writing-img

koje knjigice

clock-img

25.09.2007, 21:15

clock-img

bonbona

pencil-img

37

Koje knjigice najviše vole vaša djeca? Moj mali voli gledat knjigice pa me zanima one koje imate iskustva koje knjigice bi preporučile da kupim za svog malog dečka!

Dobili smo za pokon komplet malih knjigica ali su na engleskom jeziku, i imam par knjigica od Medo TObi!! Te su mi baš super!!

Šta preporučujete?

clock-img

03.10.2007, 22:56

clock-img

Tata

pencil-img

201

Drvene slikovnice od Disneya su ok, ne moze ih mali potrgati, jedino boli kad mi baci u glavu user posted image

clock-img

26.01.2008, 14:02

clock-img

božica

pencil-img

8832

Mi smo sada u fazi čitanja crvenkapice, pepeljuga i slagati puzle(normalno za njezinu dob 2.god) i jako voli oduvijek gledati slike iz albuma.
user posted image Zanimljiva joj je pepeljuga kako izgubi cipelicu, crvenkapica pa di je baka???.....user posted image

clock-img

23.07.2008, 19:36

clock-img

Anoniman

Moja Elena voli slikovnice koje sa strane imaju gumbice s muzikicom, tipa Winnie Pooh, Jagodica Bobica i sl. bas me zanima ima li jos koja takva...

clock-img

17.08.2009, 13:19

clock-img

CallamityJane

pencil-img

11119

zanima me sa koliko ste godina, mjeseci poceli svojim bebanama citati bajke-slikovnice?
Meni najdraza uspomena iz djetinjstva je kada mi je mama citala bajke, i dan danas obozavam citati, pa bih voljela svojoj kikici prenijeti tu ljubavuser posted image
Da li je rano sada?Njoj je punih 9mjeseci....

clock-img

17.08.2009, 13:20

clock-img

CallamityJane

pencil-img

11119

Mariachi a gdje si kupila te slikovnice, bas mi se cine zanimljive?