cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

da li sam ucinila grijeh

clock-img

04.08.2009, 23:41

clock-img

natalijax

pencil-img

12210

moj tatica da je prezivio saobracajku vjerovatno bi bio invalid,puno puta sam rekla bolje da je i invalid barem bi bio s nama,dok me je mama ukorila,ne samo ona puno ljudi,ja znam da je to patnja ne samo kod takvog covjeka nego i cjele obitelji,da li sam ucinila grijeh sa svojim razmisljanjem

clock-img

04.08.2009, 23:47

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

05.08.2009, 08:31

clock-img

dominik

pencil-img

7965

IZVORNA PORUKA: cvrčak

ne znam što da ti kažem. mislim da je prirodno da ako si voljela oca želiš da je kraj tebe. osobno mislim da su to o grijehu gluposti,ali uvijek ćeš imati moraliziranja ljudi oko tebe.Šta je s tim ljudima? Kakav grijeh? Misle da bi se patio ili ta? Ne razumijem..
Ne zamaraj se s time,jer ,na žalost,ništa ne možeš promijeniti. A nemaš baš nikakve koristi ako si predbacuješ.



potpisujem...

mislim da bi vecina ljudi pred smrt pristali na invaliditet samo da gledaju svoje voljene

clock-img

05.08.2009, 08:43

clock-img

Ruža

pencil-img

14064

Naravno da nisi, normalno je da tako razmišljaš. Pod svaku cijenu, samo da su živi.
Ne zamaraj se time, grijeh su djela, a ne misli.

_____________________________

Samo luda mama...

clock-img

05.08.2009, 11:26

clock-img

tikica_69

pencil-img

25386

IZVORNA PORUKA: Ruža

Naravno da nisi, normalno je da tako razmišljaš. Pod svaku cijenu, samo da su živi.
Ne zamaraj se time, grijeh su djela, a ne misli.



Potpisujem!


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

clock-img

05.08.2009, 12:47

clock-img

BUMBIKA

pencil-img

12072

IZVORNA PORUKA: Ruža

Naravno da nisi, normalno je da tako razmišljaš. Pod svaku cijenu, samo da su živi.
Ne zamaraj se time, grijeh su djela, a ne misli.

[/quote

Potpisujem!


_____________________________

DINO 04.09. 2007

clock-img

05.08.2009, 21:37

clock-img

tea25

pencil-img

10

 mm je imao saobracajku i osto je u kolicima prije tri godine ja ga tad nisam poznavala.upoznala sam ga godinu i pol kasnije.zaljubili smo se, vjencali i imamo bebu od 4 mjeseca. mnogi ljudi misle da zato kaj je invalid nis ne moze i da ja bdijem nad njim 24 sata, ali on je samostalan...radi od 8 do 4, vozi auto, pomaze mi oko bebe i u kuci..ne mogu rec da nema nekih prepreka ima ali funkcioniramo skroz normalno ko isvaka druga obitelj.
pa nije loše kaj je osto živ..tak da nema tu nekog grijeha po mom mišljenju

clock-img

05.08.2009, 21:40

clock-img

natalijax

pencil-img

12210

draga tea zao mi je sto je takouser posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

05.08.2009, 21:41

clock-img

tikica_69

pencil-img

25386

tea25, hvala za divan primjer i svaka cast tvojoj obitelji user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

clock-img

05.08.2009, 21:45

clock-img

dikac

pencil-img

1452

IZVORNA PORUKA: tikica_69

tea25, hvala za divan primjer i svaka cast tvojoj obitelji user posted image



prekrasan primjer velike ljubavi i brižnog oca

clock-img

05.08.2009, 21:58

clock-img

FIONA

pencil-img

9057

zašto bi bio grijeh željeti o ca pored sebe pa makar da nemože hodati ili sa ko zna koji problemom...i to su ljudi  i vjerujem da je netko sada tu u kolicima ili sa nekim drugim hendikepom da bi se pobunio na ovu tvoju izjavu...
ne čine nas noge bržima, ne čine naš leđa jačima, ne čine nas ruke snažnijima...draga sve je u glavi...malo me iznenadilo da ti je to i mama rekla jer ja znam da je voljena osoba za koju sam se zaklela da ću biti do kraja života na smrt i pitanje ako ostane živa što će biti niti trena ne bi dvojila za život...za još jedan osmjeh, poljubac, zagrljaj...

jel me kužiš user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

clock-img

06.08.2009, 11:31

clock-img

natalijax

pencil-img

12210

fiona kuzim te mama je rekla bolje da je tako jer ga nebi mogla gledati kako pati kao invalid,nezamjeram ja njoj ni sto me je ukorila,ja vjerujem da bi mozda i tati bilo tesko gledati sve to

clock-img

06.08.2009, 11:36

clock-img

FIONA

pencil-img

9057

o tome sude Bog i onaj kojeg je nesreća snašla a mi moramo biti sretni što smo dobili još jedan dan prilike da nam uveličaju trenutke života...ne radi se tu o susedu ili nekom frendu kojeg vidiš s vremena na vrijeme...radi se o osobi koja je zaslužna da dišeš i živiš svoj život...

shvačam te sve i malo je teško preko poruka iskazati ono što mislimo ...

ja te razumijem skroz!!! user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."