cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

koji "internet"

clock-img

27.10.2008, 11:17

clock-img

Florijan Jakov

pencil-img

9214

U fazi smo traženja operatera za priključenje interneta. Preko kojeg operatera vi imate prikopčan internet???

Evo, malo gledam i za sad svugdje odbijenica jer ne podržavaju moj telefonski broj, znači ne dolaze u obzir: T-com, Iskon, metronet..
Ne znam gdje bi više tražila, kome se obratila...ima ko iskustva sa Bnet-om (za sad preko njih imam tv)...


_____________________________

FJ JE FRAJER

clock-img

27.10.2008, 11:21

clock-img

troubled

pencil-img

7104

ja sam na t-comu još par dana, do prvoga user posted image
dragi će znati napisati više, ali mislim da prelazi na avis, amis...tako nekako....jer je ustanovio da su najpovoljniji....
koliko znam oni za sad pokrivaju samo zagreb user posted image

clock-img

27.10.2008, 11:37

clock-img

mirna

pencil-img

8134

Nemam pojma koji internet koristimo...Znam da je flat rate.. user posted image user posted image  Moj dežurni tehničar je na putu.. Pitat ću ga kad se vrati...user posted image

clock-img

27.10.2008, 11:43

clock-img

Dora04

pencil-img

986

Mi smo na T-comu, i internet i max-tv.

clock-img

27.10.2008, 11:46

clock-img

maja

pencil-img

6000

I mi smo na T- comu mada nam uzmu više nego potrošimouser posted image ali tako vjerovatno svi.

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

clock-img

27.10.2008, 11:49

clock-img

Ruža

pencil-img

14064

I mi smo na T_comu. Trenutno u fazi žalbe nakon negativno riješenog prigovora zbog računa od 1000kn. user posted image  Nitko mi nije rekao da moram zaštititi bežičnu vezu pa nam se vjerojatno pola susjedstva prikrpeljilo.user posted image
I moram priznati da nisam zadovoljna njihovim odnosom prema potrošaču. Neljubazni prodavači, neljubazno osoblje na besplatnim telefonima...

_____________________________

Samo luda mama...

clock-img

27.10.2008, 13:41

clock-img

cokolada

pencil-img

1280

Ja sam htijela B-net ali kod mene nazalost ne moze. Koliko sam shvatila oni ti imaju najpovoljniji paket internet, telefon i tv, raspitaj se.

clock-img

27.10.2008, 13:47

clock-img

Florijan Jakov

pencil-img

9214

Baš je danas mm zvao Bnet (već sam napisala da imamo njihovu TV) i rekli su da može...vidjet ćemo kako će se brzo uspjeti realizirati..ako bud esve ok vjerojatno se uskoro tipkamo i u večernjim satima user posted image

btw...ako neko ima iskustva s Bnetom rado bih čula




_____________________________

FJ JE FRAJER

clock-img

27.10.2008, 14:57

clock-img

tonkica

pencil-img

6282

Mi imamo iskon, flat rate, komp radi takoreći od 0 do 24. Imamo 2 telefona i računi nam budu oko 200 kn mjesečno. user posted image Zato sam ja stalno tu. user posted image

_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

clock-img

27.10.2008, 15:00

clock-img

Florijan Jakov

pencil-img

9214

Ova ponuda kaj smo dobili od Bneta zove se 2D...znači u 200,00 kn su nam uključeni kabelska sa cca 50 programa + flate rate internet 

_____________________________

FJ JE FRAJER

clock-img

27.10.2008, 17:48

clock-img

anne

pencil-img

8091

Mi smo preko b-neta i jako smo zadovoljni. Telefon i tv 130 kn mjesečno!user posted image

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

clock-img

27.10.2008, 19:46

clock-img

piggy

pencil-img

6299

ja sam ovdje valjda jedina koja sam na Optimi i prezadovoljna sam,imam flat rate i dva telefona i račun mi je do 300 kn.

_____________________________

šašava,vrckasta,nasmijana i posebna :) :)

clock-img

27.10.2008, 21:52

clock-img

njanja

pencil-img

8766

mi smo ovaj mjesec prešli sa t coma na iskon....na onu akciju obitelj plus gdje daju 500 min u cijeni + 10  GB prometa za 220 kn..do sada nam je za puno manje razgovora i prometa od T coma dolazio račun oko 350 kn sve skupa što je stvarno puno za ništa....sada ćemo vidjeti.....

 
a da B net ima najpovoljniju ponudu jer ima flat rade za internet, telefon i još TV...ali ga nema u Ri u mom kvartu....


_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

clock-img

27.10.2008, 22:11

clock-img

tiha

pencil-img

10103

mi na t-comu imamo flet i ja sam stalno tu a racun ne prelazi 200 knuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

clock-img

28.10.2008, 07:11

clock-img

božica

pencil-img

8832

t-com
zadovoljniuser posted image user posted image


_____________________________

idem micat rit...

clock-img

28.10.2008, 09:28

clock-img

mlada mama

pencil-img

3670

IZVORNA PORUKA: Ruža

I mi smo na T_comu. Trenutno u fazi žalbe nakon negativno riješenog prigovora zbog računa od 1000kn. user posted image  Nitko mi nije rekao da moram zaštititi bežičnu vezu pa nam se vjerojatno pola susjedstva prikrpeljilo.user posted image
I moram priznati da nisam zadovoljna njihovim odnosom prema potrošaču. Neljubazni prodavači, neljubazno osoblje na besplatnim telefonima...




ista stvar kod nas nama su cijelo ljeto turistici bezbrizno koristili internet skoro sam se onesvjestila kad sam vidjela sta se desava

clock-img

28.10.2008, 21:08

clock-img

Candy

pencil-img

9948

T-com max tv,internet i telefon,ali ne mogu ih smisliti...
S njima stalno imam "fajtove" i iskreno,jedva čekam da mi istekne ugovor,kad ću ih s oduševljenjem pozdraviti za sva vremena user posted image !

clock-img

29.10.2008, 08:14

clock-img

Florijan Jakov

pencil-img

9214

evo, mm jučer došao sa informacijom da je preko nekog frenda uspio sredti da ipak dobijemo t-com = max adsl i max tv....sad prema iskustvima nekih od vas oni su ok, a prema nekima loši...no uskoro ću imati priliku i sama se uvjeriti...ćemo vidjet user posted image

_____________________________

FJ JE FRAJER

Zadnji članci

article-img