cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

klomifen i pms

clock-img

12.02.2010, 14:14

clock-img

lavica81

pencil-img

3268

drage moje koje ste koristile klomifen zanima me je li vam pms za vrijeme uzimanja klomifena bio drugačiji?
napominjem da bi mi user posted image  trebala doći 14.02. a ja se iskreno nadam da neće doć (iako je vjerojatnost mala s obzirom na spermiogram mm)

meni je ovo prvi mjesec da ga pijem i potpuno mi je pms drugačiji. do sada su mi grudi uvijek bile napuhane a ovaj put baš ništa, ni napuhane niti bole. bole me kosti zdjelice i prepone i znalo me probost na desnoj strani negdje oko maternice. i što mi je najčudnije uopće nisam nervozna i živčanauser posted image

clock-img

12.02.2010, 14:17

clock-img

Kika83

pencil-img

6965

Kod mene kako kada ali ja to neprepisujem klomifenu već dabrostonima tako da ti baš nemogu pomoć.
Nadam se da nećeš dobit stvari user posted image

clock-img

12.02.2010, 14:24

clock-img

lavica81

pencil-img

3268

kika hvalauser posted image user posted image user posted image ali nisam ti ja te srećeuser posted image

clock-img

12.02.2010, 17:52

clock-img

tikica_69

pencil-img

25386

Ne, ali mi je menga uvijek nakon njega obilnija

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

clock-img

12.02.2010, 20:12

clock-img

Leptir5

pencil-img

780

meni menga traje kraće 4 dana! a prije 6! ciklus se smanjio na 24 dana,jer ovulacija bude 9-10dan, grudi mi se nisu smanjile kada sam dobila stvari ostale veće!!! e sad jel to od klomifea ili Ovitrelle?!
A PMS je mila majka šta ja proživljavam od početka pijenja klomifena pa 7 dana,ludim kao PMSx100, tako da kada mi i je PMS kao da i nije...nadam se da mi stvari neće doći 21.2


_____________________________

4xAIH
1.IVF.... beta 0
2.IVF.... beta 650 termin 15.04 :)
9.4 rodila se moja ljepotica :)

clock-img

12.02.2010, 20:23

clock-img

tikica_69

pencil-img

25386

Ma meni svi ti stimulatori ovulacije pucaju na psihu....neki vise, neki manje, ali lupa bas na zivce user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

clock-img

12.02.2010, 21:58

clock-img

Leptir5

pencil-img

780

pa ne čudim se ja tome,samo pokušavanje iz mjeseca u mjesec i razočarenje lupa na psihu a kamoli tablete i inekcije,samo stvore lažnu nadu i onda razočarenje još veće,al morat će i to sve proći,napravit ćemo sve šta je u našoj moći i to je to,ja da proživljavam ovo još god-dvije bila bi zrela za ludnicu jer je teško slušati sve je u redu,sada će biti nešto...ono ništa
drago mi je da dobro reagiram na normabele user posted image a šta ću ja tko zna bili mi ostalo šta razuma za starost nakon ove psihoze


_____________________________

4xAIH
1.IVF.... beta 0
2.IVF.... beta 650 termin 15.04 :)
9.4 rodila se moja ljepotica :)

clock-img

08.04.2024, 16:13

clock-img

malateeoll

pencil-img

67

+1 Klomifen - https://euhealth24.com/hr/drug/clomid iskreno PREPORUČAM svakome!