cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

kako ispeći tortu a beba alergična na mlijeko

clock-img

27.01.2011, 18:21

clock-img

dalila

pencil-img

66

malo sam tužna, sprema se prvi rođendan a kako da ispećem tortu kad ne smije mlijeko ni ništa mliječno ni soju?dobro imamo rižinog mlijeka, biskvit ću nekako smisliti, al krema?! maslac ne mogu upotrijebiti imate li kakve ideje?

clock-img

27.01.2011, 18:32

clock-img

pincirotvajler

pencil-img

12489

ja neznam, ali ima cura još kojima dječica nejedu mlijeko i rade im kolače budu se javile user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

clock-img

27.01.2011, 18:45

clock-img

joszde

pencil-img

854

u litru soka od naranče dodaj 5 žlica šećera i u malo soka sastrane razmuti tri pudinga od vanilije kada ti taj sok zakipi istresi puding i tako vruće nali na tortu ili kolač i pusti da se stvrdne nama je to odlično takva krema ti ide za kolač lambada ako voliš,

_____________________________

30.04.2010. STIGLA NAŠA PRINCEZA

clock-img

27.01.2011, 18:46

clock-img

joszde

pencil-img

854

biskvit ti ide 5 jaja 5 žlica šećera i 5 žlica brašna i peci 10-15min.

_____________________________

30.04.2010. STIGLA NAŠA PRINCEZA

clock-img

27.01.2011, 19:57

clock-img

Gogule

pencil-img

2530

dalila , naša cvrčak ti je majstor za takve stvari. pošalji joj pp.

_____________________________

ROKO 20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

clock-img

27.01.2011, 20:45

clock-img

danery

pencil-img

10504

IZVORNA PORUKA: joszde

u litru soka od naranče dodaj 5 žlica šećera i u malo soka sastrane razmuti tri pudinga od vanilije kada ti taj sok zakipi istresi puding i tako vruće nali na tortu ili kolač i pusti da se stvrdne nama je to odlično takva krema ti ide za kolač lambada ako voliš,



e baš sam ovo htjela napisat user posted image


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

clock-img

27.01.2011, 20:52

clock-img

sanjalica

pencil-img

2410

IZVORNA PORUKA: danery

IZVORNA PORUKA: joszde

u litru soka od naranče dodaj 5 žlica šećera i u malo soka sastrane razmuti tri pudinga od vanilije kada ti taj sok zakipi istresi puding i tako vruće nali na tortu ili kolač i pusti da se stvrdne nama je to odlično takva krema ti ide za kolač lambada ako voliš,



e baš sam ovo htjela napisat user posted image




a ako nećeš sok od naranče, možeš taj puding skuhati i u nekom drugom soku.... ja sam po tom receptu radila "lambadu", ali sa sokom od borovnice - čisto radi promjene....

_____________________________

Ja nisam luzer, ne, naprotiv
Meni je osmijeh light motiv...
P 2001
M 2003
K 2009

clock-img

28.01.2011, 17:58

clock-img

dalila

pencil-img

66

hvala vam svima. kakav je taj sok, prirodni ili onaj što se radi s vodom ili onaj iz tetrapaka?

clock-img

28.01.2011, 21:31

clock-img

sanjalica

pencil-img

2410

ja sam kupovala onaj u tetrapaku....

_____________________________

Ja nisam luzer, ne, naprotiv
Meni je osmijeh light motiv...
P 2001
M 2003
K 2009

clock-img

29.01.2011, 10:32

clock-img

joszde

pencil-img

854

IZVORNA PORUKA: dalila

hvala vam svima. kakav je taj sok, prirodni ili onaj što se radi s vodom ili onaj iz tetrapaka?

iz tetrapaka naj jeftiniji uzmeš

_____________________________

30.04.2010. STIGLA NAŠA PRINCEZA

clock-img

29.01.2011, 13:39

clock-img

dalila

pencil-img

66

user posted image super imat ćemo finu user posted image user posted image  Hvala zlatni ste!

clock-img

11.03.2013, 11:45

clock-img

monstrum

pencil-img

813

Mlijeko u kolačima možeš zamjeniti bilo kojim mlijeko-sojinim, zobenim, rižinim..ja sam čak pokušala i s mlijekom u prahu za alergičare i ispalo super...
A maslac tj., margarin zamjeniš na isti način-u većim centrima imaš za kupiti sojin maslac, kokosov maslac, ili najjeftinija varijanta je da uzmeš neki biljni margarin..neki margarini robnih marki budu biljni bez imalo mlijeka...
ja sam već magistrirala na kolačima bez jaja i mlijeka.. :)