cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

kako je izgledao vaš prvi odlazak kod krsnih kumova?

clock-img

05.01.2011, 22:38

clock-img

naša beba

pencil-img

43

malo me muči odlazak kod kumova... šta treba nositi kada se dođe pitati za kumove?! ili kako ste vi to odradile?? hmmmmuser posted image

clock-img

05.01.2011, 22:44

clock-img

tinka25

pencil-img

824

hmm, pa ne znam ti ni ja baš kako to odraditi, jer kad sam saznala da nosim dečka dogovorili smo se sa dobrim prijateljem da će biti kum, još nije bio oženjen tada, ali u vrijeme krštenja je, pa su oboje kumovi. Ali mislim da to svakako trebaju biti ljudi s kojima ste dobri i s kojima se viđate, pa ni taj poziv ne bi trebao biti ništa drugo nego čisto druženje i dogovor.

_____________________________

Nikola, 28.5.2010., 3950, 52 cm

Petar, 12.10.2011., 3600, 49cm

clock-img

05.01.2011, 22:47

clock-img

pincirotvajler

pencil-img

12489

mi ništ ne radimo po propisu ni tradiciji pa ni to..
normalno pitala koda se podrazumjeva već..ionako su već predpostavljali da su kumoviuser posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

clock-img

05.01.2011, 23:08

clock-img

ELISABETH

pencil-img

1661

Mi to nismo odradili formalno...curki su kumovi moja najbolja prijateljica i najbolji prijatelj mm-a
Znali su da će biti kumovi kad su saznali da sam trudna user posted image

_____________________________

Ivona, 17.06.2009.

While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
Angela Schwindt

clock-img

05.01.2011, 23:10

clock-img

crex

pencil-img

369

ups..pojma nisam imala da se to treba tako službeno :). mi smo našu kumu nazvali telefonom i pitali....

clock-img

05.01.2011, 23:19

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

05.01.2011, 23:48

clock-img

natalijax

pencil-img

12210

u neznam ti baš,kum za malog se sam ponudio,još nisam ni rodila,odneseš neki poklončić,zamoliš lijepo i to je to

clock-img

06.01.2011, 13:17

clock-img

cuba

pencil-img

21489

R krsna kuma je moja dobra prijateljica. Pitala sam je dok smo bile na kavici, odmah je pristala, bila je presretna. Nikakve poklone joj nisam nosila, nemamo takav običaj...

_____________________________

Roko i Dino user posted image

clock-img

06.01.2011, 13:21

clock-img

maja

pencil-img

6000

Ni mi nismo ništa nosili, tj. išli smo na pizzu pa ih tamo pitali user posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

clock-img

06.01.2011, 13:26

clock-img

BUMBI

pencil-img

23108

Ni mi nismo ništa nosili

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

clock-img

06.01.2011, 15:07

clock-img

danery

pencil-img

10504

IZVORNA PORUKA: tinka25

hmm, pa ne znam ti ni ja baš kako to odraditi, jer kad sam saznala da nosim dečka dogovorili smo se sa dobrim prijateljem da će biti kum, još nije bio oženjen tada, ali u vrijeme krštenja je, pa su oboje kumovi. Ali mislim da to svakako trebaju biti ljudi s kojima ste dobri i s kojima se viđate, pa ni taj poziv ne bi trebao biti ništa drugo nego čisto druženje i dogovor.



isto bilo i kod nas


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

clock-img

06.01.2011, 17:10

clock-img

Anoniman

i mi smo to neformalno... kad smo se mm i ja dogovorili koga bi izabrali, pitali smo tu osobu kad smo ju sljedeći put vidjeli i to je to... nismo ništa poklanjali, a nismo niti očekivali neke specijalne poklone.

clock-img

06.01.2011, 18:08

clock-img

naša beba

pencil-img

43

hvala puno cure... i mis mo to tako mislili ali mislim da je kod nas neki običaj nešto odnje i to... ali pošto mi nikaj ne radimo po tim 'običajima' isto bi tako normalno otišli i to je to...  jako smo si dobri i milsim da nebi zamjerili da se to nekak drugačije radi nego  mi.. :))) 

clock-img

10.01.2011, 10:49

clock-img

naša beba

pencil-img

43

a se to mora obavezno riješit prije rođenja bebe ili poslije... meni nekak slađe izgleda poslije pa onda ga u bebino ime pitamo... a sad... tu mi vele da kao treba prije...  hmm... user posted image