cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

bakrena spirala

  
clock-img

08.09.2011, 21:56

clock-img

meky

pencil-img

26

Pomagajte...imam bakrenu spiralu 9 mjeseci i zadnjih dva puta nisam dobila stvari, prvi izostanak sam riješila tabletama dufaston, al ovaj put mi ginekolog rekao da ih opet ne pitem, od datuma kad sam trebala dobiti menzis, stalno imam laganu sukrvicu,pa par dana nestane,pa se opet pojavi sukrvica....a ja lagano ludim....puca me PMS...smeta mi ta sukrvica...jeli od spirale ili od stresa....nemam pojma...ima liko slična iskustva, e da bila već par puta na pregled r, kaže ginekolog ona super stoji...hm..a ja neznam šta ću? Da je vadim ili, kaže ginekolog nije od spirale, napravila i pregled hormona štitnjaće, sve ok, jedino ultrazvuk nisam napravila štitnjače?
očajna...

clock-img

08.09.2011, 22:04

clock-img

pincirotvajler

pencil-img

12489

nemam ti pojma,ja ju imam godinu dana i zasad sve ok


_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

clock-img

08.09.2011, 22:10

clock-img

njanja

pencil-img

8766

imam ju 4 mj, menzis redovan na 28-30 dana.
U 7 mj sam nakon odnosa imala lagano krvarenje, isla kod gin, reko da super stoji, napravio papa test (za sad me nisu zvali pa je ocito ok), dao mi vaginalete, reko ako se opet desi da dodjem, ali po stanju na uzv sve ok...

Ne znam sto da ti kazem, mozda da ju izvadis pa da vidis da li ce ti se ta krvarenja opet javljati jer ne znaci nuzno da su od nje....ova bakrena nije skupa ko mirena pa bi ti mozda dobro doslo da ju izvadis, 2 mj vidis da li ce ti se sto promijeniti pa ju ponovno staviti???

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

clock-img

09.09.2011, 04:42

clock-img

Mašaaa

pencil-img

266

Ista stvar. Stalno curkanje ,bolovi lagani,a spirala super stoji. Moja gin posumnjala na infekciju,dobila antibiotik,i za zaustavljanje krvarenja hormonske provera tabl. Sad je ok.Ista stvar. Stalno curkanje ,bolovi lagani,a spirala super stoji. Moja gin posumnjala na infekciju,dobila antibiotik,i za zaustavljanje krvarenja hormonske provera tabl. Sad je ok.

clock-img

09.09.2011, 04:47

clock-img

Mašaaa

pencil-img

266

Kod mene je bila infekcija i otud krvarenje i lagani bolovi. Popila antib iotik i hormonske provera tabletice i ok je sad

clock-img

09.09.2011, 22:56

clock-img

BruMa

pencil-img

2513

I ja ju imam.Stalno imam neke sukrvice i to me živcira.Menga mi je nedavno kasnila oko 10 dana već sam kupila test i pripremila se da sam trudna....Ali nisam.Idem sad za par dana na pregled pa ću čuti o čemu se radi.

_____________________________

Bruno 26.04.2006.♥♥♥
Mateo 18.12.2009.♥♥♥
http://www.youtube.com/watch?v=_1_MydgRFZw&feature=player_embedded

clock-img

14.09.2011, 11:49

clock-img

DEA

pencil-img

591

baš mi treba ova tema..user posted image

naime-koja su vaša saznanja o umetanju iste za vrijeme dojenja??????????
mišljah da se ne preporuča-bila u gina neki dan na redovni Papa test i usput upitah-on kaže da može i za vrime dojenja???hm,hm,malo mi je sve to skupa šturo objasnio-ja ga pitala i o mireni...kao ne treba mi mirena ako mi nisu bile obilne-a i ova je jeftinija-ko da mi je to bitno-mene zanimalo smeta li i mirena zbog hormona ženama podložnim migrenama-zbog toga izbjegavam pilule...

pa eto-saznanja i iskustva-molim

p.s.
nije moj regularni gin.već neka zamjena-moja dala otkazuser posted image pa nisam baš načisto.....

_____________________________

Ne činim drugima ono što ne želim da se meni čini..........

clock-img

14.09.2011, 14:17

clock-img

pincirotvajler

pencil-img

12489

ova obična ne hormonska nema veze s dojenjem


_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

clock-img

14.09.2011, 16:09

clock-img

mala_duša

pencil-img

3

ne mogu da vjerujem koliko vas ima registriranih na ovom forumu kojemu su glavni cilj djeca, odgoj i obitelj, i da još koristite spiralu i nagovarate druge da je koriste, očito niste dovoljno informirani o pravoj funciji te sprave, ili ste samo željeli informacija o njoj onoliko koliko bi vam bilo dovoljno da vas ne peče savjest, a trebala bi itekako i trebala bi vas sram biti............ To su sve odvratni ljudi, ako se ljudima mogu nazvati, koji je propagiraju za posve pogrešne učinke samo da bi dobili novac jer njima ni do čega nije stalo osim do novca, i koriste se svakakvim prljavim trikovima a nitko neće da kaže istinu!!!!!!!!
SPIRALA NE SPREČAVA OPLODNJU  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TO JE ČINJENICA A VI SE UVJERAVAJTE U ŠTO HOĆETE DA BI VAM SAVJEST BILA ČISTA! ( ako je to ikako moguće  ) Spirala je napravljena s namjerom da spriječi usadnju OPLOĐENE JAJNE STANICE, kojoj dragi Bog udahnjuje dušu od samog trenutka stapanja dviju stanica, jeste li toga svjesni, to je jednako pobačaju, samo je marketinški lijepo upakirano i objašnjeno kao nešto normalno i prihvatljivo. Žene, prestanite ubijati svoju djecu! Kako jedna žena koja je stvorena s namjerom da donosi novi život može tako jednostavno oduzeti svom djetetu priliku za životom. Prestanite se igrati, ja vas molim iskreno od srca, POSTOJE DRUGI NAČINI , ne dajte se zavesti kao da nemate vlastite pameti ni razuma, ma evo stavite i pamet i razum na stranu, ALI POSLUŠAJTE SRCE! Znam da znate što je ispravno samo se odlučite za to, ne želim vam nipošto da vam se, kao kod mnogih žena koje su koristile spiralu, u snu počnu javljati vaša nerođena djeca, vaše male bebe, vaši anđeli s neba kojima niste dali priliku i da vam čim sklopite oči navečer postavljaju pitanje :" MAMA ZAŠTO SI ME UBILA??????!!!!!!!!!!!! "

clock-img

14.09.2011, 16:17

clock-img

lidac0605

pencil-img

4975

user posted image user posted image user posted image
a kaj je ovo?!?!
Na krivoj si adresi,potraži neki psiho-forum...ajme meni,kakvi tu frikovi ulijeću,nemreš bilivit!

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"

clock-img

14.09.2011, 16:24

clock-img

Tanjica Tanja

pencil-img

1999

Ajme meni kakvih frikova ima...daj odi svoje frustracije izbacivati na drugu stranu, ostavi nas na miru sa takvim postovimauser posted image Svašta!

_____________________________

Helena 11.05.2011. Mamina ljuba zuba!

clock-img

14.09.2011, 16:38

clock-img

njanja

pencil-img

8766

Mala dušo, niti ne zavrijeđuješ odgovor s ovim napadom (ili to možda opet anđela se ne može prijaviti pod svojim nickom????)

samo ću ti reći da mi koje imamo spiralu i "SLUŠAMO SVOJE SRCE", a ono nam kaže da smo odgovorne osobe koje planiraju obitelj, imaju dijete kojem smo maksimalno posvećene i koje se odgovorno štite od neplanirane i trenutno neželjene trudnoće. Kom krivo, kom pravo.

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

clock-img

14.09.2011, 16:43

clock-img

danery

pencil-img

10504

IZVORNA PORUKA: mala_duša

....ne želim vam nipošto da vam se, kao kod mnogih žena koje su koristile spiralu, u snu počnu javljati vaša nerođena djeca, vaše male bebe, vaši anđeli s neba kojima niste dali priliku i da vam čim sklopite oči navečer postavljaju pitanje :" MAMA ZAŠTO SI ME UBILA??????!!!!!!!!!!!! "



wtf....ti ovo imaš nekog iskustva s ovim??? mislim ono...daj bjež off user posted image


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

clock-img

14.09.2011, 16:56

clock-img

modesty blaise

pencil-img

4874

mala_dušo il koja si već....nemrem blivit da danas postoje osobe ovak nepismene i nenačitane ko ti a informacije se nude na svakom uglu...
malo je reč da si čvrknuta al tu se očito nemre puno popravit...brijem da si skroz fulala stoljeće a ne samo godinu u kojoj si se javila...
tu čaraš baraš s glupostima ko da smo u srednjem vijeku... vjerojatno bi nas najradije sve na lomači potpalila da možeš...
ajmeeeeeeeee!
čudim se i nikako se načuditi ovak nazadnim izjavama....takvi kao ti ( a hvala dragom nekojem ima vas malo)  obično doma imaju hrpu dječice kojima nemaju ni kruha za dati a kamoli nešto više , a to je stvarno odgovorno, ono - "kak bog zapoveda"  ..brijem da ti i Bozanić zavidi na ovom postu

aj ti radije nekam drugam širi ta fanatična sr_nja...
i btw ,kaj se nisi potpisala svojim pravim nickom ak ne misliš da tu trokeljaš bedastoće

ajmeee....fakat nas ima svakakvih!


< Poruku je uredio modesty blaise -- 14.9.2011 16:58:20 >


_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

clock-img

14.09.2011, 17:01

clock-img

mala_duša

pencil-img

3

jel vi shvaćate da nemate već trunku mira u sebi pa kako da vas ostavim na miru kojeg ne posjedujete, ako osoba koja se zalaže za život a ne za smrt treba psihijatra onda odmah želim da me tamo zatvore da nemam nikakvog više doticaja s čistim Zlom oko sebe, ubojicama vlastite djece tzv. modernim samostalnim i nezavisnim ženama,ma kolika ste sila, same ste sebe i rodile, a znate i same koliko ste jadne i koliko ste nesretne u životu,koliko vas puta depresija baci na koljena, koliko glumite sreću, koliko lažnih prijateljstava imate, koliko glumite radost radi tuđeg uspjeha,kako svaka od vas živi od nekog ispraznog događaja do događaja koji postavite sebi za cilj, a ustvari ste PRAZNE.........ne treba vas ni poznavat da bi se to na milje osjetilo, znate to i same, a to dokazuje i sav bijes i prezir koji osjećate prema meni dok ovo čitate u ovom trenutku,znate da sam u pravu, ali neke će to možda sebi i priznati pa ovo možda neće biti skroz uzaludno, dajte šansu životu, jer to vaše dijete kojeg odbacite, nikad nećete znati je li moglo biti upravo najljepše dijete na svijetu, uvjeravajte se u što hoćete, za vas se treba samo moliti i moliti, i to ću i činiti, stavite jednom svoju bahatost i osjećaj neke misaone superiornosti iza sebe, nemate ni osnova za to, da ste tako pametne kao što se tako osjećate znali bi kakve posljedice ima ono što tražite, normalno je i u redu je vaša uznemirenost nakon onog mog posta, ali to se može sve promijeniti ako donesete ispravnu odluku, znam da nećete tako lako zaboraviti moje riječi ZNATE TO I VI, pokušajte ih potisnuti, radite bilo što, zaokupite se svakakvim poslovima da bi ovo zaboravile, pišite protiv mene sve zajedno da bi se osjetile jačim, ali uvijek će vam se nalaziti u dijelu podsvijesti, upravo sad su tamo, kao znanstvenica znam kako se  i na najnižoj kemijskoj razini odvija proces pamćenja, sad su moje riječi tamo negdje zauvijek urezane u vašim glavama,  na vama da shvatite kako samu sebe uvjeriti i osloboditi odgovornosti za zločin koji činite, ako ste ne želim reći manje pametne već ćete vi naći načina za to ali nećete zaboraviti, ali ako imate imalo pameti i bar gram nesebične ljubavi u svom srcu shvatiti ćete što vam pokušavam reći, ako ne sad onda nekada u životu, samo da tad ne bude prekasno.....................

clock-img

14.09.2011, 17:14

clock-img

modesty blaise

pencil-img

4874

čuj stara, baš mi je drago kaj si mi se tak" urezala u glavu", a još mi draže kaj obitavaš samo na ovom portalu pa te ne moram obilaziti u velkom luku u stvarnom životu jer takvima kao što si ti ne treba leđa okret iz čiste sigurnosti za goli život.... brijem da bi me ti hladno mogla maznut"tavom po glavi" i onda odvuć i zakopat me u vrtu , naravno u "božje ime" i u "ime ljubavi i pravde"....

daj pogledaj si koju epizodu CSI -a, tam ti Grissom furt lovi one kojima je bog reko da sve treba utamanit....

malo je reč i da si skeri....
a da si znanstvenica , eh, to me nasmijalo za čitav tjedan a ne samo sada....ahahahahauser posted image user posted image user posted image

btw, za Vrapče ti ne treba žnjora!

< Poruku je uredio modesty blaise -- 14.9.2011 17:27:52 >


_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

clock-img

14.09.2011, 17:44

clock-img

mala_duša

pencil-img

3

ali najsmješnije mi je što vi mene hoćete da uvjerite da ja trebam da budem kao vi, ali ne shvaćate da vam ja ne želim ništa loše, ili vam je to opet obrambeni mehanizam, čovjek je čudo jedno, ja samo želim vašu spoznaju, a tko to može biti frikastiji kako vi to kažete i koga se to treba bojati i sklanjati se od njih na cesti ako ne od ubojica vlastite djece, argumenti su vam stvarno na mjestu, vi ste najpravedniji na svijetu, vi odlučujete o tome tko ima pravo na život a tko nema, još veća sramota drugima predlagat tako nešto, i kao dobar razlog navoditi razumno i odgovorno planiranje obitelji, eto vaši su roditelji vas naručili u točno pravo vrijeme, zašto nečemu takvomu izlagati sebe kad postoje jednako sigurne metode i jeftinije za sprječavanje vaše neželjene trudnoće, vi stvarno mislite da ljudi koji su to zlo izmislili vama žele dobro, eto kad mi ne date više govoriti, uvijek je na jednog koji govori istinu bilo milijun onih koji je ne žele čuti, neću vam se ovdje više obraćati, a vi po svojoj savjesti postupajte, držite sve konce vlastitog života jako čvrsto i pokušajte upravljati svakim trenutkom, ali dokad??? Dotle dok ne shvatite da to ne možete, niste gospodari svojih života, niste ga sami sebi dali, već ste ga dobili na dar, i dar i blagoslov treba da bude svaka beba, budite sretni što je uopće možete dobiti a koliko ih je očajno , a pljujte po istini lažite sebe koliko god imate umjeća za to, ja sam takva rođena da ne mogu podnijeti zlo, nikada nisam ni mogla i navikla sam na ovakve osude svaki dan, mislite da sam luda i poremećena,  i neka sam za vas sve najgore, ali shvatiti ćete jednog dana, čovjek živi kao da će vječno živjeti a nije svjestan kako vrijeme brzo proleti, kazaljka na satu čini vam se već napravila krug a niste ni trepnuli, a tako i sati, dani, mjeseci pa i godine, jesam luda sam što mislim da je zadaća nas ljudi ostaviti djecu iza nas koja će bar trunku biti bolja od nas i biti u stanju učiniti nešto za ovaj svijet koji samo što nije potonuo, bolest nevjere je jača od bilo koje druge, ali kakvo je vrijeme došlo.......... kakva će samo poslije ovakvih ljudi biti njihova djeca, molim vas da shvatite da niste besmrtni i da ćete jednom morati odgovarati za sva svoja djela,kao i svi, želim vam svima uspješan i sretan život, možda će vam nekad i uistinu prokucati kamen koji nosite nasred vaših grudi, i da ćete početi napokon ispravno postupati.    user posted image

clock-img

14.09.2011, 18:06

clock-img

marsupilami

pencil-img

24

nisam odavno bila na forumu, sad kad sam ušla vidjela sam ovo kao zadnju raspravu, i baš me zanimalo što je to s tom spiralom, čula sam za to, i malo sam prosurfala, čini mi se da sam jedina koja se slaže s malom_dušom tko god ona bila, nisam znala da ta stvarčica funkcionira na taj način, i strašna mi je to pomisao, kad se samo sjetim koliko sam ja plakala, molila, postila i pješačila na hodoćašća da bih mogla imati bebu, a sad da netko ne želi bebu meni nije jasno user posted image , kao što kaže ima drugih načina, znam da sam i kod svoje majke prije par godina vidjela kutijicu i na njoj je pisalo mirena, ali nisam imala pojma što je, moja je majka opet poseban slučaj, rodila je nas šestero djece, prešla je 50-tu i još ima redovne menstruacije, redovnije nego moje, ginekolog joj je predlagao za odstrani maternicu, ali ona nije htjela, oprostite na iskrenosti ali bile ste malo pregrube, cura se po mom mišljenju nije zalagala za ništa loše, možda sam ja samo takav tip i želim imati puno djece, možda imam takvo mišljenje zato što ću tek dobiti prvo dijete pa ne znam kako je to, koje su sve brige i muke ali i slatke radosti, a možda ću se držati obiteljske tradicije user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

clock-img

14.09.2011, 18:16

clock-img

Anoniman

Mala dušo, sve je to ok, ja sam se toga svega do sad držala, nikad nikakva kontracepcija. Do sad sam bila u 8 godina 5 puta trudna, imam 4 djece i jedno u Nebu jer nije preživjelo trudnoću. Međutim, ja se slamam, meni su snage na kraju, ne mogu više!!! I šta sad? Muž hoće svoje, njega nije briga a ja mislim da ću poludit!
Sorry, ja mislim da neću bit sebična ako podvežem jajnike, ovu djecu treba podić na noge! I btw. na porodima sam već 3 puta skoro umrla! Spašavali su mi glavu po 12-13 sati! Trebam li ja svjesno ići na još jedno dijete ako to meni možda znači smrt? Tko mi garantira da će se moj organizam ponovo uspjeti izboriti? Tko će odgajati moju djecu ako ja odem ća?

clock-img

14.09.2011, 18:24

clock-img

mamacita

pencil-img

1873

user posted image

IZVORNA PORUKA: Mariachi

Mala dušo, sve je to ok, ja sam se toga svega do sad držala, nikad nikakva kontracepcija. Do sad sam bila u 8 godina 5 puta trudna, imam 4 djece i jedno u Nebu jer nije preživjelo trudnoću. Međutim, ja se slamam, meni su snage na kraju, ne mogu više!!! I šta sad? Muž hoće svoje, njega nije briga a ja mislim da ću poludit!
Sorry, ja mislim da neću bit sebična ako podvežem jajnike, ovu djecu treba podić na noge! I btw. na porodima sam već 3 puta skoro umrla! Spašavali su mi glavu po 12-13 sati! Trebam li ja svjesno ići na još jedno dijete ako to meni možda znači smrt? Tko mi garantira da će se moj organizam ponovo uspjeti izboriti? Tko će odgajati moju djecu ako ja odem ća?




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Znam kako ti je, cetvero djece je taman dosta.

clock-img

14.09.2011, 18:25

clock-img

Anoniman

di si sad? čekam odgovor! ozbiljan!

clock-img

14.09.2011, 18:31

clock-img

mamacita

pencil-img

1873


IZVORNA PORUKA: mala_duša

ne mogu da vjerujem koliko vas ima registriranih na ovom forumu kojemu su glavni cilj djeca, odgoj i obitelj, i da još koristite spiralu i nagovarate druge da je koriste, očito niste dovoljno informirani o pravoj funciji te sprave, ili ste samo željeli informacija o njoj onoliko koliko bi vam bilo dovoljno da vas ne peče savjest, a trebala bi itekako i trebala bi vas sram biti............ To su sve odvratni ljudi, ako se ljudima mogu nazvati, koji je propagiraju za posve pogrešne učinke samo da bi dobili novac jer njima ni do čega nije stalo osim do novca, i koriste se svakakvim prljavim trikovima a nitko neće da kaže istinu!!!!!!!!
SPIRALA NE SPREČAVA OPLODNJU  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TO JE ČINJENICA A VI SE UVJERAVAJTE U ŠTO HOĆETE DA BI VAM SAVJEST BILA ČISTA! ( ako je to ikako moguće  ) Spirala je napravljena s namjerom da spriječi usadnju OPLOĐENE JAJNE STANICE, kojoj dragi Bog udahnjuje dušu od samog trenutka stapanja dviju stanica, jeste li toga svjesni, to je jednako pobačaju, samo je marketinški lijepo upakirano i objašnjeno kao nešto normalno i prihvatljivo. Žene, prestanite ubijati svoju djecu! Kako jedna žena koja je stvorena s namjerom da donosi novi život može tako jednostavno oduzeti svom djetetu priliku za životom. Prestanite se igrati, ja vas molim iskreno od srca, POSTOJE DRUGI NAČINI , ne dajte se zavesti kao da nemate vlastite pameti ni razuma, ma evo stavite i pamet i razum na stranu, ALI POSLUŠAJTE SRCE! Znam da znate što je ispravno samo se odlučite za to, ne želim vam nipošto da vam se, kao kod mnogih žena koje su koristile spiralu, u snu počnu javljati vaša nerođena djeca, vaše male bebe, vaši anđeli s neba kojima niste dali priliku i da vam čim sklopite oči navečer postavljaju pitanje :" MAMA ZAŠTO SI ME UBILA??????!!!!!!!!!!!! "




O, molim te lijepo, tko se javlja??!!

Moj muz je napravio vazetkomiju, ja to obozavam. Nema vise djece!!! A tek sva ona jajasca koja propadaju, a spermici koji su zaustavljeni prije nego li su nastali?! Sta velis na ovo? Ajde pucaj, bas sam u volji za dobru svadju. Pusti zene da raspolazu svojim tijelima kako zele, javi se kada imadnes hrpu djece i onda nam lijepo reci kako sve to podnosis.

clock-img

14.09.2011, 18:33

clock-img

Anoniman

baš me zanima koliko djece imaš... user posted image

clock-img

14.09.2011, 20:06

clock-img

meky

pencil-img

26

hm...i šta reć na komentar male duše...hm...recimo svako ima pravo na svoje mišljenje...pa tako i ona...hehehe....moje je mišljenje rodi onoliko za koliko se možeš brinuti...teško se danas držati poslovice...di čeljad nisu bisna nije ni kuća tisna...radim u školi i svega se nagledam i nevoljene dice i zapostavljene dice...svega...zato cu ja i dalje sprečavati nego rađati kako se zaleti...još sam ja jedna od onih kojima je porod bila pjesma...hehehe...ali...
Uglavnom sutra idem ginekologu da vidim di je zaštekalo...iako mi par doktora reklo da je sigurno problem u hormonima...
javim seee...

clock-img

14.09.2011, 20:27

clock-img

lidac0605

pencil-img

4975


IZVORNA PORUKA: Mariachi

baš me zanima koliko djece imaš... user posted image


sigurno jedno il nijedno pa je pobrala svu pamet svijeta...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"