cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

budi mi prijatelj

clock-img

18.07.2009, 22:26

clock-img

natalijax

pencil-img

12210

zove te li akciju budi mi prijatelj na rtl su reklame ja sam prije al sada ne iz razloga sto je pdv uracunat u to neka mi bog oprosti al to nije u redu uzimat pdv koji vjerovatno neide toj djeci nego nekom lopovu politicaruuser posted image user posted image user posted image

clock-img

18.07.2009, 22:59

clock-img

Zvonki

pencil-img

10869

Zvala sam jednom. Ne razmišljam o pdv-u.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!

clock-img

18.07.2009, 23:13

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

19.07.2009, 09:22

clock-img

ivanaa

pencil-img

4923

vidis nikad nisam tak gledalauser posted image trebali bi se odreciuser posted image

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

clock-img

19.07.2009, 09:25

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

19.07.2009, 09:26

clock-img

ivanaa

pencil-img

4923

da mi na porodiljnom drmamo drzavomuser posted image user posted image nasim paramauser posted image

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

clock-img

21.07.2009, 23:39

clock-img

inna

pencil-img

2441

zvala sam više puta. Nekad i uplatim preko neta kad vidim neku akciju u novinama za neko dijete

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

clock-img

27.08.2009, 14:25

clock-img

diba

pencil-img

125

Prije sam zvala uplačivala, ali sam imala nekoliko razočarenja. Tako sam se odlučila stupiti u kontakt s jednom određenom obitelji i da ako dajem 100 kn, 100 kn ide djetetu......
Pomažem http://malaanja.blog.hr i http://bebaandeo.blog.hr

clock-img

27.08.2009, 15:10

clock-img

anaxx

pencil-img

4813

IZVORNA PORUKA: cvrčak

Nazovem za svaku akciju po jednom,ali svaki puta me razbjesni što se država ne odrekne PDV-a,a  i T-mobile naplati svoju naknadu.



iz pouzdanih izvora znam da se za djecu ne uplati ni 50% vašeg iznosa, mislim da su mi rekli da oko 40-50% ide T-mobile-u + nešto državi!!!!!!!

katastrofa, tako da se ja više ne javljam na te telefone, radije uplatim nešto na račun...
zamislite samo njihovu zaradu kad su akcije....user posted image

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

clock-img

27.08.2009, 15:12

clock-img

mama mery

pencil-img

5395


IZVORNA PORUKA: Zvonki

Zvala sam jednom. Ne razmišljam o pdv-u.



isto


_____________________________



clock-img

27.08.2009, 15:13

clock-img

koka

pencil-img

10266

da uplačujem...al stvarno državca i već ko trebali bi se doreči pdv-a kad su u pitanju takve akcije...dođe mi da sama odem i dam nekome u ruke lovu nego ovim putem user posted image ...lopovi.

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D

clock-img

08.09.2010, 16:33

clock-img

mamicaa

pencil-img

945

Ma joj cure drage, ne da se država ne odriče svog pdv-a nego i kada nam je doista potrebna pomoć, znači nama koji imamo djecu s pp, sva su nam vrata zatvorena, tako da smo zaista naučili boriti se sami a više se ni ne pitam za koga ili koju djecu su te akcije, za nas sigurno ne..... i ne uplaćujem nikad ništa, ne zovem, imam dijete s pp......