NAPRAVILA JEDNA PONOSNA MAJKA

http://www.paulinaa112.blogspot.com

clock-img

03.10.2009, 08:16

clock-img

lajavuca

pencil-img

13

Moja trudnoca, jedina do sada, je bila za mene najlijepsi period u mom dosadasnjem zivotu (normalno do bebaca)...Radila sam do 45 dana prije poroda i radovala se svakom susretu s bebicom (pokretu, udarcu)...Mislim da nije one brige da sve bude uredu s bebacom......da su stvarno tih 9 mjeseci blazeni...Meni je najveca muka bila, ucestalo mokrenje, jer sam se nocu dizala, u pocetku trudnoce jednom, a sto se blizila kraju, dosla sam u fazu da se dizem svako sat vremena.......

Sretno...

clock-img

03.10.2009, 11:52

clock-img

lee

pencil-img

4135

nisam imala nikakvih problema osim pri kraju kad me sve boljelo i kad sam dobila neki osip ali ništa to nije bilo strašno kao porod.kad sam rodila, posteljica nije htjela vani ma skoro sam umrla jer sam jako puno krvi izgubila...ne želim se ni sječati svega....

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

clock-img

03.10.2009, 22:30

clock-img

Anoniman

hmmmm.... otkud da počnem????

1. - recidivirajuće uroinfekcije od 8. tjedna do kraja trudnoće. Otvaranje u 25. tjednu, od 31. tjedna ležala u bolnici na infuziji Prepara i izoptina. Ipak sam rodila terminsku bebu user posted image

2. - prva polovica odlična; treće tromjesečje - pala na nogostupu, rana na koljenu mi nije zarastala oko 3 tjedna; na usnici mi narastao piogeni granulom koji sam operirala i za tri dana se porodila.user posted image

3. - mirovanje od početka jer je trudnoća svrstana u rizičnu samim time što sam ostala trudna 5 mjeseci nakon poroda. Mo'š mislit mirovanja uz malu bebu... Trudnoća sama po sebi je bila dosta teška i dosta me zezalo srce... (tahikardije)
ostalo je sve bilo i bolje nego što sam mogla zamisliti.user posted image

clock-img

03.10.2009, 22:35

clock-img

elle1

pencil-img

1378

trudnoca mi je Bogu hvala prosla savrseno...jedva cekam opetuser posted image

clock-img

06.05.2010, 21:45

clock-img

beba1710

pencil-img

181

moja trudnoća- nisam mogla bolje proći! jednom povratila, ostalo sve 5. naticanje ruku i nogu od 5mj.trudnoće i neizdrživa vrućina (dobro pa je bila zima hehe) ali to nije ništa neizdrživo s obzirom na ovu malu princezicu koju imam sad pored sebe user posted image   čak mi je i porod bio idealan s obzirom da mi je 1.beba user posted image user posted image

clock-img

06.05.2010, 21:51

clock-img

tita

pencil-img

514

Savršena!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

06.05.2010, 21:51

clock-img

cuba

pencil-img

21489

1. žgaravica
2. zatvor
osim toga sve odličnouser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

clock-img

06.05.2010, 21:58

clock-img

adryosijek

pencil-img

3129

mucnina trajala 1 cijeli mjesec bez povracanja,kila viska ,noge mi otekle i proslo je poslje poroda nekih 10 dana... dosta dugo sam imala bolove u zdjelici ... nije bas bilo naj al proslo je...rodila na drip na termin inace da je valjao ctg bi presli termin

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

clock-img

06.05.2010, 22:07

clock-img

Gogule

pencil-img

2530

savršenu pa šta dvije savršene trudnoće. to mi je najljepši period, i bila bi stalno trudna....user posted image
ništa osim učestalog mokrenja no to i ne smatram nekim problemom. samo znate ono nesmiješ se zakašljati, kihnuti pa ni nasmijati bez da prekrižiš noge.user posted image user posted image
super super kad se sjetim... radila sam obje trudnoće do kraja, uživala u suncu, moru, ljetu.....

_____________________________

ROKO 20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

clock-img

06.05.2010, 22:17

clock-img

anuska08

pencil-img

3910

PREKRASNU u svakom smislu riječi! Osjećala sam se blaženo, bez ikakvih posebnih tegoba, čak ni previše pospano (inače sam teški spavalica), uživala u svakom trenutku. Bez mučnina, posebnih želja i željica!!! Najljepših user posted image mjeseci u životu!!!

_____________________________

Nika 26.08.2009.

clock-img

06.05.2010, 22:33

clock-img

leilany

pencil-img

9082

a sad bum rekla OK al da me se onda pitalo rekla bi kaaaatastrofa.....
sve je dobro kad se dobro svrsi....user posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

clock-img

07.05.2010, 09:10

clock-img

lidac0605

pencil-img

4975

Prve tri-super,nit mučnine nit povraćanja,jedino žgaravica...bila turbo aktivna
Al,brate mili,ova sad me ubila u pojam...ležarina od početka,prvo krvarenje,pa placenta previa marginalis-pa se to povuklo,pa stezanja,pa otvaranje...grozno-fala Bogu da je pri kraju user posted image  i da je zadnja...više ovak nekaj ne bi mogla psihički podnijet...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"