cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

koliko često

clock-img

12.12.2008, 18:20

clock-img

piggy

pencil-img

6299

koliko se seksate preko tjedna?
dali vam je to malo ili puno?

kod mene nema broja jer ja koristim priliku kada mi je mm doma i naravno ak nema vještice.
voljela bi da je to malo češćeuser posted image

_____________________________

šašava,vrckasta,nasmijana i posebna :) :)

clock-img

12.12.2008, 20:43

clock-img

ZVRK

pencil-img

20333

kako kada.
sada kada smo u ''akciji''user posted image  zna se desiti svaki dan ali u principu svaki 3.
za sada mi je to ok

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

clock-img

13.12.2008, 15:02

clock-img

Florijan Jakov

pencil-img

9214

ovisno o situaciji, vremen, raspoloženju... 2- 4 puta tjedno?!!? ako već moramo brojati

_____________________________

FJ JE FRAJER

clock-img

13.12.2008, 20:22

clock-img

Marta j

pencil-img

7508

Ovisi kako kada nekada se zna desiti 2 puta u danu,al sada od kada sam trudna onda je 3-4puta tjedno.

clock-img

13.12.2008, 20:43

clock-img

božica

pencil-img

8832

e piggy piggy sad sam ti skoro nekaj napisala al ću se suzdržatiiuser posted image user posted image user posted image
a kako kad koji puta jednom koji puta više a koji puta prođe tjedan bez keksauser posted image user posted image


_____________________________

idem micat rit...

clock-img

13.12.2008, 20:51

clock-img

kitty

pencil-img

3260

a mislila sam da je samo ja zovem vjesticauser posted image
trenutno nije bas cesto al kad nisan 2u1 onda ja jaaaaakooooo cesto
MM pola godine radi na otoku pa drugu polovicu kad je kuci nadoknadjujemo propusteno