cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

blind date

clock-img

14.11.2008, 11:22

clock-img

troubled

pencil-img

7104

jeste li ikad bile na sastanku "na slijepo"'?
nazivate li to hrabrošću ili ludošću?

dragi i ja smo se "donekle" tako upoznali....ali s obzirom da smo se iz razgovora ranije jako dobro poznavali, naš prvi susret ne svrstavam u ovu kategoriju....ili možda...? user posted image user posted image user posted image

clock-img

14.11.2008, 15:18

clock-img

božica

pencil-img

8832

nažalost nisamuser posted image user posted image kažem nažalost jer to mi se čini super super forauser posted image
al su mi frendice/sestre imale istog dečka hehhehehe neko kratko vrijeme



_____________________________

idem micat rit...

clock-img

14.11.2008, 17:08

clock-img

Indy

pencil-img

1759

Ja sam bila i katastrofa, rekla sam nikad višeuser posted image

clock-img

14.11.2008, 17:11

clock-img

Dora04

pencil-img

986

Nisam imala sličnih iskustava.user posted image

clock-img

14.11.2008, 17:37

clock-img

Anoniman

nisam i ne bih se usudila, osim ako se - ko što kažeš - iz razgovora dobro upoznaš...

clock-img

14.11.2008, 22:12

clock-img

Ruža

pencil-img

14064

IZVORNA PORUKA: božica

nažalost nisamuser posted image user posted image kažem nažalost jer to mi se čini super super forauser posted image



Potpisujem!user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

clock-img

15.11.2008, 12:12

clock-img

tonkica

pencil-img

6282

Pa donekle prvi spoj sa mm mogu nazvati spojem na slijepo. Istina, dopisivali smo se par mjeseci, al si fotke nismo razmijenili. Kad smo se našli, bilo je to iznenađenje i za mene i za njega. I završilo se brakom. user posted image
Znam da masa ljudi veli da je to ludost / hrabrost, budući sam malo opićena, meni bilo baš zakon. user posted image


_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010