cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

cijene vrtica

clock-img

04.03.2011, 09:29

clock-img

mama mery

pencil-img

5395

postoji sansa da idem raditi u 4mj. pa me zanimaju cijene vrtica, jel to ide na prosjek place ili kako?
ja cu ih obadvoje upisati u vrtic cula sam da imaa neki popust na drugo ili trece dijete nisam sigurnauser posted image

prosvjetlite me molim vasuser posted image


_____________________________



clock-img

04.03.2011, 09:30

clock-img

CallamityJane

pencil-img

11119

Da te prosvijetlim ja pojma nemam user posted image

clock-img

04.03.2011, 09:34

clock-img

sarah_zg

pencil-img

1083

IZVORNA PORUKA: mama mery

postoji sansa da idem raditi u 4mj. pa me zanimaju cijene vrtica, jel to ide na prosjek place ili kako?
ja cu ih obadvoje upisati u vrtic cula sam da imaa neki popust na drugo ili trece dijete nisam sigurnauser posted image

prosvjetlite me molim vasuser posted image



U Zg trenutno ne ide na prosjek plaće. Gradski vrtići su 400 kn za prvo dijete, a za drugo nešto jeftinije. Mi plaćamo 700 kn, a za drugo bi bilo 530. Kako je kod tebe, najbolje da nazoveš vrtić ili Gradski ured zadužen za to i saznaš točnu informaciju.


_____________________________

Baci brigu na veselje!

clock-img

04.03.2011, 09:37

clock-img

LUNA000

pencil-img

1023

Mislim da se to razlikuje od mjesta do mjesta..kod mene je ovako 700 kn za jedno dijete za boravak od 7-16 i imaju 4 obroka, doručak, užina, ručak i popodnevna užina..a za drugo dijete ima se popust jer grad financira 60% od cijene, a mi plačamo 40% s tim da je uvijet da su oba roditelja zaposlena, i traže još dosta papira...izjavu o zajedničkom domačinstvu, kopije osobne, prihodi itd..tako da za drugo plačamo 280 kn..e sad tako je kod mene..a za tvoje mjesto ne znamuser posted image

_____________________________

A:31.10.2005.
N:27.12.2006.
L A 30.05.2011.

clock-img

04.03.2011, 09:37

clock-img

mariola

pencil-img

19495

Mi plaćamo 400kn. Naši kumovi imaju blizance i plaćaju 600kn,znači za drugo dijete 50% popusta.
Jučer su mi baš rekli da će nam vrtić poskupiti. 500kn za vrtićku a za našu jasličku 550kn.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

clock-img

04.03.2011, 09:41

clock-img

mama mery

pencil-img

5395

znaci nebi me vrtic izlazio vise od cca 700kn mjesecnouser posted image
jer bi meni placa bila 2500-3000kn s trecom smjenom
kod mame nemogu jer vec cuva ,alog od brata htjela sam joj samo jedno ali kad vec saljem bolje obavoje a i zgodnije zbog treca smjeneuser posted image


_____________________________



clock-img

04.03.2011, 09:42

clock-img

mama mery

pencil-img

5395

IZVORNA PORUKA: LUNA000

Mislim da se to razlikuje od mjesta do mjesta..kod mene je ovako 700 kn za jedno dijete za boravak od 7-16 i imaju 4 obroka, doručak, užina, ručak i popodnevna užina..a za drugo dijete ima se popust jer grad financira 60% od cijene, a mi plačamo 40% s tim da je uvijet da su oba roditelja zaposlena, i traže još dosta papira...izjavu o zajedničkom domačinstvu, kopije osobne, prihodi itd..tako da za drugo plačamo 280 kn..e sad tako je kod mene..a za tvoje mjesto ne znamuser posted image



jet to uvjet za popust jer cu kad nas samo ja biti prijevljena.... a sto se tice upada u vrtic probat cemo preko veze


_____________________________



clock-img

04.03.2011, 09:45

clock-img

ejmama

pencil-img

7290

Naš vrtić je privatni i puna ekonomska cijena je 1900,00kn, jedan dio nam subvencionira općina, dakle na općinu nosimo prosjek plaće i poreznu potvrdu i onda općina na osnovu toga odredi koliko će subevncionirati, najviše koliko općina subevnicionira je 1350kn, ako imaš još jedno dijete koje ide u vrtić automatski dobivaš punu subvenciju.

_____________________________

H 07 E 09

clock-img

04.03.2011, 09:48

clock-img

BUMBI

pencil-img

23108

Najbolje bi bilo da odeš u vrtić i pitaš ili da nazoveš

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

clock-img

04.03.2011, 09:49

clock-img

LUNA000

pencil-img

1023

Ja sam imala velikih problema s tim..pošto ja ne radim..a kako sam trudna..i kako je nekad bilo da je grad financirao sve bez obzira na zaposlenje, dali smo i drugog malog u vrtić..i onda su me počeli iz grada maltretirati za papire..donesi ovo, donesi ono, plati 70 kn taksene marke i kad sam sve donijela ona mene pita pa gdje vam je vaš prosjek plače i ispostavi se da ne može ako oba roditelja nisu zaposlena..na to sam joj ja rekla  (izvukla sam se nekako na trudnoću) da sam trudna..a ona je bila toliko bezobrazna da me je tražila potvrdu od doktora da se ona uvjeri u to..rekla mi da mora taj papir predati sa ostalima gradu na vječanje user posted image user posted image ...a kad sam ga donijela nakon 15 minuta jer sam bila tako bijesna da sam istog trena otišla kod dokt..po potvrdu..ona ga je pogledala i onda mi ga vratila..ja je pitam što če meni to..kaže ona pa možda vam treba...(skoro da joj nisam vratom okrenula) ja kažem ne treba meni to..ja znam da sam trudna..vi ste to tražili pa ga lipo i zadržite.-..uh..kako sam bila ljutauser posted image

_____________________________

A:31.10.2005.
N:27.12.2006.
L A 30.05.2011.

clock-img

05.03.2011, 10:39

clock-img

mama mery

pencil-img

5395

evo provjerili smo mozemo preko veze dobiti odmah vrticuser posted image
ali imamo uvijeet da se mm negdje prijavi( da budemo obadvoje9 da nebi ta osoba koja nam namjesta imala problema


_____________________________



clock-img

05.03.2011, 12:13

clock-img

lilia

pencil-img

3618

]IZVORNA PORUKA: mama mery

evo provjerili smo mozemo preko veze dobiti odmah vrticuser posted image
ali imamo uvijeet da se mm negdje prijavi( da budemo obadvoje9 da nebi ta osoba koja nam namjesta imala problema

U kakvoj mi državi živimo kad se moramo veseliti jer dijete preko veze upadne u vrtić?user posted image

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

clock-img

05.03.2011, 14:00

clock-img

mama mery

pencil-img

5395

IZVORNA PORUKA: lilia


U kakvoj mi državi živimo kad se moramo veseliti jer dijete preko veze upadne u vrtić?user posted image




kad drukcije ne ideuser posted image   mogi ih upisati i cekati tko zna koliko, a ako dobijem posao oni moraju u vrtic jer ih nema tko cuvati user posted image a joes jedna placa bi nam jako jako dobro dosla......


_____________________________