cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

dr:Žižić dijeta

clock-img

07.03.2010, 18:53

clock-img

majda

pencil-img

426

Sve mi imamo viška kilograma.Svaka čast onoj koja ih nema.Nekad sam krasno izgledala,a sada...Lijepo imam viška.Slučajno sam naletjela na ovu dijetu pa mi se ne čini loša.Bit je da se jede svaka 3 sata.Doručak je uvjek kriška kruha crnog 30 gr i jogurt.Kroz 3 sata 100gr voća.Pa ručak supa bez rezanaca,30gr kruha i meso 100gr.Posle opet užina voće ili 300gr dinstanog povrća po želji.I večera je kao i doručak.Svi ono koji su bili na ovoj dijeti kunu se da su izgubili 8 kg za mjesec dana.Vrijedi pokušati.Sem kilograma nemamo šta izgubiti.user posted image user posted image

_____________________________

EDI 17.01.2002
ADRIAN 10.06.2009

clock-img

07.03.2010, 18:55

clock-img

sina

pencil-img

1737

badava meni sve dijete kad volim papati.bravo za one koje uspiju,ja nažalost nisam karakter

clock-img

07.03.2010, 18:57

clock-img

majda

pencil-img

426

IZVORNA PORUKA: sina

badava meni sve dijete kad volim papati.bravo za one koje uspiju,ja nažalost nisam karakter

Ista sam ti takva.Sinu će mi 9 mjeseci za 3 dana a ja se nisam makla sa mrtve tačke.I sram me je.

_____________________________

EDI 17.01.2002
ADRIAN 10.06.2009

clock-img

07.03.2010, 19:12

clock-img

majda

pencil-img

426

IZVORNA PORUKA: majda

IZVORNA PORUKA: sina

badava meni sve dijete kad volim papati.bravo za one koje uspiju,ja nažalost nisam karakter

Ista sam ti takva.Sinu će mi 9 mjeseci za 3 dana a ja se nisam makla sa mrtve tačke.I sram me je.

Puno čitalaca,malo onih s petljom.ma nemam je ni ja.

_____________________________

EDI 17.01.2002
ADRIAN 10.06.2009

clock-img

07.03.2010, 19:19

clock-img

leilany

pencil-img

9082

jbga ja ne jedem kruh uopce nit peciva nist takvoga....
ja poklopam ujutro zitarice s mlijekom,ili cokolino...
rucak normalno....kaj skuham....
vecera mi je od rucka ak je nekaj jusnoga,il si skuham juhu iz vrecke....il salama bez kruha...casa jogurta...
samo mene ubija to kaj MORAM poklopat malo cokolade...a to malo je nekad punouser posted image user posted image .....nit jedem cips....nikakve grickalice...samo coksu i to milka samo dolazi u obzir...
e da i kad mi dode da bi nekaj jela ja si pojedem zdenkin čardas siruser posted image user posted image user posted image
to je moja dijeta....
K sam dojila 2,5 mj(tad sam klopala normalno,tj vise leso,lagano).....nakon toga ,znaci u 6mj sam izgubila svih 25kg koje sam natukla u trudnoci...
nezelim nista na brzaka skidat jer to je bezveze...kako otisle naglo,tako ce ti se i vratit....
user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

BEK 27.o5.o9.

clock-img

07.03.2010, 19:26

clock-img

osobno

pencil-img

2730

ja mislim da je svak stručnjak za svoje tijelo, nikad nisam probala nijednu dijetu, ne zato šta sam idealna, nego zato šta dosta zdravo jedem, puno povrća, voća, mlika i jogurta, malo piletine i puretine, i to je moj jelovnik.., i ne jedem iza sedam navečer, i nakon misec dana mi je ostalo još 3, od 15 dobivenih u trudnoći. nije idealno, ali nije ni loše. Mislim da je najbitnija ipak snaga volje.

< Poruku je uredio osobno -- 7.3.2010 19:28:00 >


_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

clock-img

07.03.2010, 19:56

clock-img

majda

pencil-img

426

IZVORNA PORUKA: leilany

jbga ja ne jedem kruh uopce nit peciva nist takvoga....
ja poklopam ujutro zitarice s mlijekom,ili cokolino...
rucak normalno....kaj skuham....
vecera mi je od rucka ak je nekaj jusnoga,il si skuham juhu iz vrecke....il salama bez kruha...casa jogurta...
samo mene ubija to kaj MORAM poklopat malo cokolade...a to malo je nekad punouser posted image user posted image .....nit jedem cips....nikakve grickalice...samo coksu i to milka samo dolazi u obzir...
e da i kad mi dode da bi nekaj jela ja si pojedem zdenkin čardas siruser posted image user posted image user posted image
to je moja dijeta....
K sam dojila 2,5 mj(tad sam klopala normalno,tj vise leso,lagano).....nakon toga ,znaci u 6mj sam izgubila svih 25kg koje sam natukla u trudnoci...
nezelim nista na brzaka skidat jer to je bezveze...kako otisle naglo,tako ce ti se i vratit....
user posted image user posted image user posted image user posted image


Svaka čast.Ja sam kao što reko na mrtvoj tački.Ubija me to što jedem od nervoze.Hladno je pa je se i stalno u kući.Čim sam depresivna ja se naklopam i sve mi ravno.Svjesna sam da se ubijam hranom.Od sutra počinjem novi režim.U jutro i uveče ću piti samo jogurt a za ručak šta god budem kuhala ili pekla,bez kruha.Valda će otići salo.

_____________________________

EDI 17.01.2002
ADRIAN 10.06.2009

clock-img

07.03.2010, 20:00

clock-img

natalijax

pencil-img

12210

uf neide to tako,ništa prije uskrsauser posted image

clock-img

07.03.2010, 21:29

clock-img

dominik

pencil-img

7965

ja se na svakoj djeti uredno zdebljam...jer ne znam stati kad treba...meni je najlakse/efikasnije ne jesti ak idem na djetu

clock-img

07.03.2010, 21:32

clock-img

evanda

pencil-img

1385

Ne znam kako može biti neopasno i zdravo izgubiti 10% tjelesne težine u mjesec dana?!
Nekako mi je to jako čudnooooooooooooouser posted image

clock-img

07.03.2010, 21:40

clock-img

leilany

pencil-img

9082

meni je ovo prva dijeta u zivotu....
nisam ni ja bas sveznalica kaj se tice toga...
ali znam da mene osobno kruh i te stvarcice ubijaju...
jer npr.napravim si sendvic...e sad nebum stala na jednoj sniti kruha,pa aj bum si jos jednog maznula...itd...i onda to nije jedan sendvic nego 3 snite kruha,sa 10 snita kulena pa malo majoneze...pa sira...i jbte gozba je a ne dorucak il vecerauser posted image
zato kruh skroz out....i manje se jede....
ja sam zadovoljna..samo mi trbuh ide sporije...al jbga K je bila velika beba pa treba vremena da to salo,koza se vrati na mjesto...a valjda bude i to....do ljetaaaaauser posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

clock-img

07.03.2010, 21:44

clock-img

dominik

pencil-img

7965

ali znam da mene osobno kruh i te stvarcice ubijaju...
jer npr.napravim si sendvic...e sad nebum stala na jednoj sniti kruha,pa aj bum si jos jednog maznula...itd...i onda to nije jedan sendvic nego 3 snite kruha,sa 10 snita kulena pa malo majoneze...pa sira...i jbte gozba je a ne dorucak il vecerauser posted image



user posted image nas dve bi se dobro slagale...ne zaboravi sir i krastavce i jos jogurta dodatiuser posted image ...ja kad jedem onda jedem, najcesce dva puta na dan koji puta i jednom ali onda to bude do iberauser posted image

clock-img

07.03.2010, 21:48

clock-img

leilany

pencil-img

9082

e dominik tak i ja....kad se jede onda se jede kvalitetnouser posted image user posted image
na 173 cm sam imala plafon 55-60 kg....znaci nisam trebala nikakve dijete...
onda sam prestala pusit i urokala se i dosla na nesto manje od 70kg i ostala trudna
i hoooopa 95kg....big fat mamauser posted image user posted image

i sad sam opet na 70....sad jos moram cenera skinut da na nekaj licim...i da stanem u svoju robu...
ma nis me ne ebe tolko,nego kad vidim da ne stanem u nijedne traperice..a njih ooobozavam nosit....grrrr....
..al ak nekaj imam onda je to karakter pa se ne sekiram previse...user posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

clock-img

07.03.2010, 22:08

clock-img

Zvonki

pencil-img

10869

Jede se svaka 3 sata??? Tko ima vremena za ovu djetu?user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!

clock-img

07.03.2010, 22:13

clock-img

leilany

pencil-img

9082

IZVORNA PORUKA: Zvonki

Jede se svaka 3 sata??? Tko ima vremena za ovu djetu?user posted image



e da zaboravih napomenut....opcenito te dijete su meni bezveze....idiotarija...
samo se treba nekih stvari odrec..ne jest svakakvo smece...nista iza 18h...redovito vjezbat....
i da vidis rezultate...



_____________________________

BEK 27.o5.o9.

clock-img

08.03.2010, 08:55

clock-img

njanja

pencil-img

8766

IZVORNA PORUKA: majda

Sve mi imamo viška kilograma.Svaka čast onoj koja ih nema.Nekad sam krasno izgledala,a sada...Lijepo imam viška.Slučajno sam naletjela na ovu dijetu pa mi se ne čini loša.Bit je da se jede svaka 3 sata.Doručak je uvjek kriška kruha crnog 30 gr i jogurt.Kroz 3 sata 100gr voća.Pa ručak supa bez rezanaca,30gr kruha i meso 100gr.Posle opet užina voće ili 300gr dinstanog povrća po želji.I večera je kao i doručak.Svi ono koji su bili na ovoj dijeti kunu se da su izgubili 8 kg za mjesec dana.Vrijedi pokušati.Sem kilograma nemamo šta izgubiti.user posted image user posted image

vjerujem....
to nije dijeta nego pravilan način prehrane-svaka 3 h po malo....
a sad.... user posted image


_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

clock-img

08.03.2010, 08:56

clock-img

njanja

pencil-img

8766

IZVORNA PORUKA: majda

IZVORNA PORUKA: sina

badava meni sve dijete kad volim papati.bravo za one koje uspiju,ja nažalost nisam karakter

Ista sam ti takva.Sinu će mi 9 mjeseci za 3 dana a ja se nisam makla sa mrtve tačke.I sram me je.

 
ja se 21 mj nisam makla s mjesta, iako sam pokušavala i dalje pkušavam


_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

clock-img

08.03.2010, 08:58

clock-img

ZVRK

pencil-img

20333

ja sam ''izgubila''cca 2kile u malo vremena sada od kada ujutro jedem punu zdjelicu ''žitarica''sa mlijekom ili jogurtom.
onmda ručak i slatko a kile otišle.
i kruh je svedem na minimum ako mi baš trebe.
i počela sam piti čajeve(iz vrečice) kroz cijeli dan i super mi je.

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

clock-img

08.03.2010, 11:28

clock-img

Bebys

pencil-img

10225

ma svaka dijeta je super tko ima karaktera i volje naravno..
ja sam dok sam bila djevojka bila idealna...vise nemam volje...za dijete...pa sta bog da a da imam viska oko 20 kila ko mala loptica sam...ali jjjjjjjjjjeeeee se meni...i onako cu umrijeti...i sve ce to nestati...a zivot je kratak da bi se sekirala koliko kila imam...
sretno tko zeli...user posted image

clock-img

08.03.2010, 15:58

clock-img

majda

pencil-img

426

IZVORNA PORUKA: Bebys

ma svaka dijeta je super tko ima karaktera i volje naravno..
ja sam dok sam bila djevojka bila idealna...vise nemam volje...za dijete...pa sta bog da a da imam viska oko 20 kila ko mala loptica sam...ali jjjjjjjjjjeeeee se meni...i onako cu umrijeti...i sve ce to nestati...a zivot je kratak da bi se sekirala koliko kila imam...
sretno tko zeli...user posted image

U pravu si,al poželjela sam se lijepo obući a da nemam ovo salo i kad god se sagnem zacrveim se u licu.Ja od danas krenula sa drugim režimom ishrane.Doručkovala jogurt i 2 hrenovke,ručala tanjir kuhanja i u gradu popila nesicu bez šećera.Večerat ću jogurt vjerovatno.Pa kad bi crkla od gladi neću više da jedem.A imam i ja 20 kg viška.user posted image user posted image

_____________________________

EDI 17.01.2002
ADRIAN 10.06.2009

clock-img

17.04.2018, 08:10

clock-img

tendere

pencil-img

246

Tablete za mršavljenje - http://thermacuts.com.hr Vjeruj mi, djeluje. Imam 32 godine, probala sam svega i to je jedini suplement u mojem životu, koji sam isprobala i koji stvarno iskopao kilograme i drži me iz daleka.

clock-img

17.04.2018, 09:05

clock-img

tendere

pencil-img

246

Tablete za mršavljenje - http://thermacuts.com

clock-img

08.04.2024, 15:47

clock-img

malateeoll

pencil-img

67

Tablete za mršavljenje - https://euhealth24.com/hr/drug/xenical-generic iskreno PREPORUČAM svakome.

Zadnji članci

article-img