writing-img

koncerti

clock-img

05.01.2009, 23:41

clock-img

Florijan Jakov

pencil-img

9214

Osobno nisam bila na puno koncerata, ali mi je ok atmosfera i sve to. Idete li? Jeste li prije djece išli češće ili niste baš koncertna publika?

P.S. znam jednu forumašicu ovdje koja se stalno slika po koncertima user posted image


_____________________________

FJ JE FRAJER

clock-img

05.01.2009, 23:47

clock-img

piggy

pencil-img

6299

IZVORNA PORUKA: Florijan Jakov

Osobno nisam bila na puno koncerata, ali mi je ok atmosfera i sve to. Idete li? Jeste li prije djece išli češće ili niste baš koncertna publika?

P.S. znam jednu forumašicu ovdje koja se stalno slika po koncertima user posted image




baš me zanima koja je ta,pa žena nije normalna,kaj možda i pjeva,strašno nemrem vjerovat user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ja koristim još priliku dok mogu,a i volim otići kad je nešto dobrouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

šašava,vrckasta,nasmijana i posebna :) :)

clock-img

05.01.2009, 23:55

clock-img

anne

pencil-img

8091

Ni ja nisam bila na puno toga.
Kad mi se nešto baš svidi idem, iako sam mnogo toga propustila zbog user posted image .
Ne volim masovna okupljanja. Rađe neki koncertić u baru. user posted image

< Poruku je uredio anne -- 5.1.2009 23:56:08 >


_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

clock-img

06.01.2009, 00:48

clock-img

tiha

pencil-img

10103

IZVORNA PORUKA: piggy

IZVORNA PORUKA: Florijan Jakov

Osobno nisam bila na puno koncerata, ali mi je ok atmosfera i sve to. Idete li? Jeste li prije djece išli češće ili niste baš koncertna publika?

P.S. znam jednu forumašicu ovdje koja se stalno slika po koncertima user posted image




baš me zanima koja je ta,pa žena nije normalna,kaj možda i pjeva,strašno nemrem vjerovat user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image





ta zena bi nas mogla prijavit u nezaboravi stihove.......mislim ono......


_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

clock-img

06.01.2009, 14:52

clock-img

Ruža

pencil-img

14064

Prije sam bila redoviti posjetilac, sad više ne.
Pogotovo dok sam studirala, bilo nas je po cijeloj državi.user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

clock-img

06.01.2009, 14:54

clock-img

Florijan Jakov

pencil-img

9214

IZVORNA PORUKA: Ruža
Pogotovo dok sam studirala, bilo nas je po cijeloj državi.user posted image




to mi je baš super... žao mi je kaj nisam više išla po koncetima, brijem da je bolja i drugačija furka nego išta drugo.


_____________________________

FJ JE FRAJER

clock-img

06.01.2009, 14:56

clock-img

tikica_69

pencil-img

25386

Prije cesce, sada dosta rijetko. Zadnji put sam bila prije cca 5 godina na Oliveru i odmah par mjeseci nakon toga na Giboniju i poslije nista user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

clock-img

06.01.2009, 15:02

clock-img

ivanaa

pencil-img

4923

ja sam cesto isla,sada nemogu,ali narasti ceoni...

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

clock-img

06.01.2009, 19:03

clock-img

Kika83

pencil-img

6965

zadnji koncert na kojem sam bila je bio tony u areni i bilo je fenomenalnouser posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  

clock-img

06.01.2009, 23:04

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

06.01.2009, 23:07

clock-img

mariola

pencil-img

19495

Zadnji put U2 3D u cinestaru,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Svelo se sve od sezone do sezone kad Toni pjeva na Zrću.