cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

kviki.. ili bar pokusaj jednog.. :)

  
clock-img

20.05.2010, 11:20

clock-img

MiniMama

pencil-img

939

mislim da bi ovo trebalo cak ici pod bisere nasih muzeva  da vas malo nasmijem.
braco mi u zagrebu i ljubazno se ponudio da nam pricuva sina dok muz i ja odemo srediti neki vrag za internet, nebitno..

i vozimo se tako mm i ja (bez bebe u autu, bez autosjedalice, ogormne torbe za bebu..) i prolazimo pokraj hipodroma i sjetim se kako smo jednom davno u nedostatku prostora (studetski dani, cimerice itd) tamo negdje parkirali i otišli na kviki. i umjesto da direktno predlozim reprizu, ja sam diskretno skinula gace (blazene haljine!!) i dobacila mu ih u krilo misleci da ce shvatiti poruku.

mm, istraumatiziran trudnickim i postporođajnim ispadima ljubomore se skoro onesvijestio.. "ljubavi, ja zbilja ne znam cije su to gace, auto je jucer dosao sa servisa, zbilja nemam pojma sta je to.. ljubice, evo sad idemo u servis da ti to objasne, nema drugog objasnjenja, tko zna sta su momci u radioni radili, kunem ti se da te ne varam.. blablabla.."

ja sam se skoro ugusila od smijeha. jedva sam dosla do rijeci da mu objasnim da su to MOJE gace..
sad mi je krivo jer sam ocito u trudnoci bila prava vjestica, a do sada sam mislila da su bili samo izolirani ispadi, kad ono mm zivio u strahu.

ali bas nam je bilo super.. mazili smo se na zadnjem sjedalu nase male kantice i cerekali.. i taman kad je krenula akcija zvao je najdrazi braco da nam kaze da nam se sin pokakao i da vec posla sata haraci bez pelene i da mu on ne moze navuci cistu pelenu pa smo morali kuci.

sad razmisljamo o tome da angaziramo tetu cuvalicu za par sati i osvjezimo sjecanja prije trudnoce

clock-img

20.05.2010, 11:54

clock-img

pincirotvajler

pencil-img

12489

user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

clock-img

20.05.2010, 11:58

clock-img

marija0

pencil-img

874

user posted image  user posted image  user posted image a jesam se nasmijala user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

clock-img

20.05.2010, 11:58

clock-img

mani

pencil-img

355

user posted image user posted image user posted image  a jadan mužek,zbilja si mu utjerala strah u kosti!

clock-img

20.05.2010, 12:00

clock-img

minnie

pencil-img

1497

a jesi luda totalka. jadan tvoj muž. ajde ti što prije tu tetu angažiraj da se on ne bi još i naljutio
ali svaka čast za inicijativuuser posted image user posted image  

clock-img

20.05.2010, 12:06

clock-img

pako

pencil-img

2935

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  jesam se nasmijala user posted image

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

clock-img

20.05.2010, 12:08

clock-img

mrkvač

pencil-img

1215

baš sam se i ja nasmijala!!!!!!!
Jadan ti muž!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

sara, 20.04.2004
dora, 18.11.2008

clock-img

20.05.2010, 12:09

clock-img

anuska08

pencil-img

3910

A jadničak..čisto mi ga žao!!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Vražice jedna!!!user posted image user posted image

_____________________________

Nika 26.08.2009.

clock-img

20.05.2010, 12:16

clock-img

danery

pencil-img

10504

pffffffffffffffhahhahhahhahahhahahhahahhahahahaaaaa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

clock-img

20.05.2010, 12:16

clock-img

natalijax

pencil-img

12210

user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

20.05.2010, 12:57

clock-img

troubled

pencil-img

7104

legende....i ti i on user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

clock-img

20.05.2010, 12:57

clock-img

ikica84

pencil-img

3720

user posted image user posted image user posted image user posted image
i ja sam se user posted image


_____________________________

ANDREJ 02.01.2010.
VIKTOR 24.09.2011.
mamine srece najveceeeeeee!!!!

clock-img

20.05.2010, 13:01

clock-img

Anoniman

user posted image user posted image user posted image

clock-img

20.05.2010, 13:13

clock-img

Thea

pencil-img

4043

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

clock-img

20.05.2010, 13:19

clock-img

mala pcelica

pencil-img

5866

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

clock-img

20.05.2010, 13:19

clock-img

tikica_69

pencil-img

25386

E da je meni mog dovest u takvu situaciju da se malo preznoji user posted image
BTW, kad smo mm i ja poceli hodati, na istom tom parkiralistu je moj sadasnji muzic lovio voajera koji nas je pokusao gledati bejzbolskom palicom po parkingu user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

clock-img

20.05.2010, 13:20

clock-img

mala pcelica

pencil-img

5866

to je onda jebodrom ,a ne hipodrom user posted image sorry cure ovo je bila šala user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

clock-img

20.05.2010, 13:32

clock-img

mali_macic

pencil-img

1852

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

nasa "mrvica" Ella - 04.10.2009
E very day and night
L ooking at you makes me smile
L oving you is what I do
A ll my heart belongs to you...

clock-img

20.05.2010, 13:34

clock-img

Anoniman

Zakon!!!!
Ahah haha haha haha


Jadan mužek!

A i mali, baš mora kakt u krivo vrijeme!user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

20.05.2010, 13:42

clock-img

tiha

pencil-img

10103

AHHAHAHHAHA ludilouser posted image user posted image

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

clock-img

20.05.2010, 15:11

clock-img

MiniMama

pencil-img

939

samo da mi je bilo snimit izraz njegovog lica. siroce se toliko prepalo da sam mislila da ce ga srce lupit user posted image
danas se vraca s puta pa mu spremam iznenađenje user posted image


clock-img

20.05.2010, 15:12

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

20.05.2010, 15:13

clock-img

mala pcelica

pencil-img

5866

user posted image otkrij nam sta je iznenadjenje user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

clock-img

20.05.2010, 15:41

clock-img

MiniMama

pencil-img

939

osim što sam konačno počupala dlake na nogama?? user posted image

imam novu frizuru, napravila sam predobru uniformicu služavke (onako kratka crna suknja na tregere iako nisu pravi tregeri, bijeli cipkasti grudnjak i preko toga ide samo ovratnik od košulje i crna leptir kravatica. u kombinaciji s crnim štiklama još od mature i samostojecim carapama mislim da ce izgledati mrak) i kad dođe doma, prvo mu kao dobra domacica serviram lazanje, a za desert ima tortu.. necu ici u detalje sta sam tocno zamislila oko serviranja te torte  user posted image   dolazi oko 10, tada user posted image vec spava, a mislim da cu si ja drmint neku rakijicu za hrabrost jer ako mi kaze da je umoran spavat ce na balkonu.

clock-img

20.05.2010, 15:53

clock-img

novamama

pencil-img

8532

ček polako minimamauser posted image

prvo, zakon ti je inicijativa na parkinguuser posted image , jadan, mogu mislit koji teror je čovjek trpiouser posted image  (ali toga nikad dosta...)

a ovo za večeras, kako si to opisala tm je kuhan i reš pečenuser posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....